Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

MacGyver_PL - w piłce nożnej lepszy jest ten, kto wygrywa. Dopóki do zwycięstwa nie używa kodów czy innych sposobów poza-growych to wszystko jest OK i nie ma znaczenia, czy jest "lamą, która gra Barcą na pełnej asyście" czy "skillowym" graczem, który bierze drużynę 0,5 gwiazdki, full manual i jeszcze do tego zdejmuje bramkarza, żeby mu nie było za łatwo. Nie bluzgaj na ludzi, którzy pokonują Cię, Twoim zdaniem prymitywnymi, sposobami, bo jeśli te prymitywne akcje na Ciebie działają to nie świadczy źle o ich sposobie rozgrywki tylko Twoim. Każdy ma wybór jak chce kierować drużyną - jeśli Ty chcesz grać na manualu to graj, ale nie tłumacz się i swoich porażek "lamerstwem" innych. Jeśli zdobywasz mniej bramek to jesteś od nich słabszy i tyle - nie ma znaczenia na jakich ustawieniach pada grają oni, a na jakich Ty.

 

Ale piep.rzysz za przeproszeniem :/

To że sie strzeli mniej bramek to nie znaczy że jest się słabszym. Generalnie jak strzelisz mniej bramek to przegrywasz...nie znaczy że jesteś słabszy. Bo jeśli np...DAJE PRZYKŁAD...ciśniesz gościa na manualu...nie udaje sie trafić bramki...bramkarz robi cuda na kiju...przeciwnik kopie sie w czoło cały mecz...koleś robi jedną akcję...strzela bramkę na asyscie. koniec meczu 0-1

i jest różnica na jakich sie gra ustawieniach...bo na asyscie konsola pomaga...na tym to ustawienie polega także nie mów że nie ma znaczenia.

 

Ja sie z niczego nie tłumacze...wyrażam moją opinię...wcześniej pisałem że gra jest taka jaką chcemy zeby była. Jak ktos bardzo chce to może zrobić z tej gry arcadówke.

 

Gra jest dla przyjemności...mi przyjemności nei dają mecze z takimi rywalami którzy grają antyfutbol (nawet jesli jest skuteczny - o zgrozo) a niestety lwia większość w sieci własnie tak gra.

 

Jak miałbyś wybór to z kim byś wolał zagrać ?

ja wole zagrać i nawet przegrać z kimś kto gra fajną piłkę niż wygrać z jakimś lamerem co używa dwóch przycisków.

 

ech Mc Gyver :turned: nie mów "czepiaszsie mnie" bo sie nie czepiam- tu sie DYSKUTUJE, po to sa fora c'nie?????????????

 

co nieznaczy,ze robimy sobie wirtualnego lodzika heh

 

dam ci przykład z meczu z easye'em (mam nadzieje ze ten sie nie obrazi). Gramy spara, ja biore chelsea on Atletico. wygrywa w dogrywce, forlan ładuje mi bramke.

 

czy on mi marudzi, ze jestem lama bo wziołem chelsea a on Atletico ? Nie bo umie grac, wygral mimo róznicy drózyn. I jakos nie strzelałe mmu do pustej bramki ;-)

 

 

a jesli nie bawi cie gra z realem i barcelona to

 

a) graj mecze towarzyskie

 

b) graj ze znajomymi

 

c) ustal mecz rankingowy z limitem gwiazdek dla druzyny

 

:potter:

 

 

aha- nie wiem czemu traktujesz z pogarda ludzi grajacych na asyscie...powiem ci na swoim przykładzie: gdy przesiadłem sie z pesa na fife 09 i właczyłem full manuala nie mogłem wyjśc z połowy grajac z cpu na amatorze. ba, nie mogłem podać celnie. Serio. Wszystko przyszło z czasem, z wieloma meczami a i do perfekci mam lata swietlne.

 

Przecież ci ludzie graja na asyscie bo...są poczatkującymi. Nie mają czasu by sie uczyc manuala, badź tez ochoty- chcą sobie pograc. Czy sa gorsi? Nie.

 

ja nie nazwałem lamami ludzi grajacych na asyscie, o nie! nazwałem lamami ludzi grających 5-05 bo to głupota straszna - zabawa idzie sie kochać

 

Ok dyskutujmy...ja nie mam nic przeciwko temu.

