Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było zrobić jakąś ligę PSX EXTREME. (coś na wzór Master League, gdzie gra każdy z każdym) :whistling:

 

Co do ligi wzorem masterligue...to zapraszam do siebie.

Stworzyłem ligę która jest na bazie PESowego MAster Ligue. Włączając transfery.

4 ligi równoległe plus jedna liga satelita.

Regulamin jest już rozpisany. Wszystko zostało przewidziane po niepowodzeniu poprzedniej wersji (niepowodzenie było spowodowane wyjściem Fify WC - był to czerwiec 2010)

Wnioski zostały wyciągnięte. Zasady uregulowane.

 

Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w takiej lidze to proszę o kontakt do mnie na gg. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

 

Dodam że zainwestowałem w formularz zgłaszania wyników który będzie liczył na bierząco punkty oraz tabele strzelców w lidze.

Wpierw trzeba bedzie wziąć udział w eliminacjach które wyłonią 4 pierwsze ligi oraz jedną ligę satelitę.

 

Zapraszam serdecznie poważnych graczy :)

 

PS Strona zaczyna działać na nowo od następnego tygodnia gdyż własnie trwają testy wczesniej wspomnianego formularza

 

EDIT : PS2 Jeśli nie chcecie to ewentualny excel wchodzi także w grę...ale fajniej by nbyło zrobić to w pełni profesjonalnie.

Jeśli nie liga z transferami to chociaż zwykła liga np drużyny 4,5*...robimy losowanie i gramy. Reszta to kwestia dogadania. Ja oferuje pomoc...czy skorzystacie to zależy od Was.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

a grasz z randomem ?

Czasem ludzie po prostu nie chcą grać jako gość...miałem to w WC. Ludzie są chorzy ma punkcie punktów rankingowych.

Albo po prostu jest słabe łącze...ciężko jest sie połączyć z Japończykiem czy Arabem z Arabi Saudyjskiej.

 

Pozatym nie macie czym sie martwić...dopiero dziś premiera...poprawią serwery na pewno !

 

Spokojnie...polecam gre z kumplami z PSN

 

MOŻE KTOŚ SIĘ USTOSUNKOWAĆ DO MOICH PROPOZYCJI ?!?!

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

O niedostępnym meczu pisało w 10, a teraz normalnie czekam na gościa, widzę jaką drużynę wybiera, a ja nic nie mogę zrobić ;|

 

 

Co do nowej fify:

 

Po kilku meczach:

 

Denerwuje mnie, że 99/100 kontr przeciwnika to bramka.. Jeden obrońca, dwóch napastników, mijają mnie, podanie przed bramkarzem i strzał na pustą bramkę..

Poza tym - Messi z pełną staminą na sprincie wolniejszy od obrońców ?

Odnośnik do komentarza

Bo ci.py tak grają...nie przejmuj się...każdy chce łatwej bramki na pustą...ja też tak mam...biorę np Galatasaray...gam przeciw Barcelonie...a koleś i tak strzela na pustą...zeby przypadkiem bramkarz nie obronił. ŻAL ludzi...jak chcesz zagrać sobie to graj ze znajomymi...a nie z randomowymi ci.pami z internetu.

 

Bo czasem mecze z takimi ludźmi nie mają nic wspólnego z piłką nożną...gramy dla przyjemności...a ludzie grają nie wiem o co.

Polecam się nie spinać :)

Odnośnik do komentarza

Po spędzeniu kilku godzin z najnowszą Fifą muszę niestety zmienić na jej zdanie temat o 180%. Idealny przykład jak mylne bywa pierwsze wrażenie. Ta gra to piłkarski koszmarek.

 

- pro passing działa i to aż za bardzo, ogólnie chybiony pomysł, wprowadza to tylko chaos i sztuczne utrudnienie. Grając polską drużyną przeprowadzenie składnej akcji jest prawie niemożliwie. Ktoś powie że to realizm ale polscy zawodowi piłkarze nie radzą sobie z zagraniami wykonywanymi na byle podwórku przez 12-latków.

