Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

aha doadam jeszcze jedną rzecz...

 

 

ktos mógłby powiedziec zebym w takim razie ustawił sobie i ja -pressing i agression na 100 %. Zrobiłem tak w WC, sfrustrowany ADHDowcami....zadziałało, zaczełem wygrywac z ludzmi z którymi normalnie bym nie wygrał (patrzac na ranking i bilans meczowy)

 

tylko ze było to zupełnie nie satysfakcjonujace a w grach chodzi o satysfakcje, dlatego sprzedałem gre bardzo szybko, pójki była cos warta.

 

Dlatego fifa 11 jest dla mnie "idealna" . Nie mam zamiaru kupowac Fify 12, autentyk. Bo fifa 11 ma za(pipi)iscie wywazony priorytet - obrona- atak , ma mało błedów, w zasadzie oprócz tego ADHD to nie ma ZADNYCH, ta gra jest,....cudowna!

 

z KIMS OGARNIETYM , niestety ze tylko z kims takim :-(

 

Defetyzmem zapachnie ale panowie, nie oszukujmy sie- predzej Koanmi zrobi piłke w ktora WSZYSCY z tego tematu bedziemy pocinac niz EA zrezygnuje z ADHD.

 

dlaczego? bo EA doskonale zdaje sobie sprawe z takiego stanu rzeczy, ADHD było raportowane juz setki razy- mogliby bez mrugniecia okiem to zlikwidowac, jednak nie robia tego....jestem pewien ze to nie brak umiejetnosci i pomysłu a ...swiadomy zabieg! Niestety kur.wa :ninja:

 

 

smutny (troche) Orson chciał tyle rzec na dzisiaj :D

 

 

smutny orson edytuje posta- ;-) gracze , którzy zaczynaja pryzgode z fifą, zaczynają grac...w to w co, zostali wciagnieci. ADHD. Patrza na to, graja to i...faktycznie

 

 

po trzech miesiacach mają tej gry dość! Wide- MAntix , pograł z ADHD owcami, sam grał na asyscie, koles nie mógł sie przekonac do fify

 

I nie jego wina, wina twórców <_<

Orson co ranking ma wspolnego z tym jak ktos gra, ci co sa wysoko w rankingach to nooby, nabijaja sobie pkt itd. Przewanie kazdy z nich to cienias (graja z 1poziomem przeciwnikow i potem patrzysz passa 50) Ja tam gram bez taktyk - zle napisalem, gram na taktykach domyslnych zespolu ktory wybieram, formacji nie zmieniam. Po roku z 09 i pol roku z fifa10 mam dosc kombinowania juz. Drugie pol roku z f10 gralem na domyslnych i jakie spostrzezenia- podobne wynik, grajac ze znajomymi. Ktos tam pytal o formacje i taktyki, wszystko to sprawa indywidualna. Ja moge tylko napisac ze nie grajcie anty z 5 obroncami. Naprawde mozna miec 4 i dawac rade, przeciwnik w moich meczach w grze rankingowej srednio strzela 5-6 razy a jestem sredniakiem. ADHD nie wiem co dokladnie macie na mysli??????? presing 100 atak 100 agresja 100, ze spokojem mozna takiego cwaniaka ograc, nie kazdego oczywiscie. Nadal mi sie zdarzaja mecze tak jak np dzisiaj 15strzalow moich przeciwnik 3, wynik 2:1 dla niego (2bramki mi wladowal po dosrodkowaniu z glowki) he

P.S. ORSON CHETNIE BYM ZAGRAL Z TOBA

Edytowane przez zizikus
Odnośnik do komentarza

Nie kojarzę żadnego gracza ze sceny, który gra ADHD, więc napiszę Ci Zizi obrazowo, że to są te cwaniaczki, które grają non-stop klepą, biorą Chelsea, Real albo Barcę, napieprzają z turbo ile Bozia dała, jak tylko stracą piłkę to od razu kwadrat i potrojenie, poczworzenie, robią wszystko, by Cie w(pipi)ić ( 40 cieszynek, 3 powtórki )...

