Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Karne nie są kpiną, pozwalają na strzał w dowolne miejsce bramki. Są przy tym dosyć wymagające i jest to dobre rozwiązanie, ponieważ ich wykonywanie oddzieli, jak to mówi Slupek, "chłopców od mężczyzn".

 

Chociaż grając online i tak 80% graczy będzie strzelać w środek bramki. (Tak było w WC)

Odnośnik do komentarza

Karne nie są kpiną, pozwalają na strzał w dowolne miejsce bramki. Są przy tym dosyć wymagające i jest to dobre rozwiązanie, ponieważ ich wykonywanie oddzieli, jak to mówi Slupek, "chłopców od mężczyzn".

 

Chociaż grając online i tak 80% graczy będzie strzelać w środek bramki. (Tak było w WC)

 

 

ostatnio easyemu strzelilem 5/5. to znaczy ze jestem mezczyzna?

Odnośnik do komentarza

tak, pol cm. od srodka, bo za kazdym razem rzucalem sie w inny bok. Az dziw, ze nogami nie obronilem tych Twoich idealnych karnych...

ale wiem, wiem, o wiele fajniejszy jest random w PESie, z kamery, z ktorej w ogole nie widzisz gdzie celujesz, bez paska sily i mozliwosci przycelowania. Tam jest skill ! Pojedz na jakis turniej i rozgrywaj cwiercfinal za pomoca karnych ! :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jasne, po prostu grajac w lidze nikt nie strzelil mi takiej bramki,a w fife do niedawna gralem dzien w dzien. Karne z Fifa o wiele bardziej mi pasuja i w cale nie sa takie latwe,bo gdybym choc raz Cie wyczul ostatnio raczej nie mialbym problemow z obrona. Zreszta-bardziej do mnie trafia karny wytrenowany niz emocje przy totalnym randomie,ale kazdy woli co innego.

 

2 do 1dnego i spada Twoje ping pongowe ego!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie (pipi) bzdury i nie chce mi sie na ten temat gadac, bo masz zapaprany mózg tą fifą.

Co do meczów w lidze i strzelania pieknych goli - chyba normalne, ze kazdy woli wjechac z pilka do pustaka, niz probowac cudownych strzalow z 40 metra? wez sie ogarnij i rozgranicz troche granie online z jakimis pedałami i próbowanie cudów, jak wygrywasz 2;0 a mecze w lidze, gdzie kazdy punkt sie liczy.

W fife 09 jakies 40% goli stanowiły loby, w 10, strzały do pustej bramki. W WC podobnie. A Ty sie wciaz podniecasz, jaka ta gra jest za(pipi)ista. Przejrzyj na oczy i w koncu przytaknij, ze gra ma swoje wady ale TObie one odpowiadaja, a nie mi wmawiasz, ze jest fantastycznie, jak nie jest. Albo, ze w Twoim subiektywnym odczuciu, gra jest kryształowa - wtedy nie bede dyskutowal, bo nie bedzie o czym. Gralem w ta fife 3 lata i wiem co jest zalosne a co nie i po demie widze mniej wiecej, co poprawili a co dalej bedzie failem.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

nikt nie pisze o Staminie! Zobaczcie jak działa - jeszcze lepiej niz w PESie ! Jak gramy caly czas z przodu, w 70-80 minucie nasi pomocnicy i napastnicy czesto wypluwaja pluca, ba nawet animacje maja odpowiednio dobrane, a to ciezej biegaja, pilke gubia czasami, zas tyly wypoczete :thumbsup:

W PESie dla mnie zawodnicy mecza sie za szybko, 3 razy sprintu uzyjesz i w 60 minucie Messi do wymiany.

Skonczy sie bieganie z wcisnietym RT przez caly mecz !

no nie wiem jak tam przelatałem cały mecz z ciśniętym RT i zawodnicy owszem byli zmęczeni ale w końcówce nadal mieli "powera"

Jak trzeba było pocisnąć szybko do przodu to nie było z tym problemu

ja tez tego nie czuje, wolałbym by było to bardziej czytelne

Odnośnik do komentarza

A sa już jakies oficjalne recki/oceny poważniejszych servisów ???