- gameplay

90% meczu to wybijanie sobie piłki w środkowej części boiska, walka walka walka i nic poza tym. Akcji podbramkowych praktycznie nie ma. Aby strzelić gola trzeba niemal wbiec do bramki o ile jakimś cudem obrona pozwoli. Piłka przypomina kamień, ledwo się toczy przy mocnym kopnięciu. Tempo jest zbyt wolne a gra jest mało widowiskowa, wieje nudą.

- absurdalny poziom trudności

rozegrałem jakieś 20 meczów na poziomie professional, wszystkie skończyły się wynikiem 0:0 albo 1:0 dla mnie. Zmieniłem na world class i było identycznie z tym że 0:1 przegrywałem. Nie dało rady strzelić dwóch bramek w jednym meczu, rzadko dochodziło do więcej niż dwóch dobrych sytuacji bramkowych. To ma być realizm? Jestem zmuszony grać na semi-pro bo to jedyne wyjście na więcej bramek niż jedna w meczu.

 

 

Gra ma sporo zalet ale to co wymieniłem zniechęciło mnie do dalszego grania.

I na wszelki wypadek zaznaczam że grałem drużynami słabszymi, granie mocarzami to żadna zabawa.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Bo ci.py tak grają...nie przejmuj się...każdy chce łatwej bramki na pustą...ja też tak mam...biorę np Galatasaray...gam przeciw Barcelonie...a koleś i tak strzela na pustą...zeby przypadkiem bramkarz nie obronił. ŻAL ludzi...jak chcesz zagrać sobie to graj ze znajomymi...a nie z randomowymi ci.pami z internetu.

 

Bo czasem mecze z takimi ludźmi nie mają nic wspólnego z piłką nożną...gramy dla przyjemności...a ludzie grają nie wiem o co.

Polecam się nie spinać :)

 

 

ty sie dobrze czujesz? :teehee::teehee::teehee:

 

powiedz mi czy

 

a) przeciwnik ma POCZEKAĆ na ciebie, az ty łaskawie od nowa złożysz obrone?

 

 

 

b) ty masz sie tak bronic by on nie miał kontry 2-1?

 

 

a skąd sie biorą kontry 2-1? No skąd? albo grasz zbyt ofensywnie albo...przydarzają cie sie głupie straty w srodku pola , w momencie gdy boczni podązaja za akcja.Widziałes drugą bramke , jaka strzelil wczoraj Lech? Gdzie był boczny stoper? jak doszło do tej bramki, przeanalizuj ustawienia i...wyciag wnioski w Fifie :potter: I nie rzucaj tu ci.pami , to nieparlamentarne słowo , wiesz :potter:

 

 

up: podobnie jak easye- wczoraj grałem Lech-salzburg (a jakże :potter: ) , grałem poznaniakami przeciw konsoli i za byłem zdziwiony umiejetnosciami pilkarzy Lecha- in plus

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja w ogole nie wiem, kto w dzisiejszych czasach czerpie radosc w graniu z konsola...

 

Jak mam grać z jakimś kutasem bekającym i pierdzącym mi do headsetu, wyłączającym mecz po straconym golu, grającym Barcą z taktyką 1-2-4-4 itd, itp to wolę zagrać sobie karierę, porobić transfery, pograć kombinacyjnie i cieszyć się z zakupionego produktu, a nie się w(pipi)iać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja w ogole nie wiem, kto w dzisiejszych czasach czerpie radosc w graniu z konsola...

 

Jak mam grać z jakimś kutasem bekającym i pierdzącym mi do headsetu, wyłączającym mecz po straconym golu, grającym Barcą z taktyką 1-2-4-4 itd, itp to wolę zagrać sobie karierę, porobić transfery, pograć kombinacyjnie i cieszyć się z zakupionego produktu, a nie się w(pipi)iać

 

 

to go wycisz :potter:

 

 

osobiscie rzadko gtram z konsola , choc w tej edycj bedzie sie grało wyjątkowo dobrze ale co kto lubi, kwestia gustu

 

 

mnie wkurza, ze konsola oszukuje. Oszukuje, oszukiwała i oszukiwac bedzie- do momentu az algorytmy zastąpi sztuczna inteligencja. A do tego dalekoooo...i dobrze, vide film "terminator"

Odnośnik do komentarza

ja w ogole nie wiem, kto w dzisiejszych czasach czerpie radosc w graniu z konsola...

