Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

czegos takiego nie doswiadczyłem, nie wiem o co ci chodzi

No jesteś np ostatnim obrońcą i idzie na ciebie napastnik. Trzymasz L2, żeby mieć kontrolę nad zawodnikiem. Kiedy napastnik się zbliża naciskasz X, żeby zabrać mu piłkę. Niestety obrońca głupieje i staje w miejscu. Kiedy się opamiętuje to jest już 0-1 :) Miliard razy w jednym meczu tak mam, nie wiem jak mogłeś tego nie dostrzec.

Odnośnik do komentarza

czegos takiego nie doswiadczyłem, nie wiem o co ci chodzi

No jesteś np ostatnim obrońcą i idzie na ciebie napastnik. Trzymasz L2, żeby mieć kontrolę nad zawodnikiem. Kiedy napastnik się zbliża naciskasz X, żeby zabrać mu piłkę. Niestety obrońca głupieje i staje w miejscu. Kiedy się opamiętuje to jest już 0-1 :) Miliard razy w jednym meczu tak mam, nie wiem jak mogłeś tego nie dostrzec.

 

Bo to Twoj blad.

Trzymasz caly czas wcisniety X w trakcie trzymania L2. Kiedy chcesz, by Twoj obronca "wyciagnal noge", to puszczasz L2.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie to multi doprowadza do szału.

Gram zawsze Liverpoolem i mam problem z ludzmi którzy grają Realem. Koleś grał dwa razy ze mną Realem przegrałem 4:1 i 4:2, pozniej ja wziąłem Real i w 70 minucie prowadziłem 2:0 i co ? Rozłączył się!!!

 

Ten Real jest przegięty, Ronaldo jest nie do zatrzymania, za szybki !!!

 

 

Natomiast tracę masę bramek wtedy kiedy chce zmieniań formację wciskając select. Czemu nie mozna jej zmieniac w dowolnym moemencie? paranoja!

 

 

Dziennie gram tylko kilka meczy, gdy gram dluzej to juz wszystko przegrywam :angry2: :angry2: :angry2: :unsure:

Odnośnik do komentarza

Ale mnie to multi doprowadza do szału.

Gram zawsze Liverpoolem i mam problem z ludzmi którzy grają Realem. Koleś grał dwa razy ze mną Realem przegrałem 4:1 i 4:2, pozniej ja wziąłem Real i w 70 minucie prowadziłem 2:0 i co ? Rozłączył się!!!

 

Ten Real jest przegięty, Ronaldo jest nie do zatrzymania, za szybki !!!

 

Cofaj się zawodnikami cały czas ;]

Odnośnik do komentarza

Jak to cofaj? Mam grac na superdefensywnym? Jeśli tak to marnie to widzę bo np. przy wykonywaniu rzutów rożnych w polu karnym mam tylko 2 góra 3 zawodników i oczywiście nie mam możliwości zmiany stylu gry w tym momencie...

Odnośnik do komentarza

inna sprawa ,ze kolesie z ea pogubili sie w "cyferkach" i przegieli Real...chodziło o to by oddać talent Ronaldo i opisac go kodem a jednoczesnie nie przegiąc, oddać jego "człowieczosc" , wiecie- ze to tylko człowiek i jest do zatrzymania nawet przez sredniego obronce...

 

moim zdaniem nie udało sie do konca....

 

dlatego jesli gra dwóch wyrownanych graczy i jeden weźmie np Liverpool drugi zas Real- ten pierwszy nie ma szans praktycznie...

 

a o tym juz pisałem- jesli gracie ranking i wylosuje sie koles z Realem , macie 70 % szans ze to lamus :unsure:

Odnośnik do komentarza

aktualnie to ie pokrywa z rzeczywistym stanem: liga włska sie skur.wiła , z Interu odeszło kilku piłkarzy, odszedł też "the special one"...nie ta klasa co Chelea, Inter w Premiership nie zmiesciłby sie w trójce , jestem pewny.

 

Lepsze porównanie: Atletico Madryt a Milan.

 

W atletico mamy genialnego Forlana, dobrego reyesa a reszta piłkarzy to dobre grajki ale bez orgazmu. A Milan? Ibra, Robinho, Ronaldinho, Pato, Zambrota Pirlo, Seedorf , Nesta < Gattusso ...nie ma porównania! A oba teamy wycenione na 4,5 gwiazdki

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

aktualnie to ie pokrywa z rzeczywistym stanem: liga włska sie skur.wiła , z Interu odeszło kilku piłkarzy, odszedł też "the special one"...nie ta klasa co Chelea, Inter w Premiership nie zmiesciłby sie w trójce , jestem pewny.

 

XD

 

1. chelsea w karierze nie zdobyla nawet 1/4 tego co inter osiagnal

2. rok temu inter pokazal chelsea gdzie jest ich miejsce

3. to gra wiec musieli sie opierac na poprzednim sezonie w ktorym inter zdobyl wszystko, to gra, to statystyki, wiec czemu inter majac wiecej ma mniej?

4. nie ma co oceniac stanu rzeczywistego, na ocenianie przyjdzie czas w maju

 

pozdro

 

blazej: i wychodzi na to ze inter ma wiecej

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

lol, po co porównujesz ilośc zdobytych trofeów w kontekscie rozmowy o gwiazdkach w fifie :lol:

 

oczywiscie, ze inter by nie wytrzymał tempa z premierhip. Z Murinho, który jest rzeczywiscie bogiem skoro tchnął zycie w real , grali prfidny, przemyslany futbol. Zaskoczyli Chelsea, to fakt, dwumecz był bardzo wyrównany, kwestia szczescia. Jednak w OBECNYM momencie grają futbol wolny, na lige włoską starcza ale 3o kilku spotakn z Premisrship by nie wytrzymali. Co pokazał Totenham, pokonujac Inter 3-1 i w 10 ulegajac 4-3.

 

a ma mniej bo nie wzorowali sie na tym, kto wygrał lige mistrzów a na potencjale obecnym. Tu akurat trafili :thumbsup:

 

< (pipi)a.ac Inter>

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Rapen, zaskoczyłeś mnie. Nie wiem czym to jest spowodowane. Mój autorytet znawcy FIFY legł w gruzach ;d\

 

Chyba wiem o co chodzi, sprawdźcie jakie statystyki mają piłkarze na domyślnych pozycjach w Interze, a jakie na domyślnej taktyce. Np.: Eto'o jako napastnik ma 85, ale ustawiony na skrzydle spada do 80. Możliwe, że gra podlicza prawidłowo, ale gwiazdki przyznaje zgodnie z punktami, za pozycje zajmowane, a nie za te-najlepsze.

 

Trochę nieczytelnie to napisałem, ale to wina EA ;f

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...