Dajcie linka od razu :P

serwisu nie znam, linka nie mam ale jakis czas temu byl news ze dostala 94/100 :P

 

Ta ocena 94/100 to była od czasopisma GamesMaster.

 

@Canuks A co Official Playstation Magazine to nie jest renomowane czasopismo? :blink:

Odnośnik do komentarza

Karne są naprawdę w porządku,w końcu coś więcej wymagającego niż wciśnięcie kierunku na maxa w którąś stronę i przycisku od strzału.

Natomiast dziwi trochę częstotliwość z jaką najlepsi zawodnicy(Real,Barca, itd) sterowani przez AI pudłują jedenastki :confused:

No i ten odgłos po uderzeniu piłki w słupek lub poprzeczkę... :down:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie (pipi) bzdury i nie chce mi sie na ten temat gadac, bo masz zapaprany mózg tą fifą.

Co do meczów w lidze i strzelania pieknych goli - chyba normalne, ze kazdy woli wjechac z pilka do pustaka, niz probowac cudownych strzalow z 40 metra? wez sie ogarnij i rozgranicz troche granie online z jakimis pedałami i próbowanie cudów, jak wygrywasz 2;0 a mecze w lidze, gdzie kazdy punkt sie liczy.

W fife 09 jakies 40% goli stanowiły loby, w 10, strzały do pustej bramki. W WC podobnie. A Ty sie wciaz podniecasz, jaka ta gra jest za(pipi)ista. Przejrzyj na oczy i w koncu przytaknij, ze gra ma swoje wady ale TObie one odpowiadaja, a nie mi wmawiasz, ze jest fantastycznie, jak nie jest. Albo, ze w Twoim subiektywnym odczuciu, gra jest kryształowa - wtedy nie bede dyskutowal, bo nie bedzie o czym. Gralem w ta fife 3 lata i wiem co jest zalosne a co nie i po demie widze mniej wiecej, co poprawili a co dalej bedzie failem.

Masz po prostu swoje zlote momenty, jak Lons. Piszesz np. o strzalach z 40 metrow, (pipi), ze duzo takich strzelales, to dlaczego w lidze takie nie wpadaja ? wiesz dlaczego, bo rzadko kiedykowliek z normalnym przeciwnikiem sie zdarzaja takie bramy, dlatego ludzie wrzucaja je na YT - chwalac sie, ze im cos takiego wyszlo.

Piszesz ze fajne strzaly z polowy - nie do zrealizowania na asyscie, a przeciez podobnie "jak 90% osob online" grasz na asyscie ! Pomijam juz fakt, ze nawet jakbys ustawil wszystko na manualu, to pewnie by Ci nie wpadla.

 

Wszyscy wola wjechac z pilka do bramki ? Przeciez jakby co druga wpadala z 30 metrow to po co sie meczyc ? Kazdy by taka strzelal.

 

10tka miala swoje wady, WC bylo znacznie poprawiona gra, nawet te Twoje loby, ktorych jak zwykle mi nie zademonstrowales grajac w WC, a EA dla mnie poprawilo to wszytsko co mialo poprawic - sprint, tempo, ping pong, trudniejsze konstruowanie akcji itp.

 

O tym mowili, to zrobili, ale tak, dla niektorych znawcow to i tak bedzie "odcinanie kuponow" :whistling:

Odnośnik do komentarza

Spoko, EOT, FIFA za(pipi)istą jest.

albo nie, dodam jeszcze cos.

