Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi się błąd zrobił....Wyobraźcie sobie taką sytuację. Bierzemy nazwiska wszystkich piłkarzy w grze i losujemy im sloty w przypadkowych drużynach. Dzięki temu w ManUtd, nie gra żaden zawodnik z tego klubu, są za to zawodnicy jak Trytko, Gimenez i Pereira, z twarzami Rooneya, Owena i Berbatova, oczywiście napisy na koszulkach nowe :/. Co ciekawe w UT wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza

Ale mi się błąd zrobił....Wyobraźcie sobie taką sytuację. Bierzemy nazwiska wszystkich piłkarzy w grze i losujemy im sloty w przypadkowych drużynach. Dzięki temu w ManUtd, nie gra żaden zawodnik z tego klubu, są za to zawodnicy jak Trytko, Gimenez i Pereira, z twarzami Rooneya, Owena i Berbatova, oczywiście napisy na koszulkach nowe :/. Co ciekawe w UT wszystko jest ok.

Ale ten patch szkód narobił, niech lepiej EA jak najszybciej udostępni drugi :diablo:

 

Ja na szczęście nie mam żadnych problemów...uff.

Odnośnik do komentarza

wygralem z 10 typem na swiecie

 

 

jesli nie sciemniasz to ja pokonałem kiedys ciebie co udowadnia ze w fifie rzadzi random bo jestem przecietniakiem. I nie mam na mysli słupków, poprzreczek ale ogólnie tego "co sie wylosuje" (biegają szybciej, są agresywniejsi, wygrane przebitki)

 

ni wim czy pamietasz jak grałes arsenalem na city i wygrałem 1-0. Kur.wa ja przecierałem oczka ze zdumienia jaki boost mi sie wylosował wtedy :rolleyes:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja pier.dole nie dziwie Ci się Orson, że [cenzura] tą grę. faktycznie random jest tak nieziemski, że się w pale nie mieści.

 

jesli nie sciemniasz to ja pokonałem kiedys ciebie co udowadnia ze w fifie rzadzi random bo jestem przecietniakiem. I nie mam na mysli słupków, poprzreczek ale ogólnie tego "co sie wylosuje" (biegają szybciej, są agresywniejsi, wygrane przebitki)

 

101% prawdy. czasem zdarzy sie taki mecz, ze lepiej go od razu wylaczyc po 5 minutach gry, bo i tak nie ma szans go wygrać. każda przebitka, każdy pinball jest na korzyść rywala i nic nie można zrobić. odbiór piłki też jest śmieszny, bo można odbierać kilka razy, a i tak nie uzyska się oczekiwanego rezultatu.

 

podsumowujac - random psuje ta gre :/ nawet na manualu umiejetnosci moga zostac zniwelowane przez random. czesto czuje sie bezradny i nie moge nic zrobic w meczu. nie podoba mi sie to. nie wiem czy granie lidze forumowej to zmieni, bo nawet grajac ze znajomymi to strasznie w(pipi)ia.

Odnośnik do komentarza

czyli te legendarne juz momentum :rolleyes: cóz, ja kupujac fife 11 nawet sie nie łudziłem ze to cos zniknie bo zeby zniknąc miało musiałyby zaistniec dwie okolicznosci:

 

1 ea wogóle musiałoby sie do tego przyznac bo nie wiem czy kazdy z was wie- ale póki co ea twierdzi, ze gracze sobie ubzdurali

 

2 po czym obiecac ze to wyeliminuja

 

ja te gre rozp.ierdo.liłem :whistling: z innych powodów, mianowicie poniosły mnie emocje po rozłaczeniu w online ; tę odsłone uwazam za najlepsza z wszystkich fif ever (grałem we wszystkie od 1997) , jednakze Fifa jest gra , która nie da sie traktowac zupełnie "na powaznie" , nie da sie oddac jej "pełni serca"

 

co mam na mysli? ano rankingi chocby sa bezsensu. mase ludzi grajacych "brzydką gre" (wiadomo ADHD i te sprawy) , plus te losujace sie momentum czy jak tego nie nazwiemy...

 

mozna powiedziec by nie grac rankingów..ok, sam sobie to mówiłem tysiac razy. I zawsze, co jakis czas sie łamałem i kilka zagrałem ..bo to przeciez bez sensu by to olac.

 

Błedy gry...ja nie wierze, nie wierze no nie ma sznas by ea nie wiedziało o momentum.

