Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W połowie maja 2010 roku, rozpocząłem pracę nad owym filmem. Jest to skrót stu pierwszych numerów PE.

Wyszło ponad 50 minut: 521 plików (jpg, mp3), o rozmiarze ponad 600 MB.

Zastanawiam się kto obejrzy to do końca?

Polecam otworzyć piwo i zaprosić kumpla, z którym niegdyś się grało na szaraku.

Odpalać bezpośrednio z YT, nie okna forumowego.

Mirror, gdyby YY nie działało:

PS. W opis filmu, wstawiłem odnośniki z czasem, jednakże by działały, film musi się zbuforować:)

Polecam więc oglądać z YouTube, a nie forum, gdzie tam możemy wybrać np. lepszą jakość.

Oglądajcie. Co o tym myślicie? Są jakieś błędy?

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

http://www.vimeo.com/13955854

40 numerów w skrócie - update w pierwszym poście :) (wcześniej było 30#).

Ściera, Fenix, włączcie może i zobaczcie czy nie ma błędów.

Chciałbym żeby też i HIV obczaił, ale nie wiem czy pasuje mi linka dać na jego Konsolowisku.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

http://www.vimeo.com/1

40 numerów w skrócie - update w pierwszym poście :) (wcześniej było 30#).

Ściera, Fenix, włączcie może i zobaczcie czy nie ma błędów.

Chciałbym żeby też i HIV obczaił, ale nie wiem czy pasuje mi linka dać na jego Konsolowisku.

i

 

W uzupelnieniu materialu...

 

Recznie doklejan Index bo sie zorientowalismy zbyt pozno, ze bez tego Ruch nie przyjmie do sprzedazy numeru. Wiec siedzielismy caly dzien i naklejalismy jak glupcy. Naklad.. no tak. 10 tys i to drukowane przez kilka tygodni w drukarni Kula w Katowicach. Taka drukarnia na peryferiach. Czasy dzikiego kapitalizmu. Facet wydrukowal nam troche nakladu i .. przyjal na maszyne kolejne prace. W sumie walczylismy aby rozpoczal znowu nas drukowac. Podrukowal i zaczal znowu walic kalendarze i jakies inne prospekty. W koncu po jakims czasie mielismy juz wszystko. Jednak szybko okazalo sie, ze za te same pieniadze ale przy innej technologi druku (zamiast druku arkuszowego druk na maszynach rolowych) moglibysmy miec 20 tys egz. i to wydrukowanych w parenascie godzin a nie kilka tygodni. Wlasciciel drukarni komplementowal nas jak mogl. Chcial kupic troche czasu. Min. pamietam jak zachwycal sie nasza okladka. Ze jakis jego klient chce nam zlecic przygotowanie kalendarza z takimi grafikami bo cholernie mu sie podobaly. Takie tam pierduty. Zreszta co tam jest na okladce to sam nie wiem ale fajnie wygladalo.

 

Tipsy.. to juz wiecie. Zamykamy numer za kilka godzin. Loki pada "na pysk" bo siedzi juz ktoras z kolei dobe. Ktos (Szufla?) mial zrobic tipsy na 2 strony. Zrobil na .. 1/2? Mamy puste 1.5 strony. Co robic? Po najmniejszej linii oporu... rozmiescic wszystko rowno na calych 2 stronach. Wyglada kiepsko? no to dodamy ozdobniki jako podklady.. trojkaty, kwadraty itp. Wyszlo.. jak wyszlo ;p

 

Drugi numer. Aju z ekipa udali sie na impreze. Chlopaki z Polski w wielkim swiecie. Dalem Ajowi neseser.. wiecie, taka aby wygladal jak biznesmen. Heh.. ciezkie to, bez sensowne i w ogole wygladal na targach jak .... W kazdym razie branza, targi branzowe i w ogole media to luz a tutaj taka wpadka. No nic.. wazne ze zadzialalo. Mielismy kontakty, mielismy nagrody na konkursy, mielismy w koncu materialy graficzne czego dowodem byla okladka numeru 2. Garnitur Szufli to juz jego wlasna inwencja. Norby wpasowal sie w klimat idealnie. Ekipa przedluzyla sobie wyjazd i .. ostro zabalowala w imie poznawania nowych kultur. Nie wiem jak nam sie udalo poskladac kolejny numer gdy czesc ekipy szalala w wojazach zagranicznych. Dzis byloby to nie do pomyslenia. Wtedy jednak byly inne czasy, inne realia. W ogole wszystko bylo inne a my bylismy znacznie bardziej oderwani od rzeczywistosci niz dzisiaj.

 

Aha.. oceny to niby takie stemple. Nie wiem czy to widac ale takie bylo zamierzenie.

 

ok, tyle na te chwile.. musze znikac wiec moze kiedys wiecej wspominek sentymentalnych... Milo sie oglada i duzo rzeczy sie przypomina.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

vimeo.com/15131590 - najnowszy link, dodałem numery 41-45.

Zrobię 50 numerów w takiej formie, a potem, zobaczymy...

Miło że Fenix odpisałeś smile.gif

Pisałem do Ściery PM, obejrzał, odpisał smile.gif

Pisałem HIVowi, odpisał nawet na gg...

Szczegóły za kolejne 5 numerów.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dzięki że się podoba:)

Robiąc powyższy filmik, sam się wzruszałem i zastanawiałem, gdzie ulotnił się ten klimat.

Chyba już znam jeden z powodów:) - obecne artykuły pisane są czarną czcionką na białym tle, bez żadnych grafik (vide wypociny Butchera, Mazura). Wcześniej były powykrzywiane mordki:) Czy wyobrażacie sobie w nowym Extrimie, by Zax tak się przebrał?:)

43bi.th.jpg

Odnośnik do komentarza

DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...