 

Jeżeli chodzi o formację i taktyki to wielokrotnie już na ten temat pisałem. Grając jakąś drużyną dłużej, najczęściej muszę ich lekko pozmieniać, żeby cały potencjał wykorzystać. Tylko Chelsea jak dla mnie wykorzystuje 100 % potencjału w domyślnym ustawieniu.

 

Z takim Realem muszę zawsze mocno eksperymentować, np.: w fifie 10 dopiero w ostatnich 3 miesiącach grał u mnie Guti i Lass ( na lewej obronie ) Zrobiłem tak rewelacyjną taktykę, że jechałem każdego. Już wcześniej szło mi nieźle, ale po tych zmianach poszedłem mocno w górę w rankingu, a grałem przeważnie z dobrymi kolesiami.

Odnośnik do komentarza

Orson, w zupelnosci sie z Toba zgadzam. Ciekaw jestem jak bedzie wygladal Ultimate Team, jezeli go nie z(pipi)ia jak rankingow to bedzie podstawowy tryb gry. Dla mnie FIFA jest znakomita, ale tak jak piszesz, gdy gram ze znajomymi, badz gram w lidze i tez sie nie dziwie, ze taki Matinx wylaczyl gre po 3 dniach grajac tylko z randomami.

EA musi teraz zdecydowac.

Odnośnik do komentarza

 

Teraz sposób na mak gajwera, to jest gramy ranking na manualu - manual power , heh (inna sprawa ze jeszcze nie umie, ale co tam- ustawiłem tak) ...no i co? czekam 7 minut. Zdażyłem sie przebrac, dopic kawe , zrobic siuru, isc po kanapke. I...nikogo mi nie wylosowało. Wiec sorry mak gajwerze, don kichotcie fifowskim ;_) :rolleyes: , nie kazdy ma tyle czasu by czekac na przeciwnika 15 min albo bóg wie ile...ktos odpala gre , na 2 meczyki bo grawitacja zyciowa wzywa...

 

 

 

ja nie wiem :/ ja czekam max 5 minut...i zawsze robie taki schemat że szukam sesji...jesli nie tworze swoją bo pojawia mi sie taka propozycja. czekam 30 sekund i znów powtarzam...nie zdarzyło mi się nigdy czekanie powyżej 5/6 minut także nie wiem o czym Ty mówisz.

Bardzo dużo jest graczy na manualu (coraz wiecej) i jest z kim grać.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

Podczas wybierania meczu niestandardowego rankingowego można wybrać takie coś jak hmm... NC 10% lub NC max. 25 % (czy coś podobnego)

 

Może ktoś wyjaśnić o co to chodzi ?

 

ale ty kufir masz rozkminki O_o

 

to nie jest nic innego jak możliwość określenia z kim chcemy grać...czy chcemy aby przeciwnik był wybrany z grona graczy którzy mają niski współczynnik "uciekania" z gry.

Odnośnik do komentarza

A skąd mam niby wiedzieć co oznacza jakieś NU? To jest jakiś zwrot potocznie używany w terminologii gier?

Nie?

Tak myślałem, od tego jest forum aby pytać. Jeden kolega mi odpisał i dziękuje już wszystko w tym temacie wiem.

Nie unoś się tak bo też alfą i omegą nie jesteś.

Odnośnik do komentarza

a granie online z osobą która ma demo gry jest czymś normalnym ? :) pytałeś kiedys o to

 

dla inteligentnej osoby NU jest skrutem który można rozszyfrować bez wiekszych problemów. (nie ukończone)

 

ale zgodze się z Tobą...od tego jest forum i nie jestem alfą i omegą...co najwyżej gammą

 

MacGyver - 5 minut to cala wiecznosc przy online. :rolleyes:

 

no ale cholera...wole poczekać niż mieć hu/jowy mecz !