 

Pamietam debate z easyem o tym zjawisku. Pamietam jak mi mówił , ze mi piłkarze nie wychodza bp ja nie naduszam bumpera odpowiedzialnego za to :rolleyes: taaa, jasne...w piłece decyduja ulamki sekund, które determinuja czy przejdziesz z piłka czy tez stracisz..,.jesli piłkarze "sami" , na tempie wychodza na pozycje jak oszaleli to nie ma szans ich pokryc

 

 

jest jeszcze jedna opcja- nie wiem, nie przyjrzalem sie, teraz mi przyszło do głowy...jak gracie te mecze online, te gdzie czujecie ze wasze grajki gorzej wychodza na pozycje niz u rywala itp to sprawdzcie czy on nie gra z kumplem- bo wiecie drugi gracz moze o wiele lepiej wybiegac na pozycje, agresywniej walczyc...no nie wiem

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

czyli te legendarne juz momentum :rolleyes: cóz, ja kupujac fife 11 nawet sie nie łudziłem ze to cos zniknie bo zeby zniknąc miało musiałyby zaistniec dwie okolicznosci:

 

1 ea wogóle musiałoby sie do tego przyznac bo nie wiem czy kazdy z was wie- ale póki co ea twierdzi, ze gracze sobie ubzdurali

 

2 po czym obiecac ze to wyeliminuja

 

ja te gre rozp.ierdo.liłem :whistling: z innych powodów, mianowicie poniosły mnie emocje po rozłaczeniu w online ; tę odsłone uwazam za najlepsza z wszystkich fif ever (grałem we wszystkie od 1997) , jednakze Fifa jest gra , która nie da sie traktowac zupełnie "na powaznie" , nie da sie oddac jej "pełni serca"

 

co mam na mysli? ano rankingi chocby sa bezsensu. mase ludzi grajacych "brzydką gre" (wiadomo ADHD i te sprawy) , plus te losujace sie momentum czy jak tego nie nazwiemy...

 

mozna powiedziec by nie grac rankingów..ok, sam sobie to mówiłem tysiac razy. I zawsze, co jakis czas sie łamałem i kilka zagrałem ..bo to przeciez bez sensu by to olac.

 

Błedy gry...ja nie wierze, nie wierze no nie ma sznas by ea nie wiedziało o momentum.

 

Pamietam debate z easyem o tym zjawisku. Pamietam jak mi mówił , ze mi piłkarze nie wychodza bp ja nie naduszam bumpera odpowiedzialnego za to :rolleyes: taaa, jasne...w piłece decyduja ulamki sekund, które determinuja czy przejdziesz z piłka czy tez stracisz..,.jesli piłkarze "sami" , na tempie wychodza na pozycje jak oszaleli to nie ma szans ich pokryc

 

 

jest jeszcze jedna opcja- nie wiem, nie przyjrzalem sie, teraz mi przyszło do głowy...jak gracie te mecze online, te gdzie czujecie ze wasze grajki gorzej wychodza na pozycje niz u rywala itp to sprawdzcie czy on nie gra z kumplem- bo wiecie drugi gracz moze o wiele lepiej wybiegac na pozycje, agresywniej walczyc...no nie wiem

 

denerwuje mnie wasze złorzectwo...

Figlarz daj se na wstrzymanie bo może po prostu Ci nie idzie ostatnio...zmęczenie materiału?

czepiasz sie ostatniej łatki...pokaż mi liste oficjalną co ta łatka miała usprawnić,..oraz liste co z(pipi)ała ... żeby wiecej niż ty dali taki sugestie...ze dodali przenikanie...na pewno EA pomyslało..."dodajmy przenikanie, momentum i random do manuala...bedzie ekstra!"

jak może na manualu być random i ping pong? jak zrobisz dobrą klepe to tylko Twoja zasługa a nie gry...może grasz za dużo schematów

ja jakoś nie widze tego...ani momentum (jeśli już to moje własne) ani randomu (bo decydują umiejętności gracza) ani przenikania...to że piłka czasem sie odbije tu i tam...co z tego? normalnie sie nie odbija? do kogoś musi spaść...jesteś przewrażliwiony ostatnio...jak chcesz to sprzedaj w p/iz/du tą gre...tylko co potem zrobisz?

kupisz świetnego PESa? Iile zagrasz? dwa tygodnie?

może lepiej zrobić tydzień przerwy...albo pogra z kompem...nastaw sie pozytywnie...bo ostatnio z tego co widze cały czas narzekasz...podświadomie działasz na swoją przyjemnośc gry...w tym miejscu polecam książkę pt Potęga podświadomości Josepha Murphy'ego ;)

wiecej dystansu proponuję...jeszcze nie zacząłeś grać w lidze forumowej już ją negujesz i mówisz że ludzie będą w(pipi)iać...

a to że Orsnowi przytakujesz...zastanów się...on gra 3 semi i dwa manual...czyli w 3 wkrada mu sie random i momentum...zwróć jeszcze uwagę z kim on gra...Orson z kim grasz? z przypadkowymi ludzmi z internetu tj z asystami full? pytam poważnie...nie szydzę z Ciebie...tylko jest różnica z kim się gra...jeśli chodzi o random i momentum

 

NIE MA MOMENTUM NA MANUALU !! bo niby skąd ?!