 

co do tego że moge wybierać poziomy i grać ze znajomymi to ameryki nie odkryłeś :)

tak własnie robie od dłuższego czasu :) bo krew już mnie zdążyła zalać zupełnie

Ja wcale nie powiedziałem nigdy że jesteś "lamer" bo bierzesz Chelsea...mi zupełnie o co innego chodzi...że ludzie biorą te najlepsze druzyny a i tak grają antyfutbol.

Ja też umiem grać i potrafie wygrać mimo różnicy poziomu :) po prosu raczyłeś mnie źle zrozumieć.

 

Nie gardze ludzmi co grają na asyscie...denerwuje mnie czasem jak sie ludzie puszą bo wygrają grając na asyscie grając antyfootball. o to mi bardziej chodzi...i turnieje typu mistrzostwa polski...lwia część na asyscie...i co ? kto wygra mp ? ten któremu konsola bardziej pomoże :)

 

To że nie mogłeś wyjsć z połowy na manualu...kurcze...ja też ! ale wiesz co ? nie zraziłem się i ćwiczyłem żeby poprawić się...dalej ćwiczę. Dobrze sklecona akcja daje mi więcej radości niż niegdyś wygrywanie na asyscie.

Nie zgodzę się z tym że tylko początkujący grają na asyscie...(apropo...EA wymysliła sterowanie dwoma przyciskami...to już jest jakiś hardkor) byłem pare razy na turniejach na żywo i naprawde "czołówka" polskiej "sceny" fify grała na asyscie...wiadomo...zeby przypadkiem nie przegrać z jakimś noobem i nie odpaść w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza

No nie no kur.wa. Na 6 meczy online w pełni rozegrałem 2. Muszą coś zrobić z tymi pedałami co wychodzą z gry. Da się jakoś ich podać do EA czy coś żeby zablokowali gnoji?

 

Co do samej gry:

FIFA 11 jest genialna. Gameplay jest zbliżony do World Cup'a 2010. Jednak 11 jest wolniejsza. Można grać naprawdę kombinacyjnie. Pare takich akcji mi powychodziło że aż cieplej na sercu się robi. Personality+ widać ale chyba tylko na tych najlepszych. Grałem Barcą, a kolega Realem to obrońcy niemiłosiernie przestawiali mi Messiego. Znowu jak włączyłem Lech - Legia to taki Peszko przesuwał Choto gdzie chciał. Zapomniałem na czym miał polegać ten Pro Passing więc nie wypowiem się o nim.

 

Gra bramkarzem to najlepszy tryb jak chcemy grać Wirtualną Gwiazdą. Problem w tym że jak zostaniemy bramkarzem np. Lecha to naprawdę idzie zasnąć. 90% akcji kończy się na 30-40 metrze. Za to w mocniejszej lidze jest trochę roboty.

 

Strzały są świetne. Szczególnie finezyjne kręcą się aż miło. Lobem jeszcze bramki nie zdobyłem. Nie strzelałem jeszcze karnego, nie potrafię strzelać z wolnych ;/

 

Dośrodkowania i rożne to zabójcza broń w tej grze. I dobrze. Pamiętam jak grałem online Lech - Real to najpierw strzeliłem bramę z rogu a później po wrzutce.

 

Ocena jak narazie - 8/10. Najlepsza piłka na konsole.

Odnośnik do komentarza

Kolegi Matinxa nie poznaje :)

wróciłeś chyba z dalekiej podróży :)

ale ile to trzeba było mi nagadać że fifa jest słaba...o jejku :) ile obrażania było :P

no ale fajnie że się przekonałeś i sprawdziłeś jednak produkcje EA w full wersji

 

PS ładna bramka :)

 

 

EDIT: Fajnie jakby inni także umieli przyznać się do błędnych osądów :)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

MacGyver_PL - w piłce nożnej lepszy jest ten, kto wygrywa. Dopóki do zwycięstwa nie używa kodów czy innych sposobów poza-growych to wszystko jest OK i nie ma znaczenia, czy jest "lamą, która gra Barcą na pełnej asyście" czy "skillowym" graczem, który bierze drużynę 0,5 gwiazdki, full manual i jeszcze do tego zdejmuje bramkarza, żeby mu nie było za łatwo. Nie bluzgaj na ludzi, którzy pokonują Cię, Twoim zdaniem prymitywnymi, sposobami, bo jeśli te prymitywne akcje na Ciebie działają to nie świadczy źle o ich sposobie rozgrywki tylko Twoim. Każdy ma wybór jak chce kierować drużyną - jeśli Ty chcesz grać na manualu to graj, ale nie tłumacz się i swoich porażek "lamerstwem" innych. Jeśli zdobywasz mniej bramek to jesteś od nich słabszy i tyle - nie ma znaczenia na jakich ustawieniach pada grają oni, a na jakich Ty.

