Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Moze po prostu rzucil padem w konsole i sie kabel odlaczyl ;)

 

Chyba faktycznie sa punkty za manual bo zanim zresetowalo staty za mecz przegrany na manualu dostalem prawie 100 punktow. Przegralem 1:2 (grajac FC Barcelona kontra FC Barcelona). Koles oczywiscie mial full asysty.

 

 

Zreszta zajrzalem na EA i wyglada ze jakies punkty jednak mam. Moze 75 punktow mi obcieli (no u mnie to 25% przy 3 grach rankingowych wiec troche boli ;) ). Wyglada na to ze na podstawie wynikow zapisanych w sieci czesciowo oddali punkty. Czy wydaje mi sie? Fakt ze informacji o meczach w tabeli nie mam zadnych, tylko punkty.

Odnośnik do komentarza

Ja w ogole musze sobie zrobic przerwe od FIFY. Ostatnio same porazki, nic nie widze, zmeczenie materialem po paru dniach ciaglego grania. <_<

 

 

tez tak mam :blink: im wiecej gram z harpaganami, tym bardziej przesiakam ich stylem i...tym bardziej przegrywam;-) serio, zauwazyłem u siebie taka prawidłowosć- im bardziej ciekawy, zblizony do realnego , futbol gram tym lepiej mi idzie. Jesli wdaje sie w "kopanie z koniem" (kopanina w srodku pola, adhd) to tym czesciej przegrywam

Odnośnik do komentarza

No panowie, trzeba grać z pomysłem, taka prawda. Ci adhd-owcy grają jak reprezentacja Turcji, ale takich trzeba przeczekać i ukarać. Ja zawsze staram się grać swoją piłkę, ale jak się zamyślę to gram jak robot: Podanie, podanie, podanie, wszystko z klepy, fu. Trzeba się wyzbyć tego, próbować szukać nowych rozwiązań teraz, bo za kilka miesięcy nic nowego nie będziemy wymyślać, tylko będziemy bazować i polepszać to, co wyuczyliśmy się w pierwszym miesiącu, dwóch.

Odnośnik do komentarza

racja, błazej , racja.

 

dzis grałem tez z kolesiem , który CAŁY CZAS stosował 1-2. Nic innego nie robił oprócz 1-2 . Dziwne w sumie, był to sparing , no nie wiem- moze chciał to przecwiczyć.

 

wziął real i Higuain i Benzema grali z soba 1-2- a że są szybkie dranie to przegrałem 2-1. Mimo iż wiedziałem , ze gra TYLKO to to stosunkowo ciezko to zblokowac :turned:

 

opcjonalnie ja nie umie :mellow:

 

a potem gralismy rewanz, specjalnie zaproponowałem bo chciałem cos sprawdzic- zielismy słabsze teamy, ja borussie dortmund on tez cos 4 gwiazdkowego. Znów walił 1-2 ale juz tak łatwo nie było , przegrał 2-0

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Ależ EA skopało tryb multi w tej grze. Nie dość, że moje ulubione kluby są niegrywalne (no bo kto będzie wychodził do interfejsu po każdym meczu, żeby mu się konsola nie zawiesiła, kto będzie znosił dziwny licznik od 00.00 do 15.45 mega lag, od 15.46 do 30.00 idealnie itd. wreszcie komu chce się ciągle szukać meczu po 5 minut) to jeszcze zwykły pojedynek jest do dupy. Nie dość, że wyzerowali staty (70 meczów poszło się (pipi)) to dzisiaj na około 12 meczy, zaliczyło mi 5, z czego oczywiście porażki mi zaliczało (chyba) a zwycięstwa nie. Na razie odstawię tą grę, bo nie ma się co męczyć dopóki czegoś nie poprawią :diablo:

 

 

Jeszcze tylko dodam, że śmieszy mnie to, że Ci którzy kupią używkę, wyłożą jeszcze kasę na online pass. Żeby jeszcze ten online działał tak jak w 10tce...

Edytowane przez Diverso
Odnośnik do komentarza

I jjaaaa je.bie jakie meczyki rozegrałem wczoraj, późnym wieczorem. Wiadomo staty wyzerowane itd. Dwa pierwsze mecze wygrałem po 5:0 każdy. W drugim 1:0 w tyłek chociaż w 90+ minucie miałem słupek. Trzeci przegrałem 2:1 - dość sprawiedliwie niestety. W czwartym remis 1:1 chociaż chciałem zagrać dogrywkę. W kolejnym meczu - mającym przełamać złą serię - gość mi się wyłączył przy stanie 3:0 dla mnie. Mr_Benedict_000 - możecie najeżdżać na jego skrzynkę. Później rozegrałem jeszcze chyba z 5-7 meczy z czego 1 zremisowałem reszta - zwycięstwa.