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

mak gajwer :)

 

błazej wytłumacz panu (pamietam, ze ty kiedys to fajnie przy okazji fify 10 tłumaczyłes) , ze:

 

...że wyglada to tak, ze piłarze dostaja boosta, lepiej wychodza na pozycje , wygrywaj aprzebitki itp. Nie chodzi o "słupki i poprzeczki" - to w teorii masz "na rece" jesli grasz manualnie (w teori przynajmniej).

 

Powiedz mi teraz myslicielu co ma to, ze grasz na manualu do tego jak ci piłkarze sie pokazują do gry? albo co ma to, ze wygrywasz nagle wiekszość przebitek?

 

Oczywiscie nic nie ma wspólnego- to zebys zbyt długo nie mędrkował :yes:

 

gram (łem) z randomami, grałem z ogarnietymi ludzmi. wiadomo - ogarnieci to inna bajka ale czemu gra z randomami bywa tak czesto frustrująca? Nie zawsze ale często...

 

to wina ludzi? nie, gry, jej błędów...jesli myslisz inaczej , w sensie ze wszyscy którzy kupili fife powinni grac na manualu i wyznawac twe podejscie to jestes dzidzi i to niemadre. Człowieku to masy! masy! ktos dostał fife w prezencie, ktos znalazł ;-) , ktos kupil by zagrac 10 meczy w roku...z takimi ma sie grac NORMALNIE a nie ma z tego wychodzic chaos

 

Zeby mi ktos nie zarzucił- nie skonczyłem z fifa z tych powodów- zaakceptowałem to wszystko.

 

Twierdze tylko, ze to nie jest piłka , której "oddaje sie serce". Moja taka piła był ISS i PES 06. czasy ISSa to era bez online ale w pES 06- natłukłem w to 500 godzin. grałem po sieci z randomami i kazdy mecz był fajny. Byli cziterzy (bo to pc był i nikt nie kontrolował tego) ale nie było adhd, kopaniny, tak ostrego pressingu -bo sie tak nie dało po prostu...

 

aha- i to co było poruszane. Ta gra czasem jest szybsza czasem wolniejsza...strasznie irytujace

 

 

edit- i człowieku, siedzisz przy konsoli po kilka dobrych godzin dziennie przy tej fifie. Ok nic mi do tego ale zwaz ze ktos odpala konsole na 30 min bo tyle i trzeba cos innego zrobic or sth i sie wybiera wtedy quick match. tak, ze wiesz....

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

mak gajwer :)

 

błazej wytłumacz panu (pamietam, ze ty kiedys to fajnie przy okazji fify 10 tłumaczyłes) , ze:

 

...że wyglada to tak, ze piłarze dostaja boosta, lepiej wychodza na pozycje , wygrywaj aprzebitki itp. Nie chodzi o "słupki i poprzeczki" - to w teorii masz "na rece" jesli grasz manualnie (w teori przynajmniej).

 

Powiedz mi teraz myslicielu co ma to, ze grasz na manualu do tego jak ci piłkarze sie pokazują do gry? albo co ma to, ze wygrywasz nagle wiekszość przebitek?

 

Oczywiscie nic nie ma wspólnego- to zebys zbyt długo nie mędrkował :yes:

 

gram (łem) z randomami, grałem z ogarnietymi ludzmi. wiadomo - ogarnieci to inna bajka ale czemu gra z randomami bywa tak czesto frustrująca? Nie zawsze ale często...

 

to wina ludzi? nie, gry, jej błędów...jesli myslisz inaczej , w sensie ze wszyscy którzy kupili fife powinni grac na manualu i wyznawac twe podejscie to jestes dzidzi i to niemadre. Człowieku to masy! masy! ktos dostał fife w prezencie, ktos znalazł ;-) , ktos kupil by zagrac 10 meczy w roku...z takimi ma sie grac NORMALNIE a nie ma z tego wychodzic chaos

 

Zeby mi ktos nie zarzucił- nie skonczyłem z fifa z tych powodów- zaakceptowałem to wszystko.

