Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

W singlu ustawiłem sobie formacje mojej ulubionej drużyny, pozmieniałem ustawienie zawodników, taktykę itp.

Wchodzę w opcję "gra w sieci", gram z jakimś graczem (tym samym klubem) i mam stare "oryginalne" ustawienia drużyny.

Jak wczytaj do mutli ustawienia z singla ?

 

 

aha, to własnie mogli zmienic ,to jest mega niewygodne

 

formacje i taktyke tworzysz sobie w menu, zapisujesz i przed meczem online musisz wybrac ułozona formacje raz jeszcze. Ustawienia teamu oczywiscie sie pokryja z tymi, które przypisales

 

 

ale niestety zmian musisz dokonac recznie :mellow:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

a ja jestem pewny Mati, ze gdybys nie gral Barca, Chelsea, polowy bramek w fullu bys nie strzelil ze swoich "schematow". To nie WC, w ch(pipi)j daleko tej odslonie do zagrywek z WC, a to, ze barca potrafi klepac jest czyms normalnym. Zreszta 4,5* w demie juz srednio Ci wychodzilo, uwierz mi, ze full jest jeszcze trudniejszy w konstruowaniu Whanowskich akcji.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

czytajac posty wiekszosci ludzi zapatrzonych w fife dochodze do wniosku... ze wszystko zalezy ode mnie. A ze w ligach gram po to by wygrywac, w meczach online podobnie, to gralbym na pelnej asyscie i ping pong moglbym sobie trzaskac jaki chce, wykorzystujac schematy z poprzednich odslon, w ktorych 60% bramek strzelalem do pustej z 5 metrow. Do tego po raz kolejny dojdą taktyki na 5-6 obroncow, full pressing... Taki mi sie obraz tej gry maluje z waszych wypowiedzi.

Jaka gra, taka taktyka i taki styl. Mi przyjemnosc daje wygrywanie, a nie klepanie ladnych podan na zajawce, bo tak wyglada prawdziwy mecz i patrzenie, jak przegrywam z ludzmi grajacymi w stylu jaki opisalem powyzej.

 

 

grasz jak chcesz- tylko, ze jesli zagrasz na full asyscie to nigdy nie bedziesz rzadził. Bo nie zagrasz tm gdzie chcesz, tej wiesz- perfekcyjnej piłki na minimetry, która rozmontowałaby obrone - bo konsola uzna ze chcesz zrobic cos innego

 

wiem- bo przez dwa lata grałem na full asyscie, takie były moje poczatki z fifa

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
formacje i taktyke tworzysz sobie w menu, zapisujesz i przed meczem online musisz wybrac ułozona formacje raz jeszcze. Ustawienia teamu oczywiscie sie pokryja z tymi, które przypisales

 

 

Ale jak wczytać swoje ustawienie ?

Podczas ładowania się stadionu?

Odnośnik do komentarza
formacje i taktyke tworzysz sobie w menu, zapisujesz i przed meczem online musisz wybrac ułozona formacje raz jeszcze. Ustawienia teamu oczywiscie sie pokryja z tymi, które przypisales

 

 

Ale jak wczytać swoje ustawienie ?

Podczas ładowania się stadionu?

 

 

po prostu wybierz zapisana formacje...a dokonujesz tego w zakładce "formacje" :potter:

 

bo z automatu to masz deflautowa formacje (w grze online)

Odnośnik do komentarza

W singlu ustawiłem sobie formacje mojej ulubionej drużyny, pozmieniałem ustawienie zawodników, taktykę itp.

Wchodzę w opcję "gra w sieci", gram z jakimś graczem (tym samym klubem) i mam stare "oryginalne" ustawienia drużyny.

Jak wczytaj do mutli ustawienia z singla ?

