Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą skończył sie pokaz Battlefielda 3 nic nowego nie pokazali i troche sie martwie ze na relacji Forzy 4 nic nowego nie pokażą cos pogadaja i urywki gameplayu , zresztą według ignu http://uk.games.ign.com/articles/117/1172302p1.html pokaz bedzie trwał 20 min a nie 4h

 

nowy gameplay http://gamersyde.com/stream_forza_motorsport_4_e3_showfloor_gameplay-21424_en.html pięknie to wygląda

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

nie wiem w ogóle kto i skąd wziął te 4h ale to było do przewidzenia że taki czas jest nierealny. M$ czy Sony mieli konfy po ~2h więc jak można o jednej grze nawijać 4h. niezły procent kariery można w tym czasie zrobić. z drugiej strony 20 minut to może się wydawać mało. mam nadzieję że jednak będzie dłużej i pokażą sporo smaczków.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

new infos from the new forzamotorsport.net

 

- Return of public lobbies

- 800 000K polygons cars

- Autovista mode can be used with a classic controller, no Kinect required

- Top Gear stuff revealed June 8th

- Autocross, time trial events, and Top Gear-inspired stunts such as car soccer and cone challenges in career

- In-game marketplace

- Individual DLC car purchases or entire pack purchase

- Badges and titles earned by doing stuff in the game

- Alternate time of day

- “Reasonably Priced Car” (aka Kia cee’d) confirmed

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Źródło ?

 

PS. Szykuje się wyścigowy potwór.

PS2. Tak czytam co tam jest na forzanet i wychodzi na to, że różne pory dnia będą chyba na wszystkich trasach, a 16 aut będzie prawdopodobnie dostępnych tylko w online.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Some features have not been revealed yet. Keep in mind that Gamescom and TGS are coming up so some stuff has been left to be revealed at those two events. Maybe weather and night is among those or maybe not, time will tell!

 

czyli sytuacja podobna do tej z gt5, na E3 tak samo nic nie było o wyścigach nocnych i pogodzie dopiero na TGS lub GC, raczej nie ma co liczyć na jakieś rewelacje o 2:20

 

Nowe gameplaye super to wygląda i to uczucie prędkości, wow! szkoda tylko że nie ma nic z kamery TPP i oby zrobili animację zmiany biegów na premierę :)

 

jeszcze jedna nowa kiera

http://www.madcatz.com/wheel

 

47502.02.jpg

 

 

 

HT

http://www.youtube.com/watch?v=DJgMRjpAcOM&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Czyli mamy poprawiona grafe, 2 razy wiecej fur na trasie, rozne pory dnia, swoista wirtualna encyklopedie motoryzacyjna w postaci autovista, urozmaicenie rozgrywki z Top Gear, przemodelowany model jazdy, nowe kierownice....a na forum GO standardowo trole wciaz hejtuja : D

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-forza-motorsport/715283?type=flv

Edytowane przez Magik
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na tym ostatnim gameplayu gdzie pokazali widok auta podczas jazdy bardzo dobrze to wygląda nawet na offscreen.

 

No i pokazali autovistę bez Kinecta.

 

Dziwię się tylko, że chcą prawdziwe bomby zostawić na inne imprezy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Don....czy ja dobrze widze?...Autocross wsrod ficzerow ktore wymieniles? :o

 

Tak... a co to jest ? :P

 

EDYTA: Już wiem, w PGR4 było takie coś - to te zapierniczanie między fikuśnie ustawionymi słupkami na czas :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

genialnie zapowiada się nowa Forza, bajery z Top Gear które spodziewałem się po GT5 dostanie F4. Do tego graficznie gra prezentuje się wybornie, ojjj czemu GT5 nie ma tak wyglądających tras (za wyjątkiem miejskich i północnej pętli). Szkoda jedynie,że dalej paleta barw nie jest tak fotorealistyczna jak u konkurencji przez co dalej gra wygląda trochę bajkowo

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

24 minutowy wywiad z Dan'em na temat Forza 4

 

http://e3.gamespot.com/video/6318146/forza-motorsport-4-demonstration?hd=1

 

Bardzo dobra jakość. Autovista wyrywa gały z oczodołów, dobrze że można oglądać z padem.

 

PS. Pod TV leży ten lotniczy wolant :P

PS2. W autoviście nie ma wszystkich aut z gry - są wyselekcjonowane.

PS3. Nowy tryb kariery forza world - wybieramy miejsce na mapie gdzie chcemy się ścigać.

PS4. Nie ujawnili wszystkich nowych trybów rozgrywki, będzie drift.

PS5. Wszystkie menusy itp. wyglądają za(pipi)iście, minimalizm w najczystszej postaci, świetny pomysł z mapą świata.

