Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

90% ludzi gra na online na asyście i koniec tematu i zapewne taki sam procent będzie grał w FIFA 11.

 

 

racja...ale nie do konca

 

zalezy gdzie dojdziesz, jak dobrym jestes graczem. System rankingowy w fifie działa swietnie i jesli osiagniesz pewien level to zawsze (niemal) konsola wylosuje ci bardzo dobrego gracza. A wsród tych to mało kto gra na full asystach. Zas jesli jestes cienki bedziesz pykał z lamami, którzy tak grają.

 

co oczywiscie nie gloryfikuje fify.

 

Drugi aspekt wiaze sie z pierwszym- konstruowanie akcji. Jesli chcesz coś osiągnąc w te gre , wzbic sie na wysoki poziom to KONSTRUUJESZ AKCJE WOLNO (relatywnie). Nie ma głupiego, bardzo szybkiego ping-ponga. Jest za to sledzenie pola, wypatrywanie wolnego partnera, pomysłowe akcje- a te z kolei wymagają gry na przynajmniej semi -asyscie (by konsola nie decydowała gdzie podajesz).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Lons - a pamietasz jak przy PESie 2009 pisales new engine, i 2010 king is back ? pamietasz jak pisales o dryblingu 360, ktory pojawil sie dopiero w 11tce ? rozmowa jak z dzieckiem. DAJ LINKA W KONCU do tych wypowiedzi, recenzji EG i najlepiej fragment mowiacy o momentum w FIFA 11, a nie wkolko powtarzasz o ludziach z forum EA i gadce o zeszlych edycjach. DAJ CYTAT+LINK to podyskutujemy, bo co mnie obchodza zeszle edycje ?

Dla ludzi z tego forum w WC bylo straszne momentum, co z tego, ze chocbym z nimi przegrywal po 2,3:0 ledwo co ukanczali mecz z remisem, co z tego, ze w lidze moglem u siebie wygrywac 4:0 i przegrywac 5:4 z lepszymi od siebie.

Nie mowiac juz o ludziach na samej gorze w rankingach - pewnie cheaterzy, bo nie da sie wygrywac bezustannie.

Jezeli ja mialem 80% zwyciestw w WC, to nie bede pozostalych 20% doszukiwal sie oszustwa konsoli.

 

Matinx - takie rzeczy sie wychwytuje po 3 miesiacach ciaglego grania, Ty z Whanem wychwyciliscie to 3 dni po premierze FIFA 10 :thumbsup: Przyznalem wam racje, wiec skonczcie w koncu (pipi)ic o FIFA 10. Dowodem na to jest chocby to, ze random i sztuczny boost tak mi przeszkadzal, ze odkad kupilem WC do 10tki nie wrocilem nawet na moment ! :angry2:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Lons - a pamietasz jak przy PESie 2009 pisales new engine, i 2010 king is back ? pamietasz jak pisales o dryblingu 360, ktory pojawil sie dopiero w 11tce ? rozmowa jak z dzieckiem. DAJ LINKA W KONCU do tych wypowiedzi, recenzji EG i najlepiej fragment mowiacy o momentum w FIFA 11, a nie wkolko powtarzasz o ludziach z forum EA i gadce o zeszlych edycjach.

 

Matinx - takie rzeczy sie wychwytuje po 3 miesiacach ciaglego grania, Ty z Whanem wychwyciliscie to 3 dni po premierze FIFA 10 :thumbsup: Przyznalem wam racje, wiec skonczcie w koncu (pipi)ic o FIFA 10.

 

Dlaczego zbaczasz z tematu i piszesz o "innej grze"? To jest temat FIFA. Prawda jest taka, że miałem rację 2 lata temu odnośnie klepa, klepa i klepa. Ea nazwało to inaczej Ping - pong passing. Takich przykładów mogę ci podać jeszcze wiele co mówiłem wtedy i jak teraz to zmienia Ea w FIFA 11. Ty wtedy się szyderczo śmiałeś,a ja miałem rację. Taka jest róznica między nami. Z tego co czytam to niewiele się zmieniło w FIFA 11 na asyście. Dziekuję.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

To jest temat FIFA 11 Lons,wiec nie rob znowu burdelu jak w kazdym temacie.

No akurat Lons cały czas pisze o FIFE 11,w odróżnieniu od Ciebie :rolleyes:

Jeszczw Ciebie tu brakowalo. Pisze o Fifa 11 ? A ja ciagle widze lamenty na Fifa 09 i gadke o momentum z 10. Gdzie jest link Lons. Nie rzucaj po raz 1000eczny slow na wiatr,nie odbijaj pileczki. Daj cytat i linka z recenJi eg gdzie pisza o momentum w fifa 11.

Odnośnik do komentarza

no własnie- tez prosze o link i zaznaczenie w którym fragmencie o tym piszą.

 

bo nie twierdze, ze nie ma momentumv (ba, nawet mysle ze bedzie) ale tak jak pisał easy- takie rzeczy wychodzą po kilku tygodniach , po setkach meczy a nie po 2-3 dniach gry, na potrzeby recki

Odnośnik do komentarza

To jest temat FIFA 11 Lons,wiec nie rob znowu burdelu jak w kazdym temacie.

No akurat Lons cały czas pisze o FIFE 11,w odróżnieniu od Ciebie :rolleyes:

Jeszczw Ciebie tu brakowalo. Pisze o Fifa 11 ? A ja ciagle widze lamenty na Fifa 09 i gadke o momentum z 10. Gdzie jest link Lons. Nie rzucaj po raz 1000eczny slow na wiatr,nie odbijaj pileczki. Daj cytat i linka z recenJi eg gdzie pisza o momentum w fifa 11.