 

Ale piep.rzysz za przeproszeniem :/

To że sie strzeli mniej bramek to nie znaczy że jest się słabszym.

Pozwolisz, że zacytuję za Wikipedią: "Po upływie doliczonego czasu gry zwycięzcą jest ta drużyna, która zdobyła więcej bramek.". Nie wiem jak na Twojej planecie, ale na mojej to zwycięzcy są tymi lepszymi, a przegrani - gorszymi. Możesz przodować we wszystkich statystykach, grać piękniejszy, bardziej kombinacyjny futbol, mieć 99% posiadania piłki, ale nie zmienia to faktu, że dopóki zdobywasz mniej bramek niż przeciwnik, przegrywasz. Macie do wykorzystania te same narzędzia - jeśli on wykorzystuje je lepiej to znaczy, że jest w danym meczu lepszy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra z każdą kolejną edycją jest coraz bliżej ideału. Beznadziejni bramkarze z 10 - poprawieni. Strzały - poprawione. Tak na prawdę, aby zauważyć zmiany w tej grze w stosunku do poprzedniej edycji i jak wielkie zmiany wprowadził one w rozgrywce, nie trzeba być gośćiem ogarniętym który rozegrał 500+ meczy. Jest wolniej i to dużo i to mi się podoba. Dużo walki w środku pola, ciężko dojść do sytuacji. Nowicjuszy ta gra może odrzucić właśnie z tego powodu - małej ilości sytuacji.

Odnośnik do komentarza

MacGyver_PL - w piłce nożnej lepszy jest ten, kto wygrywa. Dopóki do zwycięstwa nie używa kodów czy innych sposobów poza-growych to wszystko jest OK i nie ma znaczenia, czy jest "lamą, która gra Barcą na pełnej asyście" czy "skillowym" graczem, który bierze drużynę 0,5 gwiazdki, full manual i jeszcze do tego zdejmuje bramkarza, żeby mu nie było za łatwo. Nie bluzgaj na ludzi, którzy pokonują Cię, Twoim zdaniem prymitywnymi, sposobami, bo jeśli te prymitywne akcje na Ciebie działają to nie świadczy źle o ich sposobie rozgrywki tylko Twoim. Każdy ma wybór jak chce kierować drużyną - jeśli Ty chcesz grać na manualu to graj, ale nie tłumacz się i swoich porażek "lamerstwem" innych. Jeśli zdobywasz mniej bramek to jesteś od nich słabszy i tyle - nie ma znaczenia na jakich ustawieniach pada grają oni, a na jakich Ty.

 

Ale piep.rzysz za przeproszeniem :/

To że sie strzeli mniej bramek to nie znaczy że jest się słabszym.

Pozwolisz, że zacytuję za Wikipedią: "Po upływie doliczonego czasu gry zwycięzcą jest ta drużyna, która zdobyła więcej bramek.". Nie wiem jak na Twojej planecie, ale na mojej to zwycięzcy są tymi lepszymi, a przegrani - gorszymi. Możesz przodować we wszystkich statystykach, grać piękniejszy, bardziej kombinacyjny futbol, mieć 99% posiadania piłki, ale nie zmienia to faktu, że dopóki zdobywasz mniej bramek niż przeciwnik, przegrywasz. Macie do wykorzystania te same narzędzia - jeśli on wykorzystuje je lepiej to znaczy, że jest w danym meczu lepszy.

 

No nie wiem...albo nie oglądasz meczów piłkarskich...albo nie grałeś nigdy w piłke nożną...oglądasz tylko livescore.com...nie wiem. Ogólnie ak...wygrywa ta drużyna co strzeliła o jedną bramkę wiecej...to prawda...ale nie zawsze wygrywa ta lepsza druzyna !! to wogóle nie jest do dyskusji. Czasem pomoże sędzia...czasem ma się wiecej szczescia bo jedyny strzał ląduje w bramce.