 

Twierdze tylko, ze to nie jest piłka , której "oddaje sie serce". Moja taka piła był ISS i PES 06. czasy ISSa to era bez online ale w pES 06- natłukłem w to 500 godzin. grałem po sieci z randomami i kazdy mecz był fajny. Byli cziterzy (bo to pc był i nikt nie kontrolował tego) ale nie było adhd, kopaniny, tak ostrego pressingu -bo sie tak nie dało po prostu...

 

aha- i to co było poruszane. Ta gra czasem jest szybsza czasem wolniejsza...strasznie irytujace

 

 

edit- i człowieku, siedzisz przy konsoli po kilka dobrych godzin dziennie przy tej fifie. Ok nic mi do tego ale zwaz ze ktos odpala konsole na 30 min bo tyle i trzeba cos innego zrobic or sth i sie wybiera wtedy quick match. tak, ze wiesz....

 

 

 

ORSON :)

 

co z tego że masy ? wkur.wia Cie gra z masami...nie ma innego wyjścia jak manual lub gra z ogarnientymi znajomymi. ktoś Ci karze grać z takimi ludźmi ? masz wybór...albo grasz i w Twoim przypadku w(pipi)iasz sie albo nie grasz...proste...nikt Ci nie karze...ale pewnie masz chrapkę na ranking....o tym niżej.

co do tego ze piszesz ze czasem gra jest szybsza czasem wolniejsza...z easye już Ci tłumaczylismy...wg mnie jest to Twoje niczym nie podparte subiektywne odczucie...jedyne co z czym moge sie zgodzić to Manchester szybciej biega od Legii Warszawa...ale to chyba normane ?

 

bust/momentum wiem co to jest...bo doświadczałem tego w fifie 09,10 i WC...wiec nie bądź tai mądry...ja mówie tutaj o tym że manual POWAŻNIE ogranicza tego typu akcję...wręcz do minimum.

i mnie to generalnie wali...grajcie sobie na asyscie, semi co chcecie...grajcie z randomami co używają asyst...wasz wybór...tylko nie narzekajcie tak bo sami sobie psujecie grę.

Owszem EA powinno sie tym zająć...ale jak napisałeś jest to gra dla MAS...chcesz sie w to wpisywać proszę bardzo...

ja jestem szczesliwy ze EA dało tą furtkę i fajnie można sobie pograć na manualu.

WaLka o te smieszne rankingi nic wam nie da...bo albo musielibyscie siedzieć 24 godziny przed konsolą , grac realem i grać antyfootball...ludzie w "czołówce" dobrze grają w fife a nie w piłke....oczywiscie zależy jakie macie podejście...ja wole pograć w piłke.

przykładem niech bedzie chociaż wyższa wasza rozmowa...błazej wygrał z 10 na swiecie...orson wygrał z błażejem...a daras wygrał z orsonem...czyli nie mawymiernego rankingu. Dużo czynników na to wpływa...ilość meczy, rodzaj przeciwników...wg mnie nie ma sie co spinać i czerpać z gry to co daje....nie łamać jej bo sie rozłączył online i punkty przepadły...grać ze znajomymi, poznawać nowych...nie wykrzykiwać ze sie gre sprzeda bo od tygodnia nam zwyczajnie nie idzie granie...dać sobie przerwę...przemyśleć to i owo.

Chcecie czy nie chcecie fifa to najlepsza piłka na rynku...sprzedając ją dostaniecie jednak już jakieś 100 zł...łamiąc płytkę dostaniecie fige z makiem.

 

taki dobry PES6? to graj sobie w PES6...proste

i nie wiesz ile siedze przy fifie...ostatnio mało gram...włączona konsola o niczym nie świadczy...nie rób ze mnie już kogoś bez swojego życia...ja dawkuje sobie tą przyjemność aby dalej była przyjemnością...coś mi nie idzie to przerywam i nie kur.wie jaka ta gra jest beznadziejna bo przegrałem....z resztą nie pamietam takiej sytuacji zebym kur.wił po przegranym meczu....ostatni raz chyba z randomem na asyscie

to że ktoś gra 30 minut czy 3 h dziennie nie znaczy ze ten co gra 30 minut ma grać na asyscie...zdolności manuane wystarczy mieć...oraz pojęcie o piłce i można grać na manualu.

nie trzeba bóg wie ile ćwiczyć...wszystko zależy co kto oczekuje od gry...ja oczekuje świetnej zabawy wiec gram na manualu....ktoś oczekuje meczów barca - real i gra 30 minut dziennie to gra na asyscie. Ktoś chce być na szczycie rankingu siedzi 20 godzin i tnie realem z randomami też na asyscie...wszystko zależy od podejścia...ale kto sie najbardziej w(pipi)ia? grający z randomami i na asyscie

