Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Sam chciałem kupić PS4 (tylko i wyłacznie w zasadzie) dla tej gry, ale po GRUBSZYM zastanowieniu stwierdziłem, ze to bez sensu. Tzn nie tyle wydanie 2k na 'gre' jest bez sensu, tylko to, ze na PS4 nie ma modow, a co za tym idzie - nie bede mogl poprawic sobie modelu jazdy, ktory moze nie tyle co jest zly, co po prostu ma pewne wkurzajace aspekty, w miare latwe do skorygowania w plikach gry. 
Dlatego - ja czekam na wersje na pc.
Ale pewnego dnia zapewne wersje na ps3 i ps4 i tak ogram ; )

Odnośnik do komentarza

B1Cgov6IAAAt6H7.jpg

 

Super, i cała moc next genów zostanie zmarnowana na kilka głupich pojazdów, broń i challenge.....

 

R* jest jak stary mózg - powoli traci nad sobą panowanie, najpierw wysiadł im dział logiki, teraz marketing leży i kwiczy. Mogliby jednoznacznie powiedzieć że to fake: 

 

g3C6Uxu.jpg

 

 

W(pipi)IA MNIE ICH ZACHOWANIE.  :pope: :

 

 

Odnośnik do komentarza

Co niektorym to nigdy nie dogodzi, ja rozumiem ze narzekanie jest gleboko zakorzenione w polskiej mentalnosci, ale czego sie spodziewales ? Dodatkowych 60 misji ? Kolejnych 2 grywalnych postaci w singlu ? Czy moze statku Enterpirse latajacego nad miastem ?!?  To ciagle bylo i bedzie GTA5, jesli masz problem bo ograles to juz na PS3 to polecam zmienic dzial.

  • Plusik 8
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu chciałbym coś więcej od jednego z największych zespołów deweloperskich, no ale najwyraźniej nie można...

 

Akurat rzeczy z tego artykułu co był na newswire i został skasowany by mnie w pelni przekonały do preordera.

 

Najtaniej idzie wyrwać na ultime mając zniżkę 5% 237,49zł + 11.90zł , przed podwyżką cen zdrapek do psn cyfrowa też nieźle wychodziła bo kosztowałaby realnie 86x3 czyli 258zł.

Odnośnik do komentarza

Krizz ale przeczytałeś że to co jest na obrazku który wkleiłeś to po prostu bonus dla tych którzy ograli V na poprzedniej generacji i zagrają ponownie na nowej? to nie jest wszystko co maja do zaoferowania.

usprawnienia i dodatki będą. będą nowości, będą dodatkowe rzeczy ale oczekiwanie że nagle wrzucą drugie tyle zawartości, w pip nowych misji i nie wiadomo co jeszcze mija się z celem. to jest remaster, nie nowa gra.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw co z osobami takimi jak ja tzn. past genową wersję ograłem na Ps3, a currentgenową ogram na Xone. Czy zaliczą mnie jako powracającego gracza (poprzez SC) czy "nowego". Bo jeżeli niby "nowego" i nie dostanę "bonusów" to niezła beka... a pewnie takich osób jest dużo.

Odnośnik do komentarza

(pipi)ac ta rozdzialke, 720p czy 1080p  nie robi tak duzej roznicy, jak FPS. Jesli bedzie 30FPS, to leje cieplym moczem na Rockstar. Jak uda im sie 60fps. to szacun, i ide do sklepu po gre  wdniu premiery. 

 

Też nie wierzę że będzie 60 fps, za duża gra za duży rozmach by te pseudo nextgeny to pociągły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...