Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam tą fifę na tych replayach co dajecie i wszystko mi się podoba ,tylko nie te dziwne baloniaste strzały.Strasznie nienaturalnie to wygląda.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dx26HdvXBPk

 

Takie akcje w realu usprawiedliwiają cuda w Fifie. Poza tym piłka fruwa w grze bardziej realistycznie od Jabulanii - jakkolwiek idiotycznie to brzmi.

Odnośnik do komentarza

Oglądam tą fifę na tych replayach co dajecie i wszystko mi się podoba ,tylko nie te dziwne baloniaste strzały.Strasznie nienaturalnie to wygląda.

a bywasz czasami na meczach? Strzaly w Fifa sa znakomicie odwzorowane. Wiadomo,ze takim lampardem mozesz walic pily z predkoscia swiatla,ale jakbys bywal na stadionach,zobaczyl pare strzalow zza pola karnego zmienilbys zdanie na temat strzalow w Pesie. Dla mnie te wszystkie strzaly sa mega naturalne,od finezyjnych,po bramy z zewnetrznej czesci stopy,bomby,opadajace liscie,strzaly z czuba,wszystkie jak w transmisjach sportowych. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No i ja zaczalem w koncu grac.

Powiem Wam, ze FIFA 11 zrobila sie trudniejsza od 10tki. Do tego wszystko wyglada ladniej i gra jest full wypas.

Wczoraj gralem z andrij19 (pierwszy mecz online) i zmasakrowal mnie. W 10tce to sie nie zdarzalo, nawet Blazej sie ze mna meczyl ;-). A wszystko przez to, ze andrij mial swietnie opracowane mijanie pilkarzy z pilka przy nodze. Nie jakies specjalne tricki tylko spokojnie obchodzil mi zawodnikow z idealnym timingiem. Bylem praktycznie bezradny. Jak podwajalem, to jedno podanie czasem zalatwialo wszystko.

Fakt, ze gralem MIlanem (zeby nie bylo ze zawsze Barca) ale mimo wszystko slabo wygladalem. Musze powaznie popracowac nad obrona.

Manual tez sie zrobil trudniejszy. Teraz galka milimetr nie w ta strone i po akcji. W 10tce bylo latwiej, chyba jednak byly preferowane kierunki zagran i pilka szukala partnerow. A jeszcze w online dochodza nerwy (przynajmniej u mnie) i lapy sie poca, to czlowiek pile traci kompletnie bez sensu.

 

Widze jak duzo trzeba cwiczyc i mnie to niestety zniecheca, bo z czasem u mnie coraz bardziej krucho. Moje dziecie na szczescie lubi patrzec jak tata loi w pilke, wiec dziala to jako forma zajecia mojej corci, ale mimo wszystko widze, ze skillem spadam do 3ej ligi... :-(

 

Co mi sie podoba - wslizgi chyba po raz pierwszy maja sens. Karne (po dluzszym namysle) to bardzo dobry patent. Wolne chyba juz nie wchodza tak latwo. W trakcie gry druzyna ustawia sie tak, ze szczena opada. Jak pieknie Iniesta czy Villa graja po calym boisku, jak pieknie pomocnicy wychodza do dosrodkowan, jak boczni obroncy ciagna za akcja, a i srodkowi probuja stworzyc przewage.

Obrona wreszcie ustawia sie jak na obrone przystalo. Asekuruja, podwajaja, pilnuja pozycji.

Ta gra jest bliska idealu. Niestety co za tym idzie, kazdy blad moze byc kluczowy.

 

Niestety czasem widac troche chaosu. Czasem niektorzy zawodnicy jednak pilnuja swoich sektorow, przez to bywa, ze dochodzi do kolizji miedzy swoimi. Zdarzalo sie to juz wczesniej ale tutaj czasem wyglada to jakby komputer nie ogarnial niektorych zawodnikow. Na szczescie nie doskwiera to tak bardzo i po prostu trzeba zagrac koronkowo z takim przywiazanym do pozycji...

Wciaz boisko jest troche za male i ciezko rozciagnac gre. Co wiecej krosy czy dalekie przerzuty zrobily sie duzo mniej uzyteczne (przy tak plynnie grajacej obronie) w moim mniemaniu - to chyba najpowazniejsza wada.

