Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapierdziela jeszcze szybciej niż WC :confused:

Ogólnie wszystko wygląda świetnie, ale jeśli tempo będzie tak szybkie jak na tych filmikach, to ja podziękuję :(

Bylo juz pare razy. Tempo jest o wiele wolniejsze niz w WC - wszyscy to potwierdzaja, ktorzy w gre grali. Filmami nie ma co sie sugerowac, bo na kazdym filmiku rozgrywka wyglada zupelnie inaczej - zalezne jest to podobno od aparatu/kamery jaka nagryywamy, stad takie zludzenie.

Odnośnik do komentarza

Tego typu film moznaby nakrecic o kazdej pilce jaka do tej pory wyszla. W kaciku PESa cala masa "pieknych akcji" ping pongowych,gdzie zawodnicy naciskaja 5*z rzedu A,a obrona chocby miala pile cm od buta nie jest w stanie jej przeciac,jak sami nie wcisniemy super cancelu,badz R2...

Beznadziejnie,ze obydwie gry sa juz gotowe,a wciaz kaza nam czekac na dema, ale chociaz w tym nie bedzie mydlenia oczu,ze dane demo to produkt w 60% ukonczony... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to takie filmy to trochę szukanie dziury w całym.Owszem gość dobrze zaznaczył pewne nieścisłości jeśli chodzi o założenia Pro Passing ale z drugiej strony chcecie mi powiedzieć że profesjonalny piłkarz nie potrafi podać celnie piłki biegnąc bokiem do kierunku podania?(niby te 110 stopni w pierwszej akcji na filmiku) :lol:

Po drugie to są mecze rozgrywane zespołami z najwyższej półki więc zapewne przy najlepszych zawodnikach margines błędu przy naciąganiu paska podania jest dużo większy niż w przypadku kopaczy o średnich umiejętnościach.

Z kolei te gdzie podający jest odwrócony tyłem to rzeczywiście trochę przegięcie ale może w ostatecznej wersji będzie to wyglądać inaczej,zobaczymy...

Edytowane przez Reno
Odnośnik do komentarza

Dla mnie podania i sposob ich wykonywania nie są "dziurą w całym". Ale jeżeli Tobie to odpowiada to spoko - miłego grania ;)

Trochę źle mnie zrozumiałeś..."Dziurą w całym" nie nazwałem podań i sposobu ich wykonywania(bo to w sumie kluczowy element) tylko tego typu filmy które są poniekąd wycięte z kontekstu i jak już ktoś wyżej słusznie zauważył-takie coś można nakręcić o każdej grze piłkarskiej.

Kiedyś już pisałem,że pasowałoby to ogarnąć w szerszej perspektywie(grając własnoręcznie)żeby ocenić czy bangla czy nie i tego się w dalszym ciągu trzymam...

Odnośnik do komentarza

no to odpowiem tak. Grałem dużo w FIFY 09, 10 i tego typu podania zdarzały się non stop (gdzie zawodnik, będąc odwróconym plecami, posyła dokladna piłkę co do centymetra do kolegi stojącego pare metrów od niego, przy czym jeszcze przeszkadzali przeciwnicy). Tutaj widzimy film z fify 11 i... w tej kwestii nie zmienia się nic. Po kilka podań tego typu w jednej akcji. Kurde, przeciez to jest zagranie na pamiec... Ja rozumiem, ze tego typu podanie zdarzy sie co jakis czas ale nie po kilka razy w jednej akcji. Liczylem, ze zostanie to wyeliminowane.

A mowicie, ze w kazdej grze pilkarskiej są tego typu podania - ostatnio gram dużo w PESa 6.5 na PC i tam takich podan nie ma, bo pilka zwyczajnie nie dolatuje do celu :P Albo jest podana za słabo, albo niedokładnie. I tak powinno być.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

czy w tym roku tak jak w ubieglym mozna spodziewac sie jakis ciekawych cen na starcie (np. empik 149 pln)?

Jak na razie ceny jakie widziałem w sklepach internetowych wahają się od 170 do 200 zł. Oby była ta promocja. Pamiętam że rok temu w dniu premiery Fifke wyrwałem w media za 150 zł :thumbsup:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pobawiłem się dłużej tym Creation Center i zamysł bardzo fajny ale wykonanie marne :/ strona fatalnie chodzi, bardzo wolno wgrywa, zacina mi całkiem niezłego kompa :/ no i jest mało twarzy do wyboru przy tworzeniu piłkarzy, jeśli robimy odpowiednik prawdziwej osoby to zrobienie bardzo podobnej twarzy jest niemal niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...