 

 

aha, to własnie mogli zmienic ,to jest mega niewygodne

 

formacje i taktyke tworzysz sobie w menu, zapisujesz i przed meczem online musisz wybrac ułozona formacje raz jeszcze. Ustawienia teamu oczywiscie sie pokryja z tymi, które przypisales

 

 

ale niestety zmian musisz dokonac recznie :mellow:

 

Chyba w ktoryms z ostatnich numerow PE Routter w wywiadzie powiedzial, ze musi tak zostac ze wzgledu na cheater'ow.

Odnośnik do komentarza

A podchodzę do FIFA 11 bardzo spokojnie bo wiem jedno: Pierwsze wrażenie, a to za 3 miesiące to dwie różne bajki. Znowu lista moich znajomych będzie pełna grających w FIFA 11 dzień w dzień. W styczniu i początek lutego połowa już nie gra, a druga co tydzień jeden meczyk :teehee: W marcu już nikt :confused: Czekam z niecierpliwością na kolejne recki tak zwanych pierwszych wrażeń.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Easye Twoje oceny mnie nie interesuja, bo piszczysz na widok kazdej fify rok w rok i wad nie dostrzegasz. Tak samo, jak we wczesniejszych wersjach wg Ciebie momentum nie bylo, tak 11 jest krystaliczna i idealna... Nie gadam z Tobą o tej grze ;)

Półasysty, manuale, tez mnie niewiele obchodzą, bo caly online jest zapchany ludzmi grajacymi na asyscie, podobnie jak ligi. Jak sie ma stosunek osob grajacych online na manualach do tych na asyscie? 1% - 99%? Powagi...

Odpalilem sobie demo, zagralem bayerem, strzelilem w 2 meczach 3 gole, 2 do pustej, jeden po wrzutce.. Wątpie, zeby full az tak sie roznil od dema i te akcje zostaly wyeliminowane.

Odnośnik do komentarza

Matinx - nie kupuj, wlasnie koles mnie pojechal tez 3:1 Realem grajac z klepy. Wygrywalem 1:0 na swoim boisku grajac Athletico, a pozniej momentum sie zalaczylo ! :teehee: Kupcie sobie chlopaki najpierw PES'a jak wam sie znudzi FIFA powinna kosztowac 80 zl. :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Matinx - nie kupuj, wlasnie koles mnie pojechal tez 3:1 Realem grajac z klepy. Wygrywalem 1:0 na swoim boisku grajac Athletico, a pozniej momentum sie zalaczylo ! :teehee: Kupcie sobie chlopaki najpierw PES'a jak wam sie znudzi FIFA powinna kosztowac 80 zl. :thumbsup:

 

Momentum przecież nie ma według ciebie, a to, że 90% graczy FIFA z EA forum uważa inaczej to szczegół mylą się. Ty przecież uważasz inaczej :teehee: Gry z klepki też nie było, a ping pong passing to wymysł graczy :teehee: i dlatego EA wciąż o tym mówi :teehee: Oni też są w błędzie :teehee:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

To byla ironia.

Ale tak na powaznie, Mati, jedyne mecze jakie mi przypominaja te nasze z dema, to gra rankingowa typu: MU:Real, Barca:Inter itp. Tam chlopaki rzadko sie myla, pilka chodzi szybciej, zawodnicy zapierdalaja, dlatego jak masz kupic i nie grac w zadnej lidze z polakami, to poki co sobie daruj i pograj w to, na co czekales tyle czasu.

 

Co do grafiki - juz wiem, dlaczego na Xie ta gra wyglada lepiej. Tam obraz jest skalowany do 1080p. Dlaczego nie zrobili tego na PS3 ? <_<

 

Działa juz kod Online na Xboxie 360 ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Na wyzszych poziomach coraz wiecej jednak akcji podobnych do tych z WC. Duzo osob gra na full asyscie, co gorsza, albo to zmeczenie, bo ta gra czesto wydaje mi sie szybsza niz popoludniowy szpil z Orsonem. Tez czasami macie wrazenie ze tempo meczu meczowi nie rowne ?