Kasowanie wreszcie dziala jak nalezy (L2R2) tyle ze timing zrobil sie wazny bo jak gram pilke do napastnika i wciskam te kombinacje by od razu ustawil sie przodem do bramy i minal obronce po drodze, to kasuje podanie i napastnik idzie za galka (w sensie za joystickiem) olewajac pilke, zamiast na nia zaczekac i zrobic to co juz mu nakazuje na padzie. Na pewno tak jest lepiej, ale trzeba zmienic przyzwyczajenia i szlifowac skill.

 

Gram dopiero drugi dzien co prawda, jednak nie widze postepow i frustruje mnie to.

To co starczalo w 10tce tutaj juz niekoniecznie. To naprawde jest nowa gra, albo wszyscy juz tak odskoczyli mi tak jak swiat polskiej mysli trenerskiej (w sumie wiekiem zaczynam powoli pasowac).

Odnośnik do komentarza

No

Gram dopiero drugi dzien co prawda, jednak nie widze postepow i frustruje mnie to.

To co starczalo w 10tce tutaj juz niekoniecznie. To naprawde jest nowa gra, albo wszyscy juz tak odskoczyli mi tak jak swiat polskiej mysli trenerskiej (w sumie wiekiem zaczynam powoli pasowac).

 

 

nie przejmuj sie, tez grałem wczoraj z andrzejem- dobry jest skubaniec, mnie też zmasakrował (ale byłem podpity, sie odegram :D )

Odnośnik do komentarza

trochę smieszy mnie podniecanie się tym,że piłkarze wyrażają emocje na twarzy bo takie rzeczy to miał już PES 8 lat temu na PS2...

 

Ogółem Fifa11 jest świetna-wolna,skillowa ,bez faworyzowania zbytniego cyborgów z fajnym systemem PP+(a jednak działa :P). No i do tego tak jak zawsze online działa wybornie(choć czasem są kłopoty z głosem przez headset). Zdecydowanie warta kupna, a dodatkowo swoisty Master League Online w tym roku dostaniemy za darmo.

Odnośnik do komentarza

Czy was też czasem wywala z EA? Zdarzało mi się to już w czasie poprzednich Fif, a jest to bardzo irytujące gdy gra się online. Ostatnio wywaliło mnie 2 razy więc wyszedłem na nooba bo akurat przegrywałem. Kiedy mnie wywala z EA to z PSN już nie, więc to chyba nie jest problem z netem samym w sobie. Coś w routerze trzeba ustawić czy co? Czy to problem ze strony EA?

Odnośnik do komentarza

trochę smieszy mnie podniecanie się tym,że piłkarze wyrażają emocje na twarzy bo takie rzeczy to miał już PES 8 lat temu na PS2...

 

Ogółem Fifa11 jest świetna-wolna,skillowa ,bez faworyzowania zbytniego cyborgów z fajnym systemem PP+(a jednak działa tongue.gif). No i do tego tak jak zawsze online działa wybornie(choć czasem są kłopoty z głosem przez headset). Zdecydowanie warta kupna, a dodatkowo swoisty Master League Online w tym roku dostaniemy za darmo.

 

 

nie zgodze sie - nawet miedzy chelsea a manchesterem czuc ogromna roznice. Pogralem w to juz calkiem sporo i zachwyt minal. Pewnie niedlugo przyjdzie mi wymienic to na jakas przygodowke ;p

Odnośnik do komentarza

Czy was też czasem wywala z EA? Zdarzało mi się to już w czasie poprzednich Fif, a jest to bardzo irytujące gdy gra się online. Ostatnio wywaliło mnie 2 razy więc wyszedłem na nooba bo akurat przegrywałem. Kiedy mnie wywala z EA to z PSN już nie, więc to chyba nie jest problem z netem samym w sobie. Coś w routerze trzeba ustawić czy co? Czy to problem ze strony EA?

przecieżone serwery , ea wali w kule

Odnośnik do komentarza

Oglądam tą fifę na tych replayach co dajecie i wszystko mi się podoba ,tylko nie te dziwne baloniaste strzały.Strasznie nienaturalnie to wygląda.

a bywasz czasami na meczach? Strzaly w Fifa sa znakomicie odwzorowane. Wiadomo,ze takim lampardem mozesz walic pily z predkoscia swiatla,ale jakbys bywal na stadionach,zobaczyl pare strzalow zza pola karnego zmienilbys zdanie na temat strzalow w Pesie. Dla mnie te wszystkie strzaly sa mega naturalne,od finezyjnych,po bramy z zewnetrznej czesci stopy,bomby,opadajace liscie,strzaly z czuba,wszystkie jak w transmisjach sportowych.