Odnośnik do komentarza

cytujac Kserksesa z filmu 300 spartan :D (odrobine go parafrazujac)

 

"niedługo słowo manual zostanie wymazane z tego swiata, za jego uzycie bedą wyrywane jezyki". :lol:

 

Popatrz do czegos doprowadził, kiedys bałem sie otworzyc konserwy w obawie czy tam nie siedzi Lenin (lol :lol: ) a teraz boje sie ze po "odpuszkowaniu" miesnej ujrze tam manual...co mnie przeraza bo nie wiem co to bedzie tak naprawde :lol:

 

ty jakos to wszystko opatrznie rozumiesz....mnie wali w cyngielek czy ty jestes no lifem czy tez nie, mówie o tym ze gdy właczam konsole bardzoo czest widze mak gajwera który gra w fife. I skup sie pan: nie obchodzi mnie to, chce powiedziec TYLKO TYLE ze nie kazdy ma na Fife TYLE CZASU.

 

I nie chodziło mi o to cy ktos gra na fuuuuu fuuu manualu (choc tez bo to kwestia treningu) ale o to, ze rankingi sa NATYCHMIASTOWE. Rozumiesz to???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

wchodze i zawsze ktos jest! natychmiast! Nie trace kilku cennych minut na czekanie, na szukanie oponenta (a wiadomo- czasem sa problemy z łaczeniem co daje kilka minut czekania). Powtarzam ci- ktos wbija na 30 minut, tyle ma czasu i zaraz przychodza goscie albo musi gdziesc isc albo cos- 30 minut , dwa mecze relaksu.

 

 

Ale fakt, ranking kusi. Wiem dobrze, ze ludzie czituja , widac po lamach z pierwszej 10 (Benin, Thogio, Zambia...lol), wiem tez ze nigdy, nawet gdyby to było uczciwe nie załapałbym sie do pierwszej dziesiatki, ba nawet pewnie setki. Ale.....czasem kusi, bo masz swiadomosc ze grasz o cos, ze dostajesz jakies punkty za wygraną

 

cos jak trofea, acziki...niby to nic nie znaczy ale komus sprawia przyjemnosc

 

I dlaczego dlaczego gra z randomami ma wygladac nieprzyjemnie? PES 6 (grałes? ) był pod tym wzgledem debesciakiem porównując Fife - grałes z randomami mecz za meczem i choc przegrywało sie czasem to frustracji nie było. Czemu? skup sie- bo nie dało sie zrobic tego pierdo.lniet.ego pressingu z Fify, bo bnie wychodziło takie ADHD...

 

 

Czestoludzie mówią, ze łapia zamułe i robia sobie co jakis czas przerwy od fify. Taaak...W PES 6 grałem na PC. Był to okres w ktorym nie grałem w zadne inne gry, tylko PES 6 , codziennie przez rok! Zero znuzenia! Czy mial wady? oczywiscie ale to nie temat by o tym mówic, tu tylko o tym ze z randomami grało sie fajnie...

 

 

tempo meczu- to easy o nim wspomniał po raz pierwszy, ze czasem przyspiesza/ Nie wiem jaka jest tego przyczyna na 100 %, tłumaczyłem ci ze ty sie mylisz bo zakłądałem (SKUPPPPP SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) prywatną sesje na MOICH WARUNKACH i czasem jakos dziwnie przyspieszało.

 

Wqurwiajace to było strasznie.

 

I mak...to tylko gra. Widze, ze ty to odbierasz tak jakbym jechał po twojej matce :o

 

 

makjesli to nie sekret...ile masz lat?

 

 

edit- i jeszcze jedna sprawa: granie topami w stylu Chelsea vs Real , Kluby te są tak zboostowane ze obserwujac taki pojedynek wyglada jak arcade (nie tylko te , mówie o "topach"). W PES 6 tak nie było, boost był zbalansowany (co nie oznacza ze staty takie było- adriano sni mi sie po nocahch, Seabass go ubustwiał i dowalił mu mega staty)

 

ps mi sie ta fifa podoba , tak ze mak nie chłostaj mnie, serio fajna jest ale ....nie jest to piłka , jak to ujełem- której sie oddaje serce..

 

a w PES 6 grac nie moge gdzyz

 

- nie gram na pc

 

-na ps3 nie ma

 

- jest na 360 ale serwery juz dawno nie działają

 

- na pc ozna pograc na fanowskich serwerach ale -jak mówie= natychmiastowosc- tam trzeba sie zapisywac, ustawiac na mecze itp...za duzo zachodu.