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym paszportem na xboxie?

Wpisalem go przy pierwszym wlaczeniu fifki i pisalo ze nie kod nie prawidlowy, no dobra pogralem sobie. 15 min pozniej pomyslalem, ze pogram przez neta.

Wstukalem kod i bylo napisane, ze kod jest juz w uzyciu przez kogos innego. Wylaczylem i wlaczylem konsole. I chac zagrac znowu przez xbl, wyskoczylo mi ze

musze pobrac nowy paszport, bo ten jest uszkodzony lub go nie mam. Pobralem go i moglem normalnie zagrac mecz 11vs11(kolo tego kodu pisze ze tylko z tym paszportem mozna grac ten tryb)

Czy wszystko normalnie dziala?

Odnośnik do komentarza

Kariera wreszcie daje rade, wszystko ladnie zaprezentowane graficznie, poprawione negocjacje, wszystko bardziej przejrzyste i czytelne. Szkoda tylko, ze pozmieniali na tyle w kierunku realizmy, ze nie chca przechodzic co lepsi zawodnicy do Ekstraklasy, nawet free agenci :thumbsup: W 10tce na miekko brałem kolesi ze statami po 70-75, teraz jakis hiszpan pomocnik z 69 stwierdzil, ze klub ma zbyt maly prestiz i liga jest za slaba. Tepy ch.uj, nie wie co traci :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kod online na koncie USA działa. Mówię o tym, który widnieje z tyłu okładki, bez problemu się wpisuje i od razu pobiera. W każdym razie wrażenia pozytywne, gram menedżerski, ale pyknąłem sobie 3 meczyki przez Live'a i w końcu jestem pewien kiedy wygram, a kiedy nie, bo zniknęła ta przypadkowość, aczkolwiek jeszcze trzeba pograć, żeby się upewnić.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 2 mecze w singlu i 4 online i jak ktoś gra 100% pressing to tak, tempo będzie szybkie. Natomiast obstawiam że jak gra się z kimś ogarniętym to można potem fajne mecze wspominać. A w singlu tempo jest w porządku :) Teraz w online w rankingowym straciłem z typem 3 bramki których mogłem uniknąć, aż się wkurzyłem i w 2 połowie zmieniłem sobie prostopadłe i górne piłki z ręcznej na asyste żeby z nim wygrać (nic mi nie szło :/ ) nie starczyło czasu niestety, ale wygrałem w rewanżu :) Mam ustawienia na semi, nie gram tak zbyt długo, całą Fife 09 i większość 10 grałem na asyście i irytuje jak akcje się nie kleją ale potrzeba na to czasu. Już po kilku meczach widać że gierka ogólnie jest lepsza i bardziej realistyczna od poprzedniczki i taka miała być.

Kariere dopiero zacząłem więc się nie wypowiadam, aczkolwiek wyszukiwanie piłkarzy do kupna wyglądało imo lepiej w 10.

Troche statsy niektórym piłkarzom uwalili i gwiazdki dryblingu, ciekawe czemu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 2 mecze w singlu i 4 online i jak ktoś gra 100% pressing to tak, tempo będzie szybkie. Natomiast obstawiam że jak gra się z kimś ogarniętym to można potem fajne mecze wspominać. A w singlu tempo jest w porządku :)

 

 

to trzeba obiektywnie przyznac: za cos takiego gra powinna karac, piłkarze w 60 minucie powinni byc wypompowani

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać jedną rzecz, że FIFA 11 na PS3 wygląda graficznie bardzo ładnie.

Nie rozumiem tylko dlaczego akurat na PS3 nie zrobili skalowania do 1080p, przez co wyglada mniej ostro na duzych telewizorach. <_<

 

Nie mam pojęcia. U mnie na 37 calach full HD FIFA 11 wygląda bardzo konkretnie. Nie mam porównania z wersja z x'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...