PS6. Ilość aut na trasie będzie różna w zależności od konkretnego wyścigu - wszystko wskazuje na to, że w karierze do 12 (poza track day gdzie jest nieskończona liczba aut przed nami), multi do 16.

PS7. Gra wygląda zayebiście :D

PS8. Dobry tekst "I'm gonna cheat to win. Not available in the final version :)", nigdy wcześniej nie oglądałem takiego długiego wywiadu z Dane'em, sympatyczny gość.

PS9. Jeden z nowych eventów "Track day" - wymijamy na jednym okrążeniu tyle aut ile damy radę - rekord Dan'a 19.

PS10. Yokohama to nowa trasa ? Jakoś nie kojarzę z Forza 3.

PS11. Odpalił Track Day gdzie prowadzi AI żeby pokazać jak je usprawnili, jak radzi sobie z wieloma przeciwnikami + wolniejszy ruch na drodze / wygląda bardzo dobrze.

PS12. Kiedy osiągamy nowy level dostajemy nowe auto jak w Forza 3 tylko tym dostajemy wybór z 3 dostępnych aut - auta z DLC będą się automatycznie dodawać do tej puli w karierze.

PS13. Potwierdził wyścigi o różnych porach dnia na tych samych trasach.

PS14. Nowy event championschip - w pierwszym wyścigu ścigamy się z przeciwnikami na trasie X rano, w drugim wyścigu na tej samej trasie o zmierzchu.

PS15. Komendy głosowe działają bardzo dobrze do nawigacji po systemie.

PS16. Kinect ma przegięte te mikrofony - Dan gadał o ficzerach i w jednym ze zdań padło słowo "auction house" kinect to wyłapał i zaczął ładować odpowiednią zakładkę :P

PS17. Car Clubs: wspólne garaże, nie trzeba kupować auta do jakiegoś wyścigu, można pożyczyć ze wspólnego garażu; mozna dzielić także wszystkie customowe zestawy usprawnień; to samo z custom painting;

PS18. Rivals Mode: wybieramy typ eventu, później jeszcze jakiś typ wyścigu, później gracza (dosłownie każdy kto zrobił dany event i był zalogowany w sieci) i ścigamy się z jego duchem nawet jak go samego nie ma w sieci w danym momencie, to chyba taki miks autolog i tradycyjnych wyścigów z duchem. Jeżeli zrobimy czas lepszy niż duch dostajemy nagrodę, a jej wysokość zależy od tego jakiego skilla w stosunku do naszego miał przeciwnik do którego ten duch należał. Im większa różnica w skillu na naszą niekorzyść tym większa nagroda za wygraną. tryb ten jest dostępny tak samo w multi jak i w karierze. Ten z kim wygrywamy dostaje automatycznie wiadomość o tym fakcie z zapytaniem czy chce pobić wynik przeciwnika.

PS19. Dan powiedział, że mają jeszcze sporo do ujawnienia i będzie to rozciągnięte w czasie.

PS20. Jak dobrze zrozumiałem: wyścigi rano/w południe/o zmierzchu na KAŻDEJ trasie.

PS21. Drzewa przy trasie chyba są poruszane przez wiatr :P

 

Gdzieś tam jest nowy gameplay w 60 FPS: http://www.gamersyde.com/news_e3_forza_4_gameplay-11265_en.html

 

Jako całokształt to zrobili jeszcze większy skok niż między Forza 2 i 3.

 

Już w tym momencie przebili moje oczekiwania, a on jeszcze gada, że mają jeszcze sporo do ujawnienia preorder leci bez dwóch zdań.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole. Ja chce tą Forze :ninja:

 

Dla showroom'u :teehee: ? Bez przesadyzmu.

Też. Szczególnie, że jestem Top Gearowym...ekhm.. gikiem. Na dodatek TG z Forzy jest zdecydowanie lepszy niz w GT.

 

Poza tym gameplaye, ktore ogladalem prezentuja sie swietnie. Ficzery, ktore padaja w tym temacie napawaja optymizmem. Wypas.

 

Problem polegalby na tym, ze do pelni szczescia Forzy, ktory chcialbym miec, trzeba wydac mase siana.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kudosy dla Ciebie Don za to info :thumbsup:

 

Oglądanie + przystanki na pisanie zajęły mi chyba ze 40 minut :P Jak słuchałem Dan'a to było widać po sposobie jego mowy, że najlepsze ficzery to oni raczej dopiero ujawnią. Podkreślał, że tych nowych eventów mają jeszcze sporo do ujawnienia.

 

Tryb Rivals zapowiada się obłędnie, ja za cienki jestem żeby się ścigać online, ale wybór konkretnych eventów i próba bicia czasu lepszych ode mnie bez stresu brzmi świetnie :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...