Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbę do tych ludzi co graja na innych ustawieniach niż asysty. możecie podać jak najlepiej je ustawić żeby się w miarę dobrze grało. albo napiszcie jak wy macie :) tylko nie manualne bo z marszu bym tego nie ogarnął :P bardzo proszę o pomoc i o dokładne opisanie gdzie jakie tzn. podania, strzały i takie tam. z góry dzięki bardzo :)

Odnośnik do komentarza

mam prośbę do tych ludzi co graja na innych ustawieniach niż asysty. możecie podać jak najlepiej je ustawić żeby się w miarę dobrze grało. albo napiszcie jak wy macie :) tylko nie manualne bo z marszu bym tego nie ogarnął :P bardzo proszę o pomoc i o dokładne opisanie gdzie jakie tzn. podania, strzały i takie tam. z góry dzięki bardzo :)

 

 

po prostu ustaw semi tam gdzie mozna a gdzie nie...ecyduj czy manual czy asysta

 

i koniecznie wyłacz opcje w której konsola decyduje o sile podania

 

 

 

z innej beki: fajnie sie broni , obroncy maja spory priorytet nad napadziorem :thumbsup:

 

 

rzecz druga: pp działa, kurde po 12 meczach z randomami i 15 ze znajomymi powiem ze spotkałem sie z masa niecelnych zagran a nie wierze, ze wszyscy grali na full manualach.

 

 

ADHD - na 12 randomów spotkałem dwóch tak grających. Gra tego nie zabrania a szkoda, ale..... zuważylem, ze sprawa wyglada z tym tak: metodą ADHD (ze tak to ujme) grają raczej słabi gracze (co najwyżej sredni). To raz, a dwa że ADHD ma swoje wielkie wady!

 

Otoz gdy piłkarze przeciwnika biegną jak szaleni do odbiory piłki, rzucając sie w 2-3 piłkarzy na posiadającego piłke to....pojawiają sie luki w formacji.

 

 

I teraz tak: musimy grac przynajmniej na semi wspomaganiach sterowania (by decydowac gdzie podajemy) i wysokiej kamerze, najlepiej co- op . Widac wtedy idealnie całe pole, widać wolnych piłkarzy. Troche skila, troche praktyki i mozna rzucać piekne piłki do wolnych graczy, i tym sposobem sposób ADHD rozbija sie o sciany.

 

To troche tak jak....walka Pudziana z Sylva :D c Pudzian rzucił sie z furią, cos jak tu ADHD, Sylva zblokował szalencze ciosy i skontrował polaka. No , da sie :potter:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Te, Lons, a Ty to żeś jakiś czarnoksiężnik, że wiesz co ludzie będą pisać o grze za 3 miesiące ?

Bez przesady... <_<

 

Wiem co pisali rok temu, wiem co pisali 2 lata temu ba wiem co pisali 3 lata temu i wiem co będą pisać teraz. Przypuszczam, że w tej materii wiele się nie zmieni.

 

To WIESZ czy PRZYPUSZCZASZ ? :potter:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, jeśli można. Dopełniacz liczby mnogiej od wyrazu 'mecz' - 'meczÓW', nie 'meczy' (straszna jest ta końcówka, coraz częściej pojawia się w telewizji, a fe! ;) )

"Meczów" jest lepsze, ale "meczy" jest dopuszczalne. Jasne, że zawsze lepiej używać najlepszej możliwej formy, ale nie ma co się czepiać takich pierdół, kiedy wszędzie szaleje "gotowany bober", "pomarańcz", "z tąd" i im podobne ;)

 

Do mnie jutro dojedzie nowiutka 11 po Polsku. Online dopiero pogramy w Listopadzie, ale do tego czasu potrenuję ;) Mam nadzieje, że tempo jest idealnie takie jak w demie. Tam było perfekcyjnie imo.

Yy.. dlaczego w listopadzie? Jakaś blokada na Polskę? :teehee:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, jeśli można. Dopełniacz liczby mnogiej od wyrazu 'mecz' - 'meczÓW', nie 'meczy' (straszna jest ta końcówka, coraz częściej pojawia się w telewizji, a fe! ;) )

"Meczów" jest lepsze, ale "meczy" jest dopuszczalne. Jasne, że zawsze lepiej używać najlepszej możliwej formy, ale nie ma co się czepiać takich pierdół, kiedy wszędzie szaleje "gotowany bober", "pomarańcz", "z tąd" i im podobne ;)

 

Do mnie jutro dojedzie nowiutka 11 po Polsku. Online dopiero pogramy w Listopadzie, ale do tego czasu potrenuję ;) Mam nadzieje, że tempo jest idealnie takie jak w demie. Tam było perfekcyjnie imo.