Miło,że założyłeś od razu ,że nie bywam na meczach.

Skąd swoją wiedzę czerpiesz ?

Strzały w fifa to to co zawsze mnie od tej gry odpychało i widzę,że w tym roku jest to samo.A ten gol Rooneya z kilku stron wcześniej to już w ogóle nieporozumienie,zero dynamiki.

Odnośnik do komentarza

Pomyslalem, skoro piszesz, ze sa nie naturalne. To, ze Ciebie odpychaja, nie znaczy, ze sa zle odwzorowane. Zreszta musialbys najpierw sam w gre zagrac, polecam w koncu kupic konsole, by miec lepszy punkt odniesienia.

 

Wciaz boisko jest troche za male i ciezko rozciagnac gre. Co wiecej krosy czy dalekie przerzuty zrobily sie duzo mniej uzyteczne (przy tak plynnie grajacej obronie) w moim mniemaniu - to chyba najpowazniejsza wada.

W tym roku wprowadzili nowe krosy L1+O, szybsze, celniejsze, ale latwiej je przeciac. Zwyklym przezutem pilka leci 2 razy wolniej.

trochę smieszy mnie podniecanie się tym,że piłkarze wyrażają emocje na twarzy bo takie rzeczy to miał już PES 8 lat temu na PS2...

Nikt sie nie podnieca, po prostu wyglada to o wiele lepiej niz do tej pory, bo chyba nie uwazasz, ze na tym samym poziomie co PES z przed 8 lat ?

nie zgodze sie - nawet miedzy chelsea a manchesterem czuc ogromna roznice. Pogralem w to juz calkiem sporo i zachwyt minal. Pewnie niedlugo przyjdzie mi wymienic to na jakas przygodowke ;p

a probowales ustawic dokladnie takie same formacje ? Zreszta nie wazne, zawsze sa druzyny lepsze, kwestia tego, ze w FIFA 11 kazdy 4*team ma szanse wygrac z 4* teamem, zalezy tylko od umiejetnosci gracza, a to, ze topowe jak zwykle sa przesadzone (Real, Chelsea) itp. to normalne - w kazdej pilce tak jest). Najwazniejsze, ze poki co Twoje gadki FIFA WC w strojach klubowych, Momentum Lonsa mozna sobie w buty wsadzic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pomyslalem, skoro piszesz, ze sa nie naturalne. To, ze Ciebie odpychaja, nie znaczy, ze sa zle odwzorowane. Zreszta musialbys najpierw sam w gre zagrac, polecam w koncu kupic konsole, by miec lepszy punkt odniesienia.

 

Wciaz boisko jest troche za male i ciezko rozciagnac gre. Co wiecej krosy czy dalekie przerzuty zrobily sie duzo mniej uzyteczne (przy tak plynnie grajacej obronie) w moim mniemaniu - to chyba najpowazniejsza wada.

W tym roku wprowadzili nowe krosy L1+O, szybsze, celniejsze, ale latwiej je przeciac. Zwyklym przezutem pilka leci 2 razy wolniej.

trochę smieszy mnie podniecanie się tym,że piłkarze wyrażają emocje na twarzy bo takie rzeczy to miał już PES 8 lat temu na PS2...

Nikt sie nie podnieca, po prostu wyglada to o wiele lepiej niz do tej pory, bo chyba nie uwazasz, ze na tym samym poziomie co PES z przed 8 lat ?

nie zgodze sie - nawet miedzy chelsea a manchesterem czuc ogromna roznice. Pogralem w to juz calkiem sporo i zachwyt minal. Pewnie niedlugo przyjdzie mi wymienic to na jakas przygodowke ;p

a probowales ustawic dokladnie takie same formacje ? Zreszta nie wazne, zawsze sa druzyny lepsze, kwestia tego, ze w FIFA 11 kazdy 4*team ma szanse wygrac z 4* teamem, zalezy tylko od umiejetnosci gracza, a to, ze topowe jak zwykle sa przesadzone (Real, Chelsea) itp. to normalne - w kazdej pilce tak jest)

Grałem w fifę 10 na swoim xklocku i raczej wątpię by różnice między 10 a 11 były jakieś znaczące.

Gra która mi się nie podobała rok temu,jakoś nagle mi się nie spodoba.