 

Widział ktoś taki scoreboard z fify? Pokazuję ilość zwycięstw, porażek, zdobytych/straconych bramek i inne pierdoły - który można sobie wstawić do sygnatury?

Odnośnik do komentarza

Ależ EA skopało tryb multi w tej grze. Nie dość, że moje ulubione kluby są niegrywalne (no bo kto będzie wychodził do interfejsu po każdym meczu, żeby mu się konsola nie zawiesiła, kto będzie znosił dziwny licznik od 00.00 do 15.45 mega lag, od 15.46 do 30.00 idealnie itd. wreszcie komu chce się ciągle szukać meczu po 5 minut) to jeszcze zwykły pojedynek jest do dupy. Nie dość, że wyzerowali staty (70 meczów poszło się (pipi)) to dzisiaj na około 12 meczy, zaliczyło mi 5, z czego oczywiście porażki mi zaliczało (chyba) a zwycięstwa nie. Na razie odstawię tą grę, bo nie ma się co męczyć dopóki czegoś nie poprawią :diablo:

 

 

Jeszcze tylko dodam, że śmieszy mnie to, że Ci którzy kupią używkę, wyłożą jeszcze kasę na online pass. Żeby jeszcze ten online działał tak jak w 10tce...

 

 

o czym ty mówisz, jak wchodził non stop do XMB by sie konsola nie zawiesiła. :blink: czyzby padał ci klocek?

 

jak szukał meczu po 5 minut? Graj po 6 ;-)

 

mi zalicza wszystkie staty, ma ktos podobnie jak on, ze mu nie zalicza :blink:

 

 

kufir: pytasz o legalne źródła? ;-)

Odnośnik do komentarza

Pytam o wszelakie źródła bo nigdzie poki co nie widziałem.

 

 

Ale mnie ta fifa zaczynac W(pipi)IAĆ!!!

 

Gram sobie Liverpoolem a w multi zawsze cfaniaki wyskakuja z Realem, Interem, Barca albo Chealse, innych klubów to kurde nie ma????

Nie umiem robić zwodów, jak już jakiś wyjdzie to i tak trace piłkę, za trudny jest ten element do opanowania.

 

S

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, te twoje pytania rozwalają system. Masz problem z wpisaniem w google nazwy utworu, wykonawcy i download ?!

 

Ale nie, to samo było jak grałeś na ps2, jak kupiłeś ps3 i teraz- non-stop idiotyczne pytania, jakbyś nie mógł poszukać samemu.

 

Nie umiem robić trików- to ich nie rób, czy ktoś ci każe, można bez nich grać i wygrywać.

 

A to z Realami, Barcami to faktycznie zdumiewające spostrzeżenie- dzięki, że zechciałeś się tym z nami podzielić :/

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko dodam, że śmieszy mnie to, że Ci którzy kupią używkę, wyłożą jeszcze kasę na online pass. Żeby jeszcze ten online działał tak jak w 10tce...

 

Ja kupię używkę taniej, a wszelkie online passy z założenia bojkotuję, więc EA na mnie nie zarobi :D

A propos, jakby ktoś z was chciał się pozbyć wersji PL na PS3 to chętnie kupię.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, te twoje pytania rozwalają system. Masz problem z wpisaniem w google nazwy utworu, wykonawcy i download ?!

 

Ale nie, to samo było jak grałeś na ps2, jak kupiłeś ps3 i teraz- non-stop idiotyczne pytania, jakbyś nie mógł poszukać samemu.

 

Nie umiem robić trików- to ich nie rób, czy ktoś ci każe, można bez nich grać i wygrywać.

 

A to z Realami, Barcami to faktycznie zdumiewające spostrzeżenie- dzięki, że zechciałeś się tym z nami podzielić :/

 

 

A kto Ci każe odpisywać? Nie zniżaj się do mojego poziomu i bądź mądrzejszy skoro jesteś taki kozak.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze staram się grać swoją piłkę, ale jak się zamyślę to gram jak robot: Podanie, podanie, podanie, wszystko z klepy, fu. Trzeba się wyzbyć tego, próbować szukać nowych rozwiązań teraz, bo za kilka miesięcy nic nowego nie będziemy wymyślać, tylko będziemy bazować i polepszać to, co wyuczyliśmy się w pierwszym miesiącu, dwóch.

