Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

O gangsterce powinien się uczyć już od maleńkości.

Nie bądź egoista, pograj z synem.

 

On jeszcze za malutki jest. I szczerze mówiąc jakoś go nie ciągnie do telewizora, nie ogląda bajek:) Już sobie wyobrażam jak to będzie. Dzieci zawsze wszystko robią wbrew rodzicom i pewnie będzie tak, że ja będę mówił: "Synek, chodź z tatusiem pograć!" I usłyszę: "A weź się, tato!". Wszystkim się pewnie będzie zajmował tylko nie grami:) A ile ja bym dał jakby mój starszy mnie zachęcał do gier:)

Odnośnik do komentarza

Ta mapka z poradnika to tylko jedna z kilku. Aktywnosci jest o wiele wiecej, chociazby bary, kluby, silowanie na reke, a sklep zoologiczny to ponoc nawet widac na minimapie na gameplayu (moment kiedy w nocy samochodem ucieka przed policja, nie chce mi sie szukac odpowiedniego screena).

 

Co do filmiku wyzej, to godne podziwu ze ktos robi fejka zapominajac o tak podstawowym I rzucajacym sie w oczy elemencie jak okladka. Przestancie bez przerwy wklejac taka nedze.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zobaczcie ten wycinek

7855818400_1378927485.png

 

To jest ten cypelek

 

iconsmissing.jpg

 

A to jest takie malusie w skali tej mapy....

 

a1ye.jpg

 

I tu jeszcze z nieco innej perespektywy....

1571637.jpeg

 

Jeśli ktoś mówi ze ta mapa jest mała to zalecam z rozpędu głową w ściane, najlepiej zbudowanej z cegły, regipsy obecnie stosowane w mieszkaniach nie pomogą.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą zobaczcie ten wycinek

7855818400_1378927485.png

 

To jest ten cypelek

 

iconsmissing.jpg

 

A to jest takie malusie w skali tej mapy....

 

a1ye.jpg

 

I tu jeszcze z nieco innej perespektywy....

1571637.jpeg

 

Jeśli ktoś mówi ze ta mapa jest mała to zalecam z rozpędu głową w ściane, najlepiej zbudowanej z cegły, regipsy obecnie stosowane w mieszkaniach nie pomogą.

jesteście ślepi czy jak?

wystarczy popatrzeć na wysepki, po których dokładnie widać, ze czerwony marker na 2 fotce od dołu wprowadza w błąd. niestety chodzi o ten większy element mapy :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...