Yy.. dlaczego w listopadzie? Jakaś blokada na Polskę? :teehee:

 

Zainstalowałem Bete nowego Dasha, do oficialnej premiery nie mam live

Odnośnik do komentarza

 

Jozi...co do tempa:

 

Wg mnie...pisałem to już wielokrotnie...fifa daje dużo możliwości...tempo sam możesz narzucić taktyką...jeśli chcesz grać szybko to bedzie szybssze tempo...jeśli wolniej to wolniejsze...jeśli Twój przeciwnik zapieprza jak dziki to już jego sprawa. Nie można sobie narzucić cudzego stylu gry :)

 

Ty jesteś panem swojego losu i tempo zależy od Ciebie. Dodam że są jeszcze 3 opcje wyboru tempa...normalne jest domyślne.

 

Sorry za najprawdopodobiej debilne pytanie ;p ale w którym miejscu dokładnie są do wyboru te 3 opcje wyboru tempa? W demie też można to sobie ustawić czy tylko w full? (bo w demie z tego co widze "własna taktyka" jest zablokowana a to moze tam?;p)

Odnośnik do komentarza

JoZi : Wybór tempa GRY wybierasz w ustawieniach przedmeczowych...tam gdzie wybierasz miedzy innymi piłke, poziom trudności (z tego co pamiętam bo nie jestem teraz przy fifie)

 

To co mówisz apropo własnej taktyki to też ma wpływ na tempo przemieszczania się piłkarzy w formacjach ... np tępo przejscia z obrony do ataku czy ilość graczy zaangażowanych w ataku. Tutaj możesz sie pobawić...i masz racje w demie było to zablokowane. Jednak tępo GRY można było zmieniać.

Poszukaj jeśli źle powiedziałem.

 

Informuje że zakłądam temat w którym prosiłbym o zgłaszanie się graczy którzy cenią skillowe granie na manualu (ewentualnie częsciowa asysta)

Chętnie pogram z graczami za których konsola nie decyduje.

Odnośnik do komentarza

co mi sie bardzo podoba to , fakt, że w 11 padają "piłkarskie wyniki". Na 30 + meczy nie trafił mi sie ANI JEDEN kosmos w stylu 3-4 czy o zgrozo 5-4 , 6-5 (w World Cupie było mase takich spotkań).

 

 

wczoraj strzeliłem dośc fajną brameczke w meczy z typem online (dającą zwyciestwo 1-0, tym wiec cenniejsza) po czym wysłałem ją do ea. Gdzie ją mogę odszukac (i jak) , zapewne na ea football , wstepnie patrzyłem ale nie znalazłem, btw jak tam sie loguje- poprzez hasło i mail z psnu, czy trzeba sie zarejestrować od nowa?

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale błąd mi się przytrafił. Chciałem zagrać mecz Real vs Barca online i w momencie w którym chciałem zmienić Khedirę za Lassa (przed meczem) zrobiło się jakieś (pipi) i podstawiło mi cały skład Chelsea, a zawodników Realu wywaliło. Oczywiście wszyscy zawodnicy w koszulce Realu. Tak czy siak meczu nie zagrałem bo doszło do tego, że arena się nie kończyła ;/

Odnośnik do komentarza

Diverso...mam czasem tak samo. Wtedy trzeba nie zaczynać meczu...jakiś błąd który wbija zawodników drużyny którą grałeś w poprzednim meczu...pewnie jeszcze wszyscy z numerem 10 ?

Myślę że EA to naprawi wypuszczając odpowiednią łatkę...bo to małe piwko.

 

Orson

Do Eafootball masz generalnie takie hasło jak do psn...ja w tej fifie na dizeń dobry zmieniłem sobie maila oraz hasło tak więc nie muszą one być tożsame.

Zapisane replaye masz w dziale media w swoim centrum gracza na stronie ea.com/football/pl/profile....

 

Podaje linka do odpowiedniego tematu dla skillowych graczy ;)

 

http://www.psxextrem...graczy-fifa-11/

 

POLECAM !

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...