Odnośnik do komentarza

Czyli Ader zaprzeczasz wszystkim uzytkownikom i wszystkim recenzjom swoim "wątpię", bo nie widzialem zadnej wypowiedzi w tym temacie w stylu "zmiany sa kosmetyczne". FIFA zmienila sie nie do poznania, najlepszym dowodem jest to, ze ludzie musza sie na nowo uczyc grac, ze masz 2-3 strzaly na polowe, ze grajac z rownym przeciwnikiem trudno w ogole o jakakolwiek sytuacje. W 100% zgadzam sie z wypowiedzia Ficusia - ale kazda FIFA Cie odstrasza tak bardzo, ze wolales grac w PES 2008 i 2009 to i z najnowsza mozesz miec problem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

gram kazdym zespolem tylko jedna formacja, wiec roznice widze jak najbardziej. Nie prawda, ze w kazdej pilce tak jest ;) A 4*gniotami jakos w ta fife mi sie nie chce grac. Rozegralem tak pare meczy i rozgrywka mnie nie wciagnela.

to sie nie sprawdza , pod kazdy zespół należy ustawic osobna taktyke i formacje

Odnośnik do komentarza

chyba wiem lepiej, jak moja taktyka sie sprawdza, ktora gralem od fify 09? Sporo lig powygrywalem, ta sama taktyka i strategia. smile.gif Jedynie schalke przestawilem na 5 obroncow, a jak ktos byl dla mnie niemily / dzialal mi na nerwy to i z man u lub realem musial grac przeciwko 5 w obronie :)

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Czyli Ader zaprzeczasz wszystkim uzytkownikom i wszystkim recenzjom swoim "wątpię", bo nie widzialem zadnej wypowiedzi w tym temacie w stylu "zmiany sa kosmetyczne". FIFA zmienila sie nie do poznania, najlepszym dowodem jest to, ze ludzie musza sie na nowo uczyc grac, ze masz 2-3 strzaly na polowe, ze grajac z rownym przeciwnikiem trudno w ogole o jakakolwiek sytuacje.

Weź przestań xDDD

Czy Ty czytasz to co piszesz w ogóle?

Nie znalazłem recenzji gdzie pisali o jakichś wielkich zmianach,tylko o poprawkach i usprawnieniach(Koso).

Jeśli jest inaczej to wyprowadź mnie z błędu.

"Nie do poznania" - dobre xDD

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Czyli Ader zaprzeczasz wszystkim uzytkownikom i wszystkim recenzjom swoim "wątpię", bo nie widzialem zadnej wypowiedzi w tym temacie w stylu "zmiany sa kosmetyczne". FIFA zmienila sie nie do poznania, najlepszym dowodem jest to, ze ludzie musza sie na nowo uczyc grac, ze masz 2-3 strzaly na polowe, ze grajac z rownym przeciwnikiem trudno w ogole o jakakolwiek sytuacje.

Weź przestań xDDD

Czy Ty czytasz to co piszesz w ogóle?

Nie znalazłem recenzji gdzie pisali o jakichś wielkich zmianach,tylko o poprawkach i usprawnieniach(Koso).

Jeśli jest inaczej to wyprowadź mnie z błędu.

"Nie do poznania" - dobre xDD

 

ty chyba nie umeisz czytać :) przeczytaj dokładnie recke kosa...jak coś to weź słownik.

 

zacytuje Ci zeby było łatwiej:

Koso: "Każda kolejna część wnosi wiele, ale to zmiany coraz częsciej kosmetyczne, przeznaczone dla KONESERÓW (Mac: nie dla Casuali). Tegoroczne dodatki wirtualny kibic polibi i docenie, ale OSOBY GRAJĄCE RZADZIEJ będą miały pełne prawo stwierdzić (Mac: za pewne dlatego że nie grają i nie czują tego co daje fifa) "Phy, wygląda jak FIFA 10" (Mac: albo jak WC w strojach klubowych dla co poniektórych) Owszem, na pierwszy, a nawet na drugi i trzeci rzut oka tak właśnie jest. Ale gdy wgryziemy się w system i przeżujemy w zębach nowinki, nie sposób nie cmoknąć z zachwytu. Bo to po raz kolejny najlepsza FIFA. "

 

to ile razy rzuciłeś okiem ? raz ? grałeś wogóle ? czytałeś recenzje ? czy czytasz tylko metryczke z oceną ? i tak widnieje tam 9 :) i napisane jest "Dla koneserów wniebowzięcie"

 

nie wiem jak jaśniej można napisać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...