Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

przesadzacie - poki co jak zwykle rekordowa sprzedaz, rekordowa ilosc osob online, wyniki mowia same za siebie, jezeli tendencja sie utrzyma to chyba najlepszy dowod dla EA, ze poszli w dobrym kierunku, nie ? Inna sprawa - wszelkie recenzje, oceny w sieci itp. No i po co sie poki co martwic o to, co bedzie w 2011 r. ? Cieszmy sie tym, co jest w tym roku! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
ze to wada fify makgajwer , styl adhad i pressing na pałe powinien zniechechac

Wbrew pozorom te zachowania mają sporo wspólnego z prawdziwą piłką. Słabsze drużyny aby mieć szansę na dobry wynik muszą gryźć trawę i biegać przez całe 90 minut. Gracze ze słabszym skillem aby nawiązać walkę muszą więc nadrabiać "stylem adhd" i pressingiem bo technicznie odpadają.

Odnośnik do komentarza

No ja (pipi)e wchodze dzis wieczorkiem na PSN po pracy troche zmeczony i odpalam FIFE online. Zaczynam mecz i wygrywam 4-0 w 20min (oczywiscie gosc wychodzi). Cos tu nie gra mysle- patrze sie na statystyki i korwa mac ranikingi wyzerowane!!! Wlaczam forum i dopiero czytam, ze przez ten glitch. I caly progress w grze idzie sie du.pczyc. Potem gram nastepne mecze i przegrywam z gosciem bardzo dobrze grajacym majac z 280 pkt heh. W tym momencie poziom graczy jest skrajny :ninja:

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, ze to wada fify makgajwer , styl adhad i pressing na pałe powinien zniechechac - tak powinna byc skonstruowana gra, tak powinny działac mechanizmy,l, fifa 11 wnosi w tym temacie wiele ale...za mało. Fifa 12 , chcąc isc na przód musi wniesc przełom w tek kwesti

 

no ale prawdą jest też to że fifa daje w h/u/j i ciut ciut możliwości fajnego grania ! :) trzeba to tylko odkryć...a granie z randomami w sieci tylkom przeszkadza i zniekształca obraz gry...takie jest moje zdanie...mam nadzieje że nie spieprzą fify 12 i pójdą o krok dalej...a nie w innym kierunku :mellow:

 

ważnym aspektem jest to że własnie fifa jest dla wszystkich...dlatego myślę że powinni zrobić coś takiego że granie na manualu powinno być promowane...aby zachęcać do tego typu gry,...nie pisze tego tylko dlatego ze sam tak gram ale dlatego że wtedy mamy PEŁNĄ kontrole nad wydarzeniami.

Mogli by zrobić coś na kształt pokojów ONLY MANUAL PLAYING...było by ciekawie. :)

 

bo taka prawda...nie bardzo opłaca sie grać na manualu podczas gdy wszyscy grają na asycie :/

Odnośnik do komentarza

Na pewno - w rankigach to nawet na ustawieniach czesciowych czesto jest problematycznie. Jak wybijacie pilki z dosrodkowan ? Nie wiem, czy dlatego, ze dusze caly czas A, ale zbyt duzo bramek z glowy mi wala, nawet jak przed zawodnikiem jest rosly obronca to wiecznie sie mija z pilka. :verymad:

Odnośnik do komentarza

 

manual ale na amatorze sie nie liczy

 

no prosze Cie zizi...znasz mnie nie od dziś...i takie rzeczy mi sugerujesz? :mellow:

 

tak jak zostało napisane w dziale replay...błąd gry i wszystko jest niby na amatorze. akcja zrobiona została na world class z manchesterem grającym w rezerwowym składzie...który i tak był lepszy od mojego :teehee:

Odnośnik do komentarza

edit- a juz wiem, wykorzystywali glitch...ale jaki?

Do sztucznego nabijania zwycięstw.

 

 

no :thumbsup: sie domysliłem :potter: pytałem o mechanizm, ofkorz jest zablokowany wiec mozesz zdradzic :D

Wiem, że mogę, ale nie znam szczegółów, a Google milczy na temat konkretów, jak właściwie ten glitch działał :) To tylko jeszcze mocniej podkreśla fakt, że nie był to na tyle masowy proceder, by zerować wszystkich graczy.