 

 

I jeszcze jedno bo ty znów opatrznie zrozumiesz..Fifa 11 odstawia PES 06 o kilka długosci. Tak! Chodzi mi o to (koncentracja MAK !) ze REALATYWNIE, w SWOIM CZASIE PES 6 miótł, zrywał kaski itp,...i nie wquriwał przedewszystkim :) bo gameplay wiadomo -dzis ma archaiczny

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

cytujac Kserksesa z filmu 300 spartan :D (odrobine go parafrazujac)

 

"niedługo słowo manual zostanie wymazane z tego swiata, za jego uzycie bedą wyrywane jezyki". :lol:

 

Popatrz do czegos doprowadził, kiedys bałem sie otworzyc konserwy w obawie czy tam nie siedzi Lenin (lol :lol: ) a teraz boje sie ze po "odpuszkowaniu" miesnej ujrze tam manual...co mnie przeraza bo nie wiem co to bedzie tak naprawde :lol:

 

ty jakos to wszystko opatrznie rozumiesz....mnie wali w cyngielek ™ czy ty jestes no lifem czy tez nie, mówie o tym ze gdy właczam konsole bardzoo czest widze mak gajwera który gra w fife. I skup sie pan: nie obchodzi mnie to, chce powiedziec TYLKO TYLE ze nie kazdy ma na Fife TYLE CZASU.

 

I nie chodziło mi o to cy ktos gra na fuuuuu fuuu manualu (choc tez bo to kwestia treningu) ale o to, ze rankingi sa NATYCHMIASTOWE. Rozumiesz to???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

wchodze i zawsze ktos jest! natychmiast! Nie trace kilku cennych minut na czekanie, na szukanie oponenta (a wiadomo- czasem sa problemy z łaczeniem co daje kilka minut czekania). Powtarzam ci- ktos wbija na 30 minut, tyle ma czasu i zaraz przychodza goscie albo musi gdziesc isc albo cos- 30 minut , dwa mecze relaksu.

 

 

Ale fakt, ranking kusi. Wiem dobrze, ze ludzie czituja , widac po lamach z pierwszej 10 (Benin, Thogio, Zambia...lol), wiem tez ze nigdy, nawet gdyby to było uczciwe nie załapałbym sie do pierwszej dziesiatki, ba nawet pewnie setki. Ale.....czasem kusi, bo masz swiadomosc ze grasz o cos, ze dostajesz jakies punkty za wygraną

 

cos jak trofea, acziki...niby to nic nie znaczy ale komus sprawia przyjemnosc

 

I dlaczego dlaczego gra z randomami ma wygladac nieprzyjemnie? PES 6 (grałes? ) był pod tym wzgledem debesciakiem porównując Fife - grałes z randomami mecz za meczem i choc przegrywało sie czasem to frustracji nie było. Czemu? skup sie- bo nie dało sie zrobic tego pierdo.lniet.ego pressingu z Fify, bo bnie wychodziło takie ADHD...

 

 

Czestoludzie mówią, ze łapia zamułe i robia sobie co jakis czas przerwy od fify. Taaak...W PES 6 grałem na PC. Był to okres w ktorym nie grałem w zadne inne gry, tylko PES 6 , codziennie przez rok! Zero znuzenia! Czy mial wady? oczywiscie ale to nie temat by o tym mówic, tu tylko o tym ze z randomami grało sie fajnie...

 

 

tempo meczu- to easy o nim wspomniał po raz pierwszy, ze czasem przyspiesza/ Nie wiem jaka jest tego przyczyna na 100 %, tłumaczyłem ci ze ty sie mylisz bo zakłądałem (SKUPPPPP SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) prywatną sesje na MOICH WARUNKACH i czasem jakos dziwnie przyspieszało.

 

Wqurwiajace to było strasznie.

 

I mak...to tylko gra. Widze, ze ty to odbierasz tak jakbym jechał po twojej matce :o

 

 

makjesli to nie sekret...ile masz lat?

 

 

edit- i jeszcze jedna sprawa: granie topami w stylu Chelsea vs Real , Kluby te są tak zboostowane ze obserwujac taki pojedynek wyglada jak arcade (nie tylko te , mówie o "topach"). W PES 6 tak nie było, boost był zbalansowany (co nie oznacza ze staty takie było- adriano sni mi sie po nocahch, Seabass go ubustwiał i dowalił mu mega staty)

 

ps mi sie ta fifa podoba , tak ze mak nie chłostaj mnie, serio fajna jest ale ....nie jest to piłka , jak to ujełem- której sie oddaje serce..