To co dla mnie i większosci osób z ktorymi rozmawiam jest skopane, Ty obracasz w zalete gry. Nie dostrzegasz zadnych wad. Przyklad? Gram mecz z Toba, pykam sobie ping pongiem gdzie jeden zawodnik 3 raz z rzedu podaje za swoje plecy w biegu na 60% a Ty mi mowisz, ze w tej wersji jakos ping pong Ci nie przeszkadza (:D). Slyszysz sam siebie? W TEJ WERSJI PING PONG NIE PRZESZKADZA.

I teraz inna sprawa - niedawno na Lonsa gadales, ze broni krzyza - a sam robisz to samo. Taka mała analogia - mowiles ze krytykuje gre, w ktora nie potrafi grać. No popatrz, przyszedles do mnie, dostales w PESa 5 razy baty, zrobiles moze w ciagu wszystkich meczy z jedna grozna akcje - a krytykujesz jak pierwszy naczelny fachowiec, BO GRALES W BETE. Widac bylo, jak grales, ze nawet paru podan nie potrafiles sensownie wymenic i zadales mi pytanie "jak tu sie podaje"... bez jaj, stary...

I co to ma byc za argument, ze te strzaly z polowy by nie wpadly? Na filmie wpadly? Wpadly. Wiec co Ty bredzisz?

Reasumując, dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu.

 

I do kolegi Veg1 - jak pijesz do mnie, to niestety ale grubo sie mylisz.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

 

10tka miala swoje wady, WC bylo znacznie poprawiona gra, nawet te Twoje loby, ktorych jak zwykle mi nie zademonstrowales grajac w WC, a EA dla mnie poprawilo to wszytsko co mialo poprawic - sprint, tempo, ping pong, trudniejsze konstruowanie akcji itp.

 

O tym mowili, to zrobili, ale tak, dla niektorych znawcow to i tak bedzie "odcinanie kuponow" :whistling:

Dokładnie! Zgadzam się z tobą easye w 100%. Dla mnie w ogóle dziwne są wypowiedzi ludzi np. na temat karnych. " Po co to zmieniali", "Bez sensu, wcześniej było lepiej". Od razu widać, że taki osobnik z fifa spotyka się tylko raz na jakiś czas, gra głownie offline i na takie zmiany jak usunięcie tego pingponga, poprawa pracy bramkarza, stamina i sprint i wiele innych, w ogóle nie zwróci uwagi. Dla mnie Fifa to głównie gra on-line i te wszystkie tryby menadżerskie itp w ogóle mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza

Spoko, EOT, FIFA za(pipi)istą jest.

albo nie, dodam jeszcze cos.

To co dla mnie i większosci osób z ktorymi rozmawiam jest skopane, Ty obracasz w zalete gry. Nie dostrzegasz zadnych wad. Przyklad? Gram mecz z Toba, pykam sobie ping pongiem gdzie jeden zawodnik 3 raz z rzedu podaje za swoje plecy w biegu na 60% a Ty mi mowisz, ze w tej wersji jakos ping pong Ci nie przeszkadza (:D). Slyszysz sam siebie? W TEJ WERSJI PING PONG NIE PRZESZKADZA.

I teraz inna sprawa - niedawno na Lonsa gadales, ze broni krzyza - a sam robisz to samo. Taka mała analogia - mowiles ze krytykuje gre, w ktora nie potrafi grać. No popatrz, przyszedles do mnie, dostales w PESa 5 razy baty, zrobiles moze w ciagu wszystkich meczy z jedna grozna akcje - a krytykujesz jak pierwszy naczelny fachowiec, BO GRALES W BETE. Widac bylo, jak grales, ze nawet paru podan nie potrafiles sensownie wymenic i zadales mi pytanie "jak tu sie podaje"... bez jaj, stary...

I co to ma byc za argument, ze te strzaly z polowy by nie wpadly? Na filmie wpadly? Wpadly. Wiec co Ty bredzisz?

Reasumując, dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu.

 

I do kolegi Veg1 - jak pijesz do mnie, to niestety ale grubo sie mylisz.

 

 

a ty zrozumiesz w koncu, ze takie rozmowy prowadzi się na gruncie prywatnym?????????????????

