Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to wszystko bawi.

Mlodziactwo przezywa, bo czytac nie umie i nie rozumie co czyta. Byle filmik oglupia... 80% opinii na ktore sie powoluja to takie same opinie jak ich na filmikach oparte. Ja po becie i po gamesconie nie widzialem zachwytow.

Moja generacja to jednak madrzejsza byla. Gimbus jeszcze jakas nadzieje niesie ;)

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

to Twoje slowa - "przesiąkłem Fifą". I skoncz juz pan, bo nudnyś.

rozumiem, ze dla Ciebie jak dla Lonsa - nie ma prawa podobac mi sie FIFA, tak ? Ja jestem nudny, zagralem w bete, wyrazilem swoja opinie, podzielilem zdanie Ficusia, moge ja oddac, bo juz w nia nie zagram, Ty zas w slad za innymi zaczynasz z dupy krucjate i przekonywanie, ze to (pipi)owy produkt.

Zgadnij co - w HALO tez gram i uwazam to za najbardziej skillowy FPS, a wszystkie trole MW pisza, ze "to tylko strzelanie laserkami do kosmitow i ROBOTÓW"

Odnośnik do komentarza

A gdzie wmawiam - mozesz mnie zacytowac ? Czy tez masz 14 lat i problemy ze zrozumieniem tekstu. Bede pisal powoli, bo nie wiem nawet, czy potrafisz szybko czytac.

MI SIE PES NIE PODOBA, BO NIE POPRAWILI NIC, CO PRZESZKADZALO MI W 2010!

jeszcze najlepsze oceny - po filmach, pisalem 150 razy, ze filmy tez mi sie podobaly, do poki nie zagralem - "to jestes dziecko EA!"

"Beta, to beta" - no na bank, Konami, jak co roku - wszytsko przez ostatni miesiac poprawi !

 

Jesteś ewenementem na tym forum i wszystkich razem wziętych. Człowieku zrozum większość uważa inaczej niż ty! Nie rób z nas idiotów!Nie jesteśmy Ślepi!Nie jesteśmy głupi! Mamy k.u.rwa oczy!

Odnośnik do komentarza

to Twoje slowa - "przesiąkłem Fifą". I skoncz juz pan, bo nudnyś.

wyrazilem swoja opinie, podzielilem zdanie Ficusia, moge ja oddac, bo juz w nia nie zagram,

 

 

masz na PS3 czy 360? Bo jak na Ps3 to wiesz...

 

 

...jesteś spoko koles , fajny i wogóle i daj plizzzz plizzz :P

Odnośnik do komentarza

to Twoje slowa - "przesiąkłem Fifą". I skoncz juz pan, bo nudnyś.

wyrazilem swoja opinie, podzielilem zdanie Ficusia, moge ja oddac, bo juz w nia nie zagram,

 

 

masz na PS3 czy 360? Bo jak na Ps3 to wiesz...

 

 

...jesteś spoko koles , fajny i wogóle i daj plizzzz plizzz :P

Niestety :teehee: Bete wylosowalem na X'a i juz Orion ja sobie zaklepal 1szego dnia.

Odnośnik do komentarza

No,czyli masz z dupy gust ;)

Ale ty mnie nie musisz do niczego przekonywac, bo mi wisi co sie Tobie podoba a co nie. Wystarczy, ze mi się podoba. W fife 08 zaczalem grac jak obejrzalem gameplaye w necie, tak samo bedzie z pesem. Ja nie widze roznicy, patrzac na normalny mecz online a "gre samemu". Co, raptem w inna gre zaczynasz grac? prosze cie... W dodatku, zagrales 5 meczow pachołami ze statystykami w granicach 60-70 i oceniasz niczym fachowiec. Do tego, jezeli jestes tak zajarany WC, to trudno zeby Ci sie pes podobal, takze Twoja opinia nie jest dla mnie zbyt miarodajna. Ja zamiast w wc wole w pesa 6 pograc i mam wiecej funu, o czym dobrze wiesz. Wiec powtarzam, skoncz (pipi)ic, bo to najmniejszego sensu nie ma. Do wszystkich juz dotarlo, ze Ci sie ta gra nie podoba i nie musi - nikt nie bedzie plakal z tego powodu. Fifa jest "och i ach" - graj w nią, az Ci palce popuchną. Nikt nie broni. Do tego, nabijam sie z Ciebie, bo widze ze sie w(pipi)iasz jak dzieciak, z czego mam sporą radochę. Bo powtarzam - nie obchodzi mnie co sie Tobie podoba. Widze film, widze mecz online, widze ze graja ogarnieci ludzie i fajnie ta gra wyglada - a Ty mi wmawiasz, ze gra jest z dupy bo Tobie sie nie podoba. I to Ty tu wystepujesz w roli Lonsa - ktory nie potrafil grac w Fife i wypowiadal sie na temat wszelkich aspektow gry, ktorych nie rozumial.

Skonczylem monolog, wiecej z Toba tego tematu nie poruszam bo nie ma po co. Jak chcesz, to i tak Cie keidys zloje czy to w fife, czy pesa. Mi to bez roznicy, bo pewnie i tak bede mial 2 pilki. Peace

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

ale mnie to nie interesuje, to moja subiektywna opinia. Nie wiem, co mowia na Gamescone, raczej czytalem duzo wypowiedzi, ale chyba fanow PES'a, bo glownie porownuja go do zeszlorocznej edycji, a przeciez PES jest konkurentem FIFA. Wiadome tez, ze jezeli ktos uwazal ze PES 2010, 2009 czy 2008 i tak jest lepszy od FIFY, to nie napisze zlego slowa na 11tke...