 

a w PES 6 grac nie moge gdzyz

 

- nie gram na pc

 

-na ps3 nie ma

 

- jest na 360 ale serwery juz dawno nie działają

 

- na pc ozna pograc na fanowskich serwerach ale -jak mówie= natychmiastowosc- tam trzeba sie zapisywac, ustawiac na mecze itp...za duzo zachodu.

 

 

I jeszcze jedno bo ty znów opatrznie zrozumiesz..Fifa 11 odstawia PES 06 o kilka długosci. Tak! Chodzi mi o to (koncentracja MAK !) ze REALATYWNIE, w SWOIM CZASIE PES 6 miótł, zrywał kaski itp,...i nie wquriwał przedewszystkim :) bo gameplay wiadomo -dzis ma archaiczny

 

 

chyba raczysz czytać moje wypowiedzić bez zrozumiienia...

co z tego że mnie widzisz na PSN ? nie wiesz ile tak naprawde gram....to że konsola jest włączona nic nie znaczy...no ale napisałem to w poprzedniej wypowiedzi,...raczyłeś nie doczytać .

napisałem też że to ile masz czasu nie znaczy że nie możesz grać na manualu...tego też raczyłeś nie doczytać chyba? Wszystko zależy czego oczekujesz od gry...i jesli masz problem z tym ze gra nie spełnia Twoich oczekiwań to najlepiej ją sprzedać lub połamać ? a może należy spróbować innej gry? np na manualu ? ze znajomymi ? POLECAM szukaniawyjścia z danej sytuacji bo potem można żałować ;)

Twoja mania natrectw dotycząca słowa manual jest żenująca...nie chcesz dopuścić myśli że ktoś może mieć rację...każde słowo jakie napiszę jest przez Ciebie negowane i wyolbrzymiane do granic możliwości....rzyczę Ci tego żebyś jutro otwierając te swoje konserwy usłyszał słowo manual....na prawde piękna metafora Orson...oddaje istote tego sporu

Wyobraź ze rozumiem to że ranking jest natychmiastowy...noi co ?

grając gre niestandardową też mam mecz góra po 3 minutach...A JA CI ZNÓW POTARZAM - bo znów raczyłeś nie doczytać lub nie zrozumieć - i tu zależy czego kto oczekuje,..bo jesli ktoś odpala fife i mówi...zagrraM sobie mecz bez uczuć na asyscie barca - real to niech se bierze mecz NATYCHMIASTOWY (rozumiem) rankingowy...ale jesli ktoś chce czegoś wiecej...bardziej wyrafinowanej zabawy i chce mieć duży wpływ na to co sie dzieje...to poczeka te góra nawet 5 minut bo wie że bedzie mieć 15 minut lepszej zabawy na manualu.

 

"Ale fakt, ranking kusi. Wiem dobrze, ze ludzie czituja , widac po lamach z pierwszej 10 (Benin, Thogio, Zambia...lol), wiem tez ze nigdy, nawet gdyby to było uczciwe nie załapałbym sie do pierwszej dziesiatki, ba nawet pewnie setki. Ale.....czasem kusi, bo masz swiadomosc ze grasz o cos, ze dostajesz jakies punkty za wygraną"

 

noi co ? dostałeś coś za te punkty ? przysłali Ci smycze co kolwiek ?

moja jak to nazwałeś "krucjata na manual" nie jest kierowana do takich ludzi...bo kieruje to do ludzi ceniących dobrą zabawę...która jest (dla mnie przynajmniej) ważniejsza niż smieszne punkty zdobywane po smiesznych meczach z radomowymi lamami...hmmm?

 

"I dlaczego dlaczego gra z randomami ma wygladac nieprzyjemnie? PES 6 (grałes? ) był pod tym wzgledem debesciakiem porównując Fife - grałes z randomami mecz za meczem i choc przegrywało sie czasem to frustracji nie było. Czemu? skup sie- bo nie dało sie zrobic tego pierdo.lniet.ego pressingu z Fify, bo bnie wychodziło takie ADHD.."