Odnośnik do komentarza

Grałem ostatnio z jakimś naspidowanym włochem, który pograł 15 minut i jak zauważył, że to manual i nie umie grać, to zaczął mnie w(pipi)iać wrzucając pauzę 3x pod rząd i wybijając ciągle piłkę na oślep, a moich piłkarzy faulując (oczywiście sędzia pobłażliwy się trafił), po czym się rozłączył. Denerwujące, bardzo :/

Odnośnik do komentarza

Jezu co sie tak go uczepiłeś ? Spytał się normalnie, nikomu krzywdy nie robi :? (do makgajwera )

A ja mam pytanie, jak radzicie sobie gdy przeciwnik w grze online gra taktyką adhd w srodku pola ? Bo ja nie wiem proboje sobie jakos spokojnie rozegrac piłę z tyłu ale często sie konczy ze wchodze z nim w tzw. "przepychanki"

Edytowane przez bara
Odnośnik do komentarza

Tego imo nie unikniesz. Najlepszym sposobem jest właśnie atak pozycyjny z długim rozgrywaniem piłki z tyłu i wciąganiem go na twoją połowę, żeby potem 2-3 celnymi podaniami otworzyć sobie drogę do bramki. Trzeba tylko pamiętać, żeby z tyłu nie zrobić błędu, bo to może być kosztowne.

Odnośnik do komentarza

To ja wole zalozyc jakis mecz w salonie na swoich zasadach.,

 

ja robie to samo jak przez minute nie znajdzie mi przeciwnika...otwieram własną sesje na własnych zasadach i po kolejnej minucie mam już przeciwnika i gram super mecz:whistling:

bez randomu, adhd i uciekinierów

 

jedyne na co trzeba uważać to live season...jesli koleś ma włączony i same strzałki na zielono to nie da się grać :/ od razu wychodzę jak widze live season ON...radze robić podobnie

 

Tego imo nie unikniesz. Najlepszym sposobem jest właśnie atak pozycyjny z długim rozgrywaniem piłki z tyłu i wciąganiem go na twoją połowę, żeby potem 2-3 celnymi podaniami otworzyć sobie drogę do bramki. Trzeba tylko pamiętać, żeby z tyłu nie zrobić błędu, bo to może być kosztowne.

 

jak bedziesz stosował taktyke doboru przeciwników jaka jest w mojej sygnaturce to nie natrafisz na przypadkowych ludzi którzy nie wiedzą ze to sesja manual

jesli robisz sesje w salonach to możesz nawet 20 minut próbować...bo albo ktoś wejdzie i od razu wyjdzie widząć brak mozliwosci zmiany sterowania albo bedziesz mieć taki sam mecz który nie ma nic wspólnego z piłką nożną.

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Jezu co sie tak go uczepiłeś ? Spytał się normalnie, nikomu krzywdy nie robi :? (do makgajwera )

A ja mam pytanie, jak radzicie sobie gdy przeciwnik w grze online gra taktyką adhd w srodku pola ? Bo ja nie wiem proboje sobie jakos spokojnie rozegrac piłę z tyłu ale często sie konczy ze wchodze z nim w tzw. "przepychanki"

problem stary jak fifa...własciwie po skatowaniu czesci 11 stwierdzam ze JEDYNA wadą (za to powazna było nie było... pozatym swietnie zbalansowany system)

 

jak sobie zatem radzic z adhdowcami z zageszczonym srodkiem pola? cóż, złoty srodek nie istnieje ale mozna spróbować zmontowac taktyke do gry po skrzydłach...tj w opcjach taktycznych ustawiamy "ustawianie sie " na zorganizowane, po czym dajemy strzałki tak , by piłkarze zbiegali na skrzydła, Generalnie to rozciągamy gre a jak mamy kolesi umiejących grac głową- jęstesmy w domu- po skrzydle i kross w szesnastke

 

 

edit- obrałem nowy metode na rankingi. Wogóle zrezygnowałemz gry Chelsea- sa za dobrzy ;-) , jako ulubiony team ustawiłem Manchester City. I zauwazyłem ze bardzo czesto gra losuje mi ludzi , którzy maja ustawiony jakis 4,5- 4 gwiazdkowy team jako ulubiony.

