Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

tak, czy siak pilka w WC i w 10tce prawie nigdy nie kozlowala spowolniajac akcje - zawsze leciala od nogi do nogi, jak sie mylil (np. na manualu) to leciala w kosmos, 10 metrow obok, ale przewaznie z fizyka halowki...

W WC gram do tej pory i nie przypominam sobie takich akcji, by moi obroncy klepali pilke w taki sposob i juz nawet z tym jest nadzieja, ze grajac slabszymi team'ami akcje beda wolniejsze, bo pila nie bedzie zapieprzac z predkoscia swiatla.

Odnośnik do komentarza

8minut gameplayu

http://multiplayer.it/video/fifa-soccer-11-per-ps3/fifa-11-videoanteprima-gamescom-2010.lo/

 

gameplay to dla mnie zagadka, nic mi nie mówi ale z drugiej strony to samo było przy FIFA09 i 10, także jestem spokojny

 

twarze w końcu są na nextgenowym poziomie (tak jakby wzięli modele z Fight Night), koniec z klockowatymi koxami, tym razem nie trzeba bedzie sie domyślać "on wygląda jak Terry", tylko "Terry wygląda lepiej niż irl" 8)

tumblr_l7o7pjoZbl1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o7px87vk1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o7qjLHhj1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o7r0cKLg1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o85qy7Yn1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o864HoNc1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o879OwZ61qcbfnf.jpg

tumblr_l7o87tUwIw1qcbfnf.jpg

tumblr_l7o887cicM1qcbfnf.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się patrzeć jak te piz'dy kaleczą, serio. Koniec z oglądaniem filmików z gierkami piłkarskimi, ograniczę się do newsów i czekania na dema. Gra z daleka wygląda tak sobie na lapku, oby lepiej się prezentowała w na TV. Mało widzę zmian, wydaje mi się, że gameplay nic nowego nie oferuję. Czekam na demo, imho i tak na razie prowadzi u mnie FIFA, bo jak na razie lepiej się gameplay zapowiada. Choćby i dlatego, że powstał na kanwie poprzednich FIF.

Odnośnik do komentarza

Uważam,że nie ma na razie sensu gdybanie o tym,że jednak pro passing się nie sprawdza i wogóle tempo rozgrywki jest takie czy inne na podstawie filmików z internetu na których grają jacyś lamerzy,w dodatku nie wiadomo na jakich ustawieniach.

Jedyny sposób to ogranie kilkunastu meczów własnoręcznie i już.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...