Dokładnie. Też tak mam, że staram się grać po swojemu, ale bywają chwile, że po kilku meczach człowiekowi wskakuje tryb automatyczny i gram ciągłą klepkę prowadzącą do kosmicznie głupich strat. Niemniej, staram się możliwie najszybciej to wyłapywać i ucinać przy korzeniu, ale czasem nie jest łatwo :)

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą grałem mecz rankingowy Liverpoolem, koleś grał Milanem i przegrałem 1:2. Po meczu oboje daliśmy rewanż, wybrałem Chelsea, ustawiłem swoją formację, chciałem pozmieniać zawodników, a tam niespodzianka. Zamiast Drogby z Terrym czekali na mnie Torres, Gerrard i reszta zawodników The Reds. :confused: Od wczoraj już trzeci raz miałem taka sytuację. W tym momencie muszę się rozłączyć bo jak odpalę mecz to gra wiesza mi się na arenie. :confused:

Odnośnik do komentarza

 

Gram sobie Liverpoolem a w multi zawsze cfaniaki wyskakuja z Realem, Interem, Barca albo Chealse, innych klubów to kurde nie ma????

 

 

niektórzy nie umieją innymi grać :confused: ja także ubolewam nad tym strasznie...ja osobiscie uwielbiam sobie zagrać CSKA , Rubinem Kazań, Galatasaray, PSG, Brazylijską ligą...już nie mówie o drużynach 4,5* takich jak Bayern, Arsenal, Manchester City...nie wiem co Ci ludzie mają w głowach...tyle fajnych drużyn a oni to samo... <_<

 

ja mam wrażenie że takimi 4,5* grają przeważnie wierni kibice...wtedy zkolei grają tylko nimi.

 

nieraz sie spotkałem że koleś ma ustawiony Favorite REAL a i tak jedzie brać Barcelone :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ja w ogole musze sobie zrobic przerwe od FIFY. Ostatnio same porazki, nic nie widze, zmeczenie materialem po paru dniach ciaglego grania. <_<

 

 

tez tak mam :blink: im wiecej gram z harpaganami, tym bardziej przesiakam ich stylem i...tym bardziej przegrywam;-) serio, zauwazyłem u siebie taka prawidłowosć- im bardziej ciekawy, zblizony do realnego , futbol gram tym lepiej mi idzie. Jesli wdaje sie w "kopanie z koniem" (kopanina w srodku pola, adhd) to tym czesciej przegrywam

Stary, mam identycznie i nie dziwie sie, ze jak Matinx pogral w rankingach 3 dni to sie zrazil i pisze , ze jest podobnie do kazdej FIFY. Takze zauwazylem, ze zaczynam grac ich stylem i coraz mniej widze na boisku, dlatego poki co robie przerwe i czekam na jakis start ligi z polakami (jak to mialo miejsce w WC). :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja w ogole musze sobie zrobic przerwe od FIFY. Ostatnio same porazki, nic nie widze, zmeczenie materialem po paru dniach ciaglego grania. <_<

 

 

tez tak mam :blink: im wiecej gram z harpaganami, tym bardziej przesiakam ich stylem i...tym bardziej przegrywam;-) serio, zauwazyłem u siebie taka prawidłowosć- im bardziej ciekawy, zblizony do realnego , futbol gram tym lepiej mi idzie. Jesli wdaje sie w "kopanie z koniem" (kopanina w srodku pola, adhd) to tym czesciej przegrywam

Stary, mam identycznie i nie dziwie sie, ze jak Matinx pogral w rankingach 3 dni to sie zrazil i pisze , ze jest podobnie do kazdej FIFY. Takze zauwazylem, ze zaczynam grac ich stylem i coraz mniej widze na boisku, dlatego poki co robie przerwe i czekam na jakis start ligi z polakami (jak to mialo miejsce w WC). :thumbsup:

 

 

tylko,ze widzisz easy...z fifą jest pewien problem. Wyjasnie na przykładzie: jesli chodzi o strzelaniny fpp jestem kazualem raczej, skoncze singla, troche sie pobawie w multi i odstawiam.

 

I taki np Counter Strike -nie lubie tej gry, nie umie w nią grac , grałem bardzo mało a wiesz dlaczego? Bo gra wysłała mi od razu twardy komunikat: MUSISZ CWICZYC CWICZYĆ i jeszcze raz CWICZYĆ , inaczej bedziesz zaliczal headshooty po kazdym wybiegnieciu za róg

 

I tak powinno byc z fifa, mechanika gry powinna wrecz ZNIECHECAĆ do zabawy na jana, do chaotycznego pressingu.