Nie widzisz albo nie chcesz tego zauważyć.

W fifie natomiast czesto widać ze przeciwnik z którym grasz ewidentnie jest słabszy zarówno manualnie jak i taktycznie. Mimo to zdaża sie z takim przegrać 0-1 w 89 minucie. Bo jego bramkarz robi cuda w bramce i ma jedną kontre w której wyprzedza wsyzstkich Cristyną. Mówie że tak sie zdaża...są to oczywiscie wyjątki ale potwierdzają regułe ze nie zawsze ten który jest lepszy wygrywa...dla mnie jest to ewidentne.

Odnośnik do komentarza

MacGyver_PL - w piłce nożnej lepszy jest ten, kto wygrywa. Dopóki do zwycięstwa nie używa kodów czy innych sposobów poza-growych to wszystko jest OK i nie ma znaczenia, czy jest "lamą, która gra Barcą na pełnej asyście" czy "skillowym" graczem, który bierze drużynę 0,5 gwiazdki, full manual i jeszcze do tego zdejmuje bramkarza, żeby mu nie było za łatwo. Nie bluzgaj na ludzi, którzy pokonują Cię, Twoim zdaniem prymitywnymi, sposobami, bo jeśli te prymitywne akcje na Ciebie działają to nie świadczy źle o ich sposobie rozgrywki tylko Twoim. Każdy ma wybór jak chce kierować drużyną - jeśli Ty chcesz grać na manualu to graj, ale nie tłumacz się i swoich porażek "lamerstwem" innych. Jeśli zdobywasz mniej bramek to jesteś od nich słabszy i tyle - nie ma znaczenia na jakich ustawieniach pada grają oni, a na jakich Ty.

 

Ale piep.rzysz za przeproszeniem :/

To że sie strzeli mniej bramek to nie znaczy że jest się słabszym.

Pozwolisz, że zacytuję za Wikipedią: "Po upływie doliczonego czasu gry zwycięzcą jest ta drużyna, która zdobyła więcej bramek.". Nie wiem jak na Twojej planecie, ale na mojej to zwycięzcy są tymi lepszymi, a przegrani - gorszymi. Możesz przodować we wszystkich statystykach, grać piękniejszy, bardziej kombinacyjny futbol, mieć 99% posiadania piłki, ale nie zmienia to faktu, że dopóki zdobywasz mniej bramek niż przeciwnik, przegrywasz. Macie do wykorzystania te same narzędzia - jeśli on wykorzystuje je lepiej to znaczy, że jest w danym meczu lepszy.

 

No nie wiem...albo nie oglądasz meczów piłkarskich...albo nie grałeś nigdy w piłke nożną...oglądasz tylko livescore.com...nie wiem. Ogólnie ak...wygrywa ta drużyna co strzeliła o jedną bramkę wiecej...to prawda...ale nie zawsze wygrywa ta lepsza druzyna !! to wogóle nie jest do dyskusji. Czasem pomoże sędzia...czasem ma się wiecej szczescia bo jedyny strzał ląduje w bramce.

Nie widzisz albo nie chcesz tego zauważyć.

W fifie natomiast czesto widać ze przeciwnik z którym grasz ewidentnie jest słabszy zarówno manualnie jak i taktycznie. Mimo to zdaża sie z takim przegrać 0-1 w 89 minucie. Bo jego bramkarz robi cuda w bramce i ma jedną kontre w której wyprzedza wsyzstkich Cristyną. Mówie że tak sie zdaża...są to oczywiscie wyjątki ale potwierdzają regułe ze nie zawsze ten który jest lepszy wygrywa...dla mnie jest to ewidentne.

Nigdy nie przegrywa "lepsza" drużyna. Przegrywa lepiej przygotowana, grająca piękniejszą piłkę, grająca futbol dający na dłuższą metę lepsze wyniki, a danego dnia po prostu się nie udało itd., ale ZAWSZE jest ona w danym meczu gorsza. Lepszy jest ten, kto zdobywa więcej bramek.

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa Europy w Portugali, 2004. Grecja -Czechy.

 

Grecy w ostatniej minucie strzelaj.a 1-0 , a był to ich bodajże drugi strzał w meczu. Byli gorsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i az obrazali futbol ale wygrali

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa Ueropy w Portugali, 2004. Grecja -Czechy.