 

I robie tak- jak ktos bierze real -wychodze od razu * , jeszcze beda c w menu wyboru druzyn, jesli ktos bierze 4 gwiazdkowa ekipe i ja biore cos w tym stylu. I zauwazyłem, ze ludzie którzy nie graja dream teamem real- barca - chelsea , raczej graja FAJNIE- bo chcą sie BAWIĆ. I np dzisiaj, choc odniosłem 3 porazki i 1 zwyciestwo to bawiłem sie przednio grając przeciw Milanowi a potem przeciw Newcaastle- prowadzacy je gracze CHCIELI sobie pograc, chcieli pokleic fajne akcje to i grało sie ekstra.

 

 

* - najwieksi debile w tej grze - jak zauwazyłem - biorą Real. Moment, zeby mnie ktos nie zinterpretował źle, bron boze nie twierdze ze jak ktos gra Realem to musi byc debem, bynajmniej. Chodzi mi o to, ze STATYSTYCZNIE , przeciwnicy na których trafiałem - a grali własnie Realem- to z tej grupki najwiecej było ADHD owców , tak ze ja unikam :potter:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Orson ma racje. Polać mu :thumbsup: Styl ADHD w Fifie jest stary jak Fifa, a to że najwieksi Adehadowcy biorą Real to szczera prawda. Ileż to razy spotkałem się z sytuacją ze kolo ma ustawioną jako ulubioną drużyne 4,5-5* to i tak leci po ''Spidi'' Gonzales'a, CR9/7 (ten to dopiero przegienty). Ikerowi wybaczam, bo wiem że potrafi wyczyniać cuda - vide Finał MŚ.

 

Choć mnie najbardziej wku.rwia w 11 to co dzieje się po wrzutkach, czy to z akcji czy z rzutu rożnego. Skoro gała leci w moje pole karne prosto na banie mojemu zawodnikowi, a za plecami mam jakiegoś kurdupla i ten kurdupel wali mi brame z dyńki, to sie pytam jak to możliwe. No chyba że wlazł obrońcy na barana. W takim razie Respect dla EA. Gra zasługuje na miano symulacji.

 

Ażeby nie było że tylko marudze to na deser:

Xavi w roli głównej :whistling:

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/42973228

Odnośnik do komentarza

heh - dokladnie - caly random z 10tki przypadl teraz na rzuty rozne. Nie wazne, czy masz je wytrenowane, czy nie, czesto nawet przy dwoch obroncach zawodnik wyskoczy i sieknie glowa w same okno. W ogole za duzo bramek pada z dyni - powinno to byc nieco trudniejsze !

Odnośnik do komentarza

o własnie, to klasyka "realowców" - 1-2 , 1-2 i....1-2 ....przeplatane - zeby nie btyło nudno 1-2 :potter:

 

a jak 1-2 gra Higuain i C.Ronaldo (masakra, typ w Afryce grał jak oferma, zjechali by mu staty troche co???) to trudno zablokować.

 

A i pressing na maksa - bo taki reak siada dopiero w 80 min na 100 procentowym pressingu, tak ze mozna sie pobawic :teehee:

 

dlatego o wiele fajniej gra sie słabszymi teamami, np 4,5 gwiazdki. Niby 4,5 a 5 gwiazdek to niewielka róznica ale w praktyce ogromna. Bo 4,5 to ma Juventus czy Sevilla a 5 wiadomo- Real i Barcelona :potter:

 

jak sie gra takim Juve to nie sposób klepac 1-2 non stop. Napastnicy Starej Damy są o wiele wolniejsi niz kolesie z Realu tak wiec trzeba cos wymyslic fajnego :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...