 

wogóle nie rozumiem do czego pijesz...nad czym mam sie skupiać ?

wiem ze gra z randomami jest bez sensu na asyscie,...wiec nie gram tak...zorganizowałem sobie zabawę inaczej :) i mam sie dobrze

napisałem jak Ci sie tak podoba PES 6 to graj...no ale nie możesz bo nie masz na czym...w takim razie po co go przywołujesz?. ja nic do tej wersji nie mam...ale gram teraz w fife i znalazłem złoty środek....hmm...najlepsze dla mnie rozwiązanie aby zabawa była przednia

 

i chyba ty sie musisz skupić bardziej :)

 

Noi co ze w PESa 6 grałeś bez przerwy ? co to ma do rzeczy? gadamy o fifie...i ja uważam że lepiej zrobić sobie 2, 3 dni przerwy niż połamać płytkę...prawdaż ? ;)

ja przerw z powodu frustracji nie robię ponieważ jej nie miewam grając ze spoko ludzmi na manualu...proste :)

a frustrAcja ma najczesciej miejsce gdy przegrywasz już 4 z kolei wygrany mecz z kolesiem bez pojęcia...na asyscie z randomem. Dlatego moja rada apropo przerwy.

 

Twoje przyśpieszanie jest jedynie Twoim subiektywnym odczuciem...dlaczzego ja nie mam takiego wrażenia ? (pewnie dlatego że sie nie skupiam)

szybkość gry chyba sie zgodzisz, ma taże powiązanie z taktyką drużyny...czyli presing, agresia, szybkość przejścia z obrony do ataku - czyli te wszystkie suwaki...grając z randomami wiekszość pewnie ma wszystko na 100% i dlatego może byc takie odczucie.

ale powtażam....jest to Twoje SUBIEKTYWNE zdanie...nigdzie nie widze, nie czytałem potwierdzeń tego.

czasem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...czasem uważam że czas w fifie strasznie szybko leci jak mam piłkę a wolno gdy jej nie mam...hmmmm...czyżby czas przyśpieszał !? O_o

subiektywne oddczucie

 

Wiem że to tylko gra....ale to ty sie na nią w(pipi)iasz jakby była niewiadomo czym...to nie ja z nerwów na tę GRĘ połamałem ją :> także nie rozumiem " mak...to tylko gra. Widze, ze ty to odbierasz tak jakbym jechał po twojej matce "

 

 

ja sie nie wstydzę...mam 23 lata i gra w fife jest dla mnie przyjemnością samą w sobie

pewnie teeraz chcesz ze mnie zrobić 23 latka co nie ma co robić i siedzi bóg wie ile na konsoli , dłubie w nosie a na kompie strony porno włączone i ćwiczy manual i w fifie i przy kompie

 

gwarantuje że jestem całkowicie normalnym chłopakiem...jesli chodzi o manual to po prostu próbuje przemówić niektórym do rozsądku i tym co szukają tego samego co ja czyli dobrej zabawy...mam coraz wiecej znajomych z którymi mogę sie pobawić w fife na manualu...i jestem z tego zadowolony. Im wiecej znajomych na PSN tym wieksza szansa na spotkanie kogoś nawet jak sie włącza gre na 30 minut

ja uważam ze manual to jak jazda na rowerze....jak złapiesz o co biega to nie zapomnisz...jeszcze jak masz pojęcie czym sie rządzi piłka norzna to manual jest idealny

i fifa na manualu jest właśnie piłką której moge oddać serce...bo mnie nie oszukuje i daje mase wrażeń jakich oczekuje od gry :)

i rozumiem że niektórzy grający z radnomami na asyscie z "boostowanymi" druzynami topami typu Chelsea, real itp...tego serca oddać nie mogą...bo niby komu ? granie z randomami na asyscie determinuje gre realami, barcami chesleami...ja jakoś na manualu nie pamietam kiedy ktoś wziął real...serio...tam ludzie wiedzą czego chcą i to jest piękne. sorcerer.gif

 

PS wymazuj sobie słowo manual z tego świata ile chcesz

 

 

PS2 ale sie rozpisałem ja piernicze...bo sie wkur.wiłemdance.gif

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

w pierwotnej wersji miałem ci odpowiedziec jednak zniechałem. Mak gajwer , 23 lata masz a jestes jak szesnastolek , który do tego powtarza ciagle to samo.

 

polew z ciebie w sumie jest ale mi sie juz znudziło dlatego nie mam zamiaru kontynuowac. łyknij prozac jak sie nastepnym razem wqur,wisz :potter:

 

i naucz sie normalnie cytowac fragmenty wypowiedzi innych...chyba ze twa percepcja zacieła sie na manualu i cie przerasta :potter:

 

 

edit- nie czytałes o tym, ze gra przyspiesza? Mój boze , ty jestes wariatem :potter: :potter: :potter: sam o tym pisałes :potter:

 

kur.wa az poszukam wieczorem,zmudna to robota przebijac sie przez twoje tyrady ale co tam

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...