 

Ja czaje, ze w teori EA oddaje IDEALNE NARZEDZIE- mozemy tu zrobic np lige złożoną z ludzi nie grających na automacie, lubiacych futbol itp itd. Ale ..to nie do konca o to chodzi, czasem ma sie czas na 1-2 mecze, wbija sie na mecz z randomem i...kopanina :mellow:

 

 

tylko pytanie jak ograniczyc ten pressing? zmusic ludzi do gry bez full assysty? pomogłoby ale nie przejdzie...jak inaczej?

 

Sztucznie zwolnic bieg piłkarzy bez piłki by nie doskakiwali jak po(pipi)ani? Cóż....

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja czaje, ze w teori EA oddaje IDEALNE NARZEDZIE- mozemy tu zrobic np lige złożoną z ludzi nie grających na automacie, lubiacych futbol itp itd. Ale ..to nie do konca o to chodzi, czasem ma sie czas na 1-2 mecze, wbija sie na mecz z randomem i...kopanina :mellow:

 

 

tylko pytanie jak ograniczyc ten pressing? zmusic ludzi do gry bez full assysty? pomogłoby ale nie przejdzie...jak inaczej?

 

Sztucznie zwolnic bieg piłkarzy bez piłki by nie doskakiwali jak po(pipi)ani? Cóż....

 

Wiem że sie powtarzam...ale niektórzy nie chcą zrozumieć a ciągle narzekają na tą świetną gre (nie mówie o Tobie orson)

Polecam wsyzstkim gre na manualu...szukam ludzi do gry poprzez gre niestandartową i sterowanie ręczne wybieram (to do Ciebie Orson :))

...całkiem sporo ich jest :) mecze bajeczki...nikt sie nie rozłącza...świetna atmosfera...mecze walki ... SKILL pełną gębą ! randomu nie ma bo sami decydujemy gdzie poślemy piłkę...mi sie już dobrze gra po tych dwóch tygodniach treningu z kompem i meczach nierankingowych...zacząłem grać ten ranking manualów :):rolleyes:

 

POLECAM GORĄCO !

Odnośnik do komentarza

no nie wiem, ostatnio na mecz z ustawieniami semi czekałem 10 min...i nas rozłączyło ale to juz inna bajka.

 

 

i mak gawer, sorry ale nie wymagaj od mas czegokolwiek. Wzniosłe ideały istnieją w bajkach. W realu działają zas twarde mechanizmy- znów na przykładzie- jesli prawo jest dziurawe to nie oczekuj , ze ludzie w imie zasad bedą go przetrzegac, ot tak- by żyło sie lepiej.

 

Nie. To system musi NARZUCAĆ dany typ gry. Jak podałem przykład- odpal counter strike'a i biegaj chaotycznie, na pałę. zginiesz po kilku sekundach i albo nauczysz sie grać albo odejdziesz. ale CS powstał jako fanowski produkt, nie dla kasy...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

no nie wiem, ostatnio na mecz z ustawieniami semi czekałem 10 min...i nas rozłączyło ale to juz inna bajka.

 

czasem mam ze czekam z 5 minut...no ale coś za coś...jesli nie chcesz grać z randomem co grają jak jeźdzcy bez głów to trzeba to przecierpieć...radocha z grania mi to rekompensuje...dodaje do znajomych :) i mam wiecej ludzi do fajnej gry...taki mam system :whistling: polecam go

 

i mak gawer, sorry ale nie wymagaj od mas czegokolwiek. Wzniosłe ideały istnieją w bajkach. W realu działają zas twarde mechanizmy- znów na przykładzie- jesli prawo jest dziurawe to nie oczekuj , ze ludzie w imie zasad bedą go przetrzegac, ot tak- by żyło sie lepiej.

 

ja tylko daje dobre rady jak sobie nie psuć gry...i czerpać z niej wiecej radości - odnośnie tego że ludzie grają własnie te schematy i można sie od nich zarazić.

 

Nie. To system musi NARZUCAĆ dany typ gry.

 

Powinien...ale to produkt dla MAS jak wczesniej zauważyłeś. ALE ten produkt daje wybór...182 ludzi chyba jest w rankingu manual...mam nadzieje że bedzie wiecej i łatwiej będzie o fajny mecz.

 

Ja jestem zwolennikiem przełamywania konwenansów...jak chociaż jedna osoba wypróbuje to co ja polecam i będzie zadowolona...to ja też będę szczesliwy że mam jeszcze jedną osobe do gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...