Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

I ile oni sobie liczą za taką "nowość"? Takie TLoU dla nich pewnie by było warte ze 50 zeta? Już kiedyś wlazłem na ten ich cennik to taka limitka Bio 2 w ich oczach jest chyba... 15 zeta, o ile mnie pamięć nie myli. A najlepsze jest to, że nie dają Ci kasy, tylko kuponik który wykorzystujesz do kupowania bzdetów w empiku. Trzeba chyba być naprawde upośledzonym, żeby coś tam do nich zanieść. Żebym mógł dostać głupią książkę to w zamian muszę im dać 3 gry, no ludzie.

Odnośnik do komentarza

TLOU można odsprzedać w empiku za 130 zł. Tzn. za kupon. Plusem jest to, że biorą te gry bez kodów online (tzn. cena odkupu = 130 dla TLOU niezależnie czy dajesz im grę z działającym kodem online czy bez). Ja sprzedałem TLOU + GoW: Ascension (130 +70), więc akurat starczy na GTA. Myślę, że jak komuś się nie chce bawić z odsprzedażą online, to akurat ta oferta z empiku nie jest tragiczna. 

 

OCB: ze sterowcem? gdzie muszę zamówić, żeby go dostać, tak z ciekawości?

Odnośnik do komentarza

To chyba się te ceny pozmieniały, bo ostatnio jak patrzyłem to była tragedia. Żadnej ceny powyżej 100 nie było.

No dlatego piszę, a nuż ktoś skorzysta :) Wg mnie 130 za TLOU i 70 za GoW: A, obie bez kodów, to niezła oferta. 

 

E: podbijam pytanie o sterowiec ;), dostanę do empikowej wersji? zamówiłem dzisiaj.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

 

do empikowego też (zamówiony dzisiaj)? na stronie nigdzie nic nie piszą, a doświadczenie uczy mnie, że to raczej nieogary.

Jak to nie pisze? -> http://www.empik.com/grand-theft-auto-v-ps3-rockstar,p1063171791,multimedia-p

"Zamawiając grę w edycji premierowej otrzymasz DLC Sterowiec Atomic."

 

:nea: dzięki

 

E: Info dla zainteresowanych ofertą empiku: na ten moment dopiero 17 będą wysyłać grę, ale bardzo możliwe, że coś się zmieni. Także cena fajna, ale niecierpliwym raczej odradzam.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Przy odkupie gier używanych? O co kaman?

Dajesz im ileś gier używanych i płacisz za GTA V 60zł albo 80zł. 

 

 

 

Ta, pewnie z 10 gier bym im musiał dać.

 

W ulotce są podane tytułu które skupują. W zasadzie większość to nowości.

 

 

 

da ktos link do tej listy?

 

Podawałem kilka postów wyżej -> http://empikgroup.com/portfolio-item/tom-kultury-nr-17-2013

 

Jestem ciekawy jaką cenę zaproponuje Saturn i Media Markt.

Edytowane przez Boguslaw
Odnośnik do komentarza

brak wycieków dziwi zwłaszcza że przecież sony wrzuciło gre na PSS miesiąc temu, i do tej pory jej nie rozpracowali?

A te całe pliki dzwiękowe? Przeciez wiadomo już wiekszośc fabuły ;)

 

 

Byłoby spoko gdyby nie składki na 4 i sciaganie gta5 na xbox i ps3 po premierze ;)

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...