 

To, że używam w całym moim tekście dwa czy trzy razy słowo FIFA 09 i FIFA 10, a 10 razy FIFA 11 nie znaczy, że pisze źle. Jeszcze raz tobie napiszę byś nie wciągał mnie w swoje gierki i wyciągał moje zdania lub cytaty z kontekstu. Jest to dyskusja o FIFA 11i wady poprzednich części tej gry są również widoczne przez graczy. Jak można dyskutować o FIFA 11nie pisząc o rzeczach, które nie zostały poprawione. Nie prowokuj, nie prowokuj...

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

nie da bo nie ma :rolleyes:

 

(jak cos to odszczekam te słowa i przeprosze, a co)

 

 

kiedys na forum o fifie przeczytalem cos o momentum. Jakis facet, który podawał sie za byłego pracownika ea tłumaczył całą sprawe (wiadomo jak to czsem bywa z takimi przypadkami).

 

<cytat luzny, z pamieci, sens zachowany>

 

"ea zaprzecza istnieniu momentum, bo w samej istocie rzeczy ono nie jest do konca zamierzone. To wynik "nakładania sie na siebie" ustawien formacji, taktyki i wielu pochodnych, które "gryza sie ze soba", przez co druzyna a gra z niezrozumiałych dla gracza względów gorzej. Taki bład programistyczny, niedopracowany element bardziej niz celowe zagranie".

 

Było to pisane w kontekscie fify 10 bodajze, ile w tym prawdy nie wiem (cos w ym moze byc) , linka nie dam bo nie potrafie tego odszukac

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Spokojnie znajdę to zadanie z preview odnoszące się "momentum" i żali graczy na ten czynnik w grze. Oczywiście, że Ea z Rutterem na czele zaprzecza temu zjawisku i robi z ludzi idiotów. Słynne powstające tematy na forum Ea Rutter liar itp. Setki przykładów etc. Oczywiście są osoby takie jak Pan Easye, które niczego nie widzą, niczego nie czują, sami nie wiedzą o czym mówią i takie kwiatki. Dla mnie jesteś spalony bo z wszystkich rzeczy jakie miały miejsce wcześniej odnośnie FIFA, których ty nie widziałeś są teraz poprawiane bardzo ostro w FIFA 11. To pokazuje w jakiej innej rzeczywistości żyłeś niż inni. Momentum w FIFA 11według opinii graczy istnieje. Podam jeden przykład opinii osoby grającej w FIFA 11:

 

The lack of momentum in FIFA 11 when turning (look at the reaction times and momentum change of the defender)

 

the eternal lack of space due to the relentless pressing and autodefending, the inability to operate within extremely tight spaces.

 

The pro passing seems ... to be more of a problem for MY team than for the opposition.

 

I'm the defensive midfielder in a 4-3-3; why do I have to carry my team's attack?

 

We seem to win plenty of games when I sim or skip matches, and lose or draw when I play.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

We seem to win plenty of games when I sim or skip matches, and lose or draw when I play.[/i]

 

 

to mnie rozwaliło :teehee: ales wybrał text :thumbsup:

 

 

lons ale to nie chodzi bys wrzucał jakies zdanie po ang nie wiadomo z kad. Chodzi o RECENZJE jakiegos pisma/site'u , cieszacego sie jakąś RENOMĄ.

 

Bo takie wypowiedzi anonimowych userów są bardzooooo wiarygodne. (choc jak pisałem wyzej- nie twierde ze wyeliminuj.a to (pipi)skie momentum)

 

 

recenzja Kosa w skrócie: tempo wolniejsze zdecydowanie od wc, pp i p+ to raczej marketing, usprawnienia trybu kariery , opcja dycji uboga ale generalnie bardzo pozytywna opinia, zwienczona 9\10

Odnośnik do komentarza

ta i jeszcze to: The lack of momentum in FIFA 11 when turning (look at the reaction times and momentum change of the defender). Rozumiem, ze to opinia do tego filmu z przed 2 stron z odbiorem pilki ? :lol: , na tamte pytanie tez nie odpowiedziales, bo w jaki sposob dziala momentum w trybie kariery przy wyniku 0:0 ? :huh:

 

Jutro gra ma byc w sklepach w Warszawie, recenzja mnie uspokoila.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ta i jeszcze to: The lack of momentum in FIFA 11 when turning (look at the reaction times and momentum change of the defender). Rozumiem, ze to opinia do tego filmu z przed 2 stron z odbiorem pilki ? :lol: , na tamte pytanie tez nie odpowiedziales, bo w jaki sposob dziala momentum w trybie kariery przy wyniku 0:0 ? :huh:

 

Jutro gra ma byc w sklepach w Warszawie, recenzja mnie uspokoila, wiec od razu po pracy po ta giere jade.

 

Wiesz jak ja mam tobie odpowiadać na zadane pytania jeżeli ty wypisujesz rzeczy jakie zostały poprawiane w FIFA 11 takie jak:

Fizyka piłki dużo lepsza, wreszcie na postawili indywidualności, poprawili fizykę strzałów, lobby już tak nie wchodzą, poprawili ping pong passing etc Człowieku piszesz o tych zmianach w FIFA 11 a jeszcze niedawno kiedy to właśnie ja tobie mówiłem o braku ich lub wadach ty śmiałeś się i nic nie widziałeś. To jak to jest bo już tego rozumiem? Kiedyś nie widziałeś, a dzisiaj już dostrzegasz? Wiesz co ustawiasz się do sytuacji jak tobie pasuje. Teraz FIFA 11jest kolejną odsłoną z której robisz perfekcję, a za rok będzie powtórka z rozgrywki co względem części 11zostało poprawione. Zero konsekwencji w tym co piszesz.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...