 

wytłumacz mu to ktos :verymad:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mistrz ! Mati mistrz ! Karne strzela 100 na 100, zagrania z polowy mu wchodza, non stop sypie bramiami z 30 metrow, a jak sie z nim zagra to sie slyszy "po prostu juz nie gram w to (pipi) i dlatego teraz nie wychodzi" :thumbsup:

Podajesz ping pongiem na sile, jakbys chcial mi udowodnic jaka ta gra jest z(pipi)ana, z taka roznica ze ta pila po 3cim Twoim kopnieciu leci tak wolno, badz kozluje i bez problemu w koncu moge sie obronic przed Twoimi akcjami. Odpalamy PES'a gdzie Ci pokazuje Twoje zagrania z FIFY na sile - ba z ta roznica

ze tam nawet nie patrze gdzie podaje, w ogole nie zwracam uwagi na mapke, bo w Twojej "grze dla mezczyzn, gdzie konsola nie robi nic za Ciebie" chocby pila leciala cm od buta obroncy sam jej czesto nie przetnie, no ale tak, zaraz napiszesz, ze po 7 podaniu skolei przecioles (pile wzdluz calego boiska) :thumbsup:

I co to za agrument ze na filmie wpadly. Zanajde Ci ping ponga wiekszego niz w FIFA i co ? napisze - na filmie koles w PES'a gra non stop ping pongiem, da sie? no co ? da sie ?

 

Sory, ale (pipi)y to opowiadasz Ty, EA zmienilo to co mialo zmienic, tempo, podania, konstruowanie akcji, a Ty jak Lons, bedziesz pisal, ze to WC w strojach klubowych, po czym dodasz herezje w stylu "a full online i tak bedzie szybszy! i bedzie gorzej!"

 

I wroc do moich postow z kacika PES. Sorry, nie wchodze tam jak Lons i nie pisze, ze PES to jest arkejd, gdzie strzelasz 10 bramek i nie mozna sie bronic. Narzekalem chyba na zupelnie cos innego, prawda ? brak dryblingu 360, obrona, ktora przelatuje nad pilka itp - BETA byla z(pipi)ana, wszyscy w koncu to stwierdzili, wiec skoncz juz swoja spiewke,badz znajdz moja wypowiedz o fullu i zacytuj.

T, ze juz nie potrafie grac w PES'a i nawet nie chce mi sie uczyc, bo o wiele bardziej podoba mi sie pila konkurencji nie zrozumiesz nigdy. Trudno...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dalem Fifie szanse. Gralem z kolegami caly wieczor. Fifa to naprawde dobra gra. Myslalem nawet przez chwile nad jej kupnem, ale... Co przekresla ta gre to tempo. Jest tak szybkie ze robi sie z tego taki arcadeee. Nie ma sekundy zeby pomyslec. Caly czas tylko odbior i do przodu, podanie, podanie, odbior, do przodu i tak w kolo. W fifie 10 bylo wiecej czasu! Male boisko - jest strasznie gesto, to tak ogranicza swobode a mozliwosci byly by duze. Fifa wrocila do czasow kiedy to praktycznie zawsze po nacisnieciu odbioru przejmuje sie pileczne, dziala animacja i masz gale u nogi - parwie zawsze jak by druga strona nie mogla temu zapobiec. Gdyby predkosc gry i boisko bylo by takie jak w Pesie to bylo by naprawde cos.

 

PS. Gralem na czesciowej asyscie, czesc rzeczy manual.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie odebrac pilke jest dosc latwo, natomiast cpu stosuje jakies 120x wiecej zwodow niz w poprzednich czesciach, wiec jest ciekawiej. Predkosc gry na najnizszym ustawieniu jest moim zdaniem idealna - male boisko ? Hmm nie zauwazylem, odnioslem wrazenie, ze na boisku w pesie jest ciasniej, ale to raczej indywidualna kwestia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...