 

Jak mam grać z jakimś kutasem bekającym i pierdzącym mi do headsetu, wyłączającym mecz po straconym golu, grającym Barcą z taktyką 1-2-4-4 itd, itp to wolę zagrać sobie karierę, porobić transfery, pograć kombinacyjnie i cieszyć się z zakupionego produktu, a nie się w(pipi)iać

 

xDDDDDDDDD wypowiedz dnia ;d

mi w 10tce trafil sie koleś, który cały mecz śpiewał jak kastrat pieśni chwalebne na cześć barcelony. Nie wazne, czy strzelal gola, czy tracil, spiewal non stop. Czasem mu z nudów cos bluzgnąłem, nic to nie zmienialo. Spiewal dalej swoje. tylko nieco glosniej. Tacy goscie sa bezcenni :D

Odnośnik do komentarza

poszerzcie sobie Friend Liste - ilosc polakow grajacych w ten tytul jest ogromna, mozna pograc slabszymim zespolami i fan jest wiekszy. Sam nie przepadam za rankingami i graniu co sec przeciwko Realowi, choc czasami jakis ogarniety koles sie trafi, co pyknie 3,5* zespolami.

Odnośnik do komentarza

ja w ogole nie wiem, kto w dzisiejszych czasach czerpie radosc w graniu z konsola...

 

Jak mam grać z jakimś kutasem bekającym i pierdzącym mi do headsetu, wyłączającym mecz po straconym golu, grającym Barcą z taktyką 1-2-4-4 itd, itp to wolę zagrać sobie karierę, porobić transfery, pograć kombinacyjnie i cieszyć się z zakupionego produktu, a nie się w(pipi)iać

 

HA HA HA HA dobre :rofl: Z tymi taktykami i ucieczkach to święta prawda.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

no szkoda, ze w poprzednich wersjach te takty byly skopane. Ja grajac w okolicach pierwszej setki w rankingu (100-500) (o ile dobrze pamietam), wiekszosc meczy mialem tego typu :< debilne takty + ping pongi i takie granie. Czasem sobie ustawialem normalna takte i mialem podwojna radoche po zwyciestwie a czasem tez ustawialem lamerską i za wiele funu to nie dawało.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

jak to jest panowie, ze piszecie tu cos niepochlebnego o Fifie i nie chcą was ukamieniować? Nikt nie mówi wynocha itp :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

(rili najs ale jakby było tak samo w równoleglym temacie to byłby orgazm :potter: )

 

 

chciałem powiedzieć, ze w temacie o Fifa 10 Błażej napisał fajny faq do ustawien taktycznych fify. Facet ogarniał ten system niewąsko, początkującym sie sprzyda. (jeden z ostatnich postów, znajdziecie bez problemu)

Odnośnik do komentarza

Mantix ale z tymi formacjami to chyba zawsze tak bedzie- dopóki gry piłkarskie beda uproszczone w stosunku do rzeczywistosci (a chyba zawsze bedą jakies uproszczenia; technika wprawdzie pójdzie do przodu ale uproszczenia zostaną- chocby po to by nie zabic grywalności) , dopóty bedzie sie dało zagrac anty-futbolową formacją. Ostatni PES w którego namietnie ciorałem to PES 6 (a grałbym i w 08 i 09 tylko ze nie dało sie przez siec) i tam też ludzie grali kosmosami w stylu 5-0-5 , i też to (pipi) skuteczne było.

Odnośnik do komentarza

ostatnio gralem sporo w pesa 6.5 po sieci i z dziwnymi formacjami sie nie spotkalem... w pesa 10 zagralem jakies 100-200 meczy online, ani razu nie zobaczylem 5 obroncow. Wiec jak to jest?

 

 

tak to jest (w przypadku PES 6) , że teraz grają tylko PASJONACI , na nieoficjalnych serwerach , nie ma masówki, nie ma lam grających anyfutbolowymi taktykami , jest gra for fun, pure futbol .

 

Nie wiem jak jest w PES 10, nie grałem po sieci zbyt mało znam te gre by sie wypowiedziec

 

 

kurde, chyba dobrym pomysłem byłoby założenie "futbolowego pieprzenia" (piłkarska wersja tematu z hp). Mogłoby sie nazywac tak wzniośle np cafe futbol :potter: 8)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...