Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

no akurat to jest Barcelona - oni tak graja w rzeczywistosci (final LM - 450 celnych podan, do 50 Interu), wiec ich statystyki na bank beda pozwalaly na szybka wymiane pilek, to raz. Dwa, ze juz obroncy nie podaja z predkoscia swiatla, co widac na tym filmiku - im zagranie pilki szybkiej po ziemi sprawia juz wiecej klopotow. Tak czy siak PP to zagadka - Koso pisal ze trzeba je wlaczyc w menu, na full asyscie totalnie nic nie widac...

 

Jak ty potrafisz wszystko co związane jest z fifa wytłumaczyc :thumbsup: Ciekawe :confused: Szkoda,że tego samego nie potrafisz z inną grą. Tam widzisz rzeczy co nawet inni nie smieli by dostrzec :teehee:

Edytowane przez klulu
Odnośnik do komentarza

tempo jest identyczne jak w WC. W FIFA zawsze bylo tak, ze gdy grales najlepszymi rozgrywka byla szybka, zmienialo sie to dopiero od druzyn 4gwiazdkowych. Animacje sa rewelacyjne, ale Pro Passing nie zauwazalny. Chcialbym w takim razie zobaczyc mecz z udzialem slabszych druzyn, czy w ogole cos z tym zrobili.

Odnośnik do komentarza

jasne, ze sie zmienia. Jak grasz zespolami 2,5*, 3* wszytsko na boisku dzieje sie wolniej niz jak grasz MU vs Barcelona - z tej wlasnie przyczyny, ze wszyscy sa 2*wolniejsi! Nie mowie o podaniach - tylko o tempie w jakim sie poruszaja zawodnicy po boisku (dlatego np. w 10tke najlepiej gralo mi sie w 2-3 lidze, a nie EX). Mam nadzieje, ze Pro Passing polega wlasnie na tym, ze slabszymi zawodnikami nie bedzie mozna tak grac, jezeli nie, tzn. ze EA totalnie nic przez caly rok nie zrobilo, bo rownie dobrze w WC moglem wlaczyc sobie podania manualne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

0:35 ? widać, ze obrona ma problemy z klepaniem piłki. Nie lata już jak na halówce, a 1 z podań wylatuje na aut.

Skolei podanie Bayernu rzadziej dochodzą celu. Piłka bez przygotowania zwyczajnie kozłuje, a nie leci wprost pod nogi zawodnika.

 

Na tym filmie gra prezentuje się naprawdę nieźle !

 

EDIT: Post pod postem przez pomylke !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nooooooooooooo, to by było niezłe!

 

 

Nie ogarniam tego, dla mnie bardzo ważne jest tempo gry- tu jest WOLNO (czyli bardzo dobrze). Na innych filmikch gra zaś zapie.rdlała jak uski samochodzik...

 

 

polygamia BARDZo POZTYWNIE o nowej Fifie

 

 

kurde, najbardziej mnie jara fragment "EA zrozumiało , że przyspieszenie gry i uczxynienie jej bardziej arcadowej <fifa 10 > było ZŁYM pomysłem".

 

 

Huh, może byc jedank kur.wa dobrze ;)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ano wlasnie - za malo filmow na sieci, by cos ustalic, tak jak wspominalem - tempo meczu na filmach co roku jest rozne. Po tym filmie nadzieje troche odzyly - widac dzialajace Pro Passing, Ronaldo puszcza prostopadle co do centymetra tam gdzie chce, zas pomocnicy Leverkusen graja a to za lekko, a to za mocno i to mi sie podba !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...