Odnośnik do komentarza

Ale fakt, że jest osobny ranking dla manuali, to kapitalne posunięcie.

 

i tu pytanie czemu EA nie wpadło na to ?

 

jak można im coś takiego zasugerować ? czy polski oddział EA Sports ma jakieś wplywy w kwestii chociażby sugestii ?

fajnie jakby chociaz były pokoje dla manuali...czasem tworze taki pokój ale długo musze czekać na przeciwnika :/ ale jak już jest to mecz jest bajeczny :good:

 

 

EDIT: czy ja źle zrozumiałem? ze jest niby oddzielny ranking ?

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

jest osobny ranking dla manuali na L2

 

 

ta ??? :potter:

a jak jest niby liczony ?

 

EDIT: chodzi mi o to czy jest liczyony tylko wtedy kiedy obydwie osoby grają w całości na manualnych ustawieniach ?

 

bo przecież jest 5 opcji...i w każdej moze być inne ustawienie...pozatym ciezko jest wygrać z kolesiem na asyscie który wyznaje footboll typu ping pong i na pohybel barceloną :/

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

jest osobny ranking dla manuali na L2

 

 

ta ??? :potter:

a jak jest niby liczony ?

 

EDIT: chodzi mi o to czy jest liczyony tylko wtedy kiedy obydwie osoby grają w całości na manualnych ustawieniach ?

 

bo przecież jest 5 opcji...i w każdej moze być inne ustawienie...pozatym ciezko jest wygrać z kolesiem na asyscie który wyznaje footboll typu ping pong i na pohybel barceloną :/

 

Właśnie wiem już nie od dzisiaj, że jest osobny ranking dla manualowców. Ale mam pytanie jak MacGyver... jakie trzeba mieć ustawienia, żeby zostać uznanym za manualowca? Czy przełączanie piłkarzy musi być full manual? Czy można zostawić przełączanie przy górnych piłkach? Czy ustawienia sterowania bramkarzem też muszą być full manual? Bo to, że pozostałe opcje tak muszą być, to jasne.

Odnośnik do komentarza

Bramkarz manual, przełączanie również manual.

 

Natomiast jeśli ktoś się pytał o glitcha z dream-teamami, który był obecny w FIFIE 09, to chyba trzeba było skopowiać jakieś pliki z fify, przenieść na kompa, tam coś pozmieniać i znowu wgrać na ps3, ale szczegółów nie znam. Wpiszcie 'FIFA 09 Dream Team Glitch' w google, wszystko znajdziecie.

 

Grałem dzisiaj mecz z kolegą Holandia- Niemcy. On na asyście, ja na manualu. On Holandią, ja Niemcami i powiem Wam, że tak fajnie dawno mi się nie grało. Wygrałem 5-3, bramki jakie strzelałem to kosmos, miałem około 80 % celnych podań, super !

 

 

No i dzisiaj rozegrałem inny dobry mecz. Chelsea- barca, typ miał ustawioną taktykę 3-4-3 i bardzo mocny pressing. Mimo to mu Drogbą strzeliłem w okienko, ale on odpowiedział samobójczym trafieniem Alexa. Nie mogłem wyjść z połowy, ale w końcu się udało i Lamps na 2:1. Potem przez drugie 45 minut, nie mogłem mu gola strzelić, a on strzelił mi dwie i prowadził w 86 minucie. Ja już prawie pogodzony z porażką i wtem dostaję wolnego na 36 metrze. JAK ZERŻNĄŁEM LAMPSEM, O (pipi)A !!! OD SŁUPKA !!! A potem to Essien w 90 minucie i typek się rozłączył. Hala Czelsi !

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale mam pytanie jak MacGyver... jakie trzeba mieć ustawienia, żeby zostać uznanym za manualowca? Czy przełączanie piłkarzy musi być full manual? Czy można zostawić przełączanie przy górnych piłkach? Czy ustawienia sterowania bramkarzem też muszą być full manual? Bo to, że pozostałe opcje tak muszą być, to jasne.

 

własnie nei wiem co uprawnia do zdobywania punktów za manual :/

 

jeśli ktoś wie to niech pisze!

Chyba ze jest tak że im wiecej masz na manual tym wiecej punktów zdobywasz ? serio nie wiem

 

typek się rozłączył.

 

Hala Lamy !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...