Ogralem bete i dla mnie nie poprawili prawie nic z tego, co irytowalo mnie w 10tce,dla Ciebie PES jest symulacja, dla mnie archaiczna giereczka, nie majaca nic wspolnego z futbolem, ale niech kazdy wybiera to, co mu bardziej pasuje - jedni wola MW, inni HALO... Proste.

 

Black mamba - w sumie racja, na filmikach graja najlepsi. EA mowilo o roznicy miedzy strzalem takiego Kaki, a naszego Lewandowskiego.

 

 

Czekam z niecierpliwoscia na demo, by poczytac innych wypowiedzi (szkoda, ze tylko 3 osoby trafily na klucz od nas). Na filmikach tez PES mi sie podobal, do poki w niego nie zagralem. Mam zupelnie inne zdanie niz Mamba - zaden feeling z nowa czescia nie wraca. I prosze Cie:

"Kazdy ogarniety wiedzial, ze FIFA jest lepsza" - LOL - szczegolnie widac to po naszym forum. :teehee:

 

AI zawodnikow jest taki sam, obiecywali 360, nie ma, obiecywali Totall Freedom, ale zadnego podania nie przetniesz, chocbys wbiegl na pilke, zagrania na lamy, przeniki, prostopadle, przez 3 obroncow, beznadziejna kolizja zawodnikow, stawanie w miejscu - wszystko to zostalo, sek w tym, ze niektorym nigdy to nie przeszkadzalo. :thumbsup: EOT.

 

ale chlopaki - jalowa dyskusja, dochodzimy do tego co napisalem wczesniej - kwestia gustu i tyle.

Do czego Cie przekonuje ? Napisalem swoja opinie, w temacie PES napisalem, co dokladnie mi sie nie podoba i dlaczego podoba mi sie bardziej FIFA. Nie oceniam niczym fachowiec, ale widzisz taka roznica, ze w FIFA zespolami 2,5*,3, 3,5* gra sie mi najlepiej. Tutaj z tego co widze ta gra nawet nie bedzie miala sensu. Nie kaze Ci wylewac lez, prosze, bys normalnie poczekal do dem, zanim ocenisz jakikolwiek gameplay i nie nazywal mnie jak kretyn FANBOYEM, tylko dlatego, ze przyznaje sie otwarcie, ze jedna gra podoba mi sie bardziej od drugiej !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

a moim zdaniem ten filmik prawie nie rozni sie od FIFA WC, poza szybszym tempem (choc skolei na poprzednim filmie jest wolniej)

Nadal niemalze kazde podanie leci od nogi do nogi, czasami z predkoscia swiatla, wiec roznic prawie w ogole nie widze, no ale jak pisla Mamba - to 2 najsilniejsze druzyny w grze...

Odnośnik do komentarza

Na gemezilli wrzucili filmik z wersji PC- mecz Chelsea -Barcelona. filmik pochodzi z PC. Taki sam dał Ader

 

 

Ten druugi, ten zbyt szybki to Barca vs Real madryt. Czyżby na Pc było wolniej a na konsole "młodzieżowo" (za szybko czyli)?

Odnośnik do komentarza

Na gemezilli wrzucili filmik z wersji PC- mecz Chelsea -Barcelona. filmik pochodzi z PC. Taki sam dał Ader

 

 

Ten druugi, ten zbyt szybki to Barca vs Real madryt. Czyżby na Pc było wolniej a na konsole "młodzieżowo" (za szybko czyli)?

Ja juz sie z tym wszytskim gubie, co wyprawia EA. Film z PC (ktory jest na silniku 10tki) podoba mi sie bardziej (wlasnie przez wolniejsze tempo) niz 11tka, ktora miala byc znowu krokiem na przod. EA co pokaze, to kaze usuwac, niewidzialne embargo trwa nadal, a chlopaki z PSX dostaja zafoliowana kopie do recenzji (pomijajac fakt, ze demo dopiero za miesiac) <_<

W tym roku, naprawde mamy JEDNA WIELKA NIEWIADOMA...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na gemezilli wrzucili filmik z wersji PC- mecz Chelsea -Barcelona. filmik pochodzi z PC. Taki sam dał Ader

 

 

Ten druugi, ten zbyt szybki to Barca vs Real madryt. Czyżby na Pc było wolniej a na konsole "młodzieżowo" (za szybko czyli)?

 

 

 

 

To nie jest ten sam filmik - ten który dałem ja pochodzi z FIFY 11 na konsole.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

no akurat to jest Barcelona - oni tak graja w rzeczywistosci (final LM - 450 celnych podan, do 50 Interu), wiec ich statystyki na bank beda pozwalaly na szybka wymiane pilek, to raz. Dwa, ze juz obroncy nie podaja z predkoscia swiatla, co widac na tym filmiku - im zagranie pilki szybkiej po ziemi sprawia juz wiecej klopotow. Tak czy siak PP to zagadka - Koso pisal ze trzeba je wlaczyc w menu, na full asyscie totalnie nic nie widac...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

http://www.gamezilla.pl/content/fifa-11-gameplay-z-gamescom-2010

 

Tu skolei tempo meczu - IDEALNE ! :thumbsup:

Ale od razu widac, ze film krecony o wiele lepsza kamera !

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to,że nawet nie wiesz,że to gameplay z PC.

Dowód?

http://www.gamezilla.pl/content/gc-2010-fifa-11-na-pc-gameplay-prosto-z-targow

Ten sam filmik :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...