 

Grecy w ostatniej minucie strzelaj.a 1-0 , a był to ich bodajże drugi strzał w meczu. Byli gorsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i az obrazali futbol ale wygrali

..no i?

 

Ja naprawdę wiem jak wygląda piłka nożna i widziałem dziesiątki meczów, gdzie drużyna, która lepiej prezentowała się w każdym aspekcie była gorsza w tym najważniejszym. To nie przeczy faktowi, że to zwycięzcy są tymi lepszymi.

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa Ueropy w Portugali, 2004. Grecja -Czechy.

 

Grecy w ostatniej minucie strzelaj.a 1-0 , a był to ich bodajże drugi strzał w meczu. Byli gorsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i az obrazali futbol ale wygrali

..no i?

 

Ja naprawdę wiem jak wygląda piłka nożna i widziałem dziesiątki meczów, gdzie drużyna, która lepiej prezentowała się w każdym aspekcie była gorsza w tym najważniejszym. To nie przeczy faktowi, że to zwycięzcy są tymi lepszymi.

I tu się mylisz kolego bo nie wziąłeś chyba pod uwagę zjawiska zwanego korupcją w piłce nożnej :whistling:

A tak na poważnie: nie zawsze wygrywa lepszy,wiadomo to nie od dzisiaj,taki jest futbol i już,nie ma o czy dyskutować za bardzo.

 

Z innej beczki:czy w wersji na X360 można również zgrywac chantsy za pomocą pendrive jak w przypadku PS3??

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwa Ueropy w Portugali, 2004. Grecja -Czechy.

 

Grecy w ostatniej minucie strzelaj.a 1-0 , a był to ich bodajże drugi strzał w meczu. Byli gorsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła i az obrazali futbol ale wygrali

..no i?

 

Ja naprawdę wiem jak wygląda piłka nożna i widziałem dziesiątki meczów, gdzie drużyna, która lepiej prezentowała się w każdym aspekcie była gorsza w tym najważniejszym. To nie przeczy faktowi, że to zwycięzcy są tymi lepszymi.

I tu się mylisz kolego bo nie wziąłeś chyba pod uwagę zjawiska zwanego korupcją w piłce nożnej :whistling:

A tak na poważnie: nie zawsze wygrywa lepszy,wiadomo to nie od dzisiaj,taki jest futbol i już,nie ma o czy dyskutować za bardzo.

 

Z innej beczki:czy w wersji na X360 można również zgrywac chantsy za pomocą pendrive jak w przypadku PS3??

 

 

Założyłem specjalny temat do tego :) ZAŚPIEWY ;)

http://www.psxextrem...cow-w-fifie-11/

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

I tu się mylisz kolego bo nie wziąłeś chyba pod uwagę zjawiska zwanego korupcją w piłce nożnej :whistling:

A tak na poważnie: nie zawsze wygrywa lepszy,wiadomo to nie od dzisiaj,taki jest futbol i już,nie ma o czy dyskutować za bardzo.

Zawsze wygrywa lepszy. Tak jest w każdej dziedzinie i każdej dyscyplinie.

 

Ktoś też uważa, że karne są mocno przekombinowane? Nie rozumiem potrzeby wprowadzania takich cudów - że co, za prosto było bramkę zdobyć? No chyba o to chodzi w karnych, że strzelenie tam bramki jest nieporównywalnie łatwiejsze od zdobycia jej z akcji, prawda? :)

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że EA dobrze postąpiło z karnymi. Piłkarze tacy jak Ronaldo czy Lampard, mają odpowiednio długi zielony pasek oraz żółty, żeby nie bać się o kopnięcie w trybuny. Trochę się gubię z tymi paradami pod prawą gałką, ąle ogólnie to dobry ruch.

zgadzam sie.

 

Gdy pierwszy raz zagralem w World Cup'a (który to poraz pierwszy zaprezentował taki sposób na jedenastki) byłem zniesmaczony ale po ogatrnieciu systemu uwaam go za rewelacyjny. wreszcie jest losowość , dramaturgia oraz pierwszy raz decyduje w pewnym stopniu skil!

 

 

kufir : formacje robisz w menu, potem jednak musisz ja za kazdym razem wybrac

 

 

ze składem gorzej- musisz pozmieniac manualnie :confused:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...