Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

yJa widze wyrazny postep w kwesti technicznej. Dla mnie efekt jest co najmniej zadowalajacy. Zwlaszcza jesli wezmiemy pod uwage fakt ze to juz trzecia odslona na tej samej platformie. Przyklady najnowszych odslon Shifta czy Dirta dobitnie pokazuja ze niektorzy developerzy nie potrafia juz przeskoczyc konkretnego poziomu, serwujac nam czasami downgrade.

 

dokładnie wystarczy porównać dirta 2 z 3, shifta 1 z 2, czy gt5p z gt5

 

 

Jeszcze jedno porównanie:

 

zn3go.jpg

 

niech dodadzą szybę i będzie super, chociaż kokpit z fm4 trochę za ciemny, może wina filmiku

 

 

We'll have the exclusive announcement and first look at a new product for Xbox 360 this Friday at 9am PST. Just sayin'

 

dawać nową kierownice :P

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

niech dodadzą szybę i będzie super, chociaż kokpit z fm4 trochę za ciemny, może wina filmiku

Nie wiem chlopaki, dla mnie to sa tak minimalne zmiany, ze zaczynam sie obawiac o ten tytul.

Nawet nie chodzi o grafike, ale zeby nie wyszlo, ze bedziemy znowu sie scigac po 12 okrazen trasach, ktore widzielismy 100razy w 3ce.

Odnośnik do komentarza

niech dodadzą szybę i będzie super, chociaż kokpit z fm4 trochę za ciemny, może wina filmiku

Nie wiem chlopaki, dla mnie to sa tak minimalne zmiany, ze zaczynam sie obawiac o ten tytul.

Nawet nie chodzi o grafike, ale zeby nie wyszlo, ze bedziemy znowu sie scigac po 12 okrazen trasach, ktore widzielismy 100razy w 3ce.

 

minimalne zmiany, to tylko kilkanaście sekund które mają pokazać HT nic więcej

 

wątpię by 3a forza była bez nocki lub solidnych nowości w karierze, jeśli tak będzie to wielkie rozczarowanie, na warunki pogodowe nie licze ale jeśli je zobaczę w fm4 to będe mile zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Do sieci wyciekły zdjęcia promocyjne nowej kierownicy dedykowanej Forza 4. Moim zdaniem dobra konkurencja dla kier Fanteca, szczególnie jeśli idzie o cenę, ale jakością wrażeń raczej też od niej mocno nie odbiega. Zdjęcie poniżej:

 

 

gno60.jpg

 

:potter:

 

Odnośnik do komentarza

Czuję w kościach, że to będzie Forza 3.5 jak nie gorzej, obym się mylił.

Powtarzasz się. Od kilku postów w tym temacie. Pewnie wypadnie gorzej, niż forza 2. Nie kupisz. Szkoda.

-_-

 

Może, ale radziłbym nie napalać się nie wiadomo jak, szczególnie po porównaniu screenów które różnią się, owszem... kontrastem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

MaZZeo, nie bądź aż takim sceptykiem :). Póki co to nie widzieliśmy nic konkretnego... pewnie niebawem do sieci trafią bardziej obfite materiały i wtedy się zobaczy. Dla mnie najważniejsza rzecz w nowej Forzy to model jazdy... liczę na jakiś super hardcore'owy tryb, który wyciśnie z kierownicy absolutne 100%. Model jazdy i Force Feedback rodem z rFactora to byłoby niebo dla wielbicieli symulacji... ahhh, pomarzyć można :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Lepiej być sceptykiem niż wierzyć w "10x lepsza grafika" :potter:

 

Ja w przeciwieństwie do MaZZeo widzę na tych screenach znaczne różnice w oprawie ;) Ale też od samego początku mam bardzo stonowane wymagania: trochę lepsza grafika (oświetlenie i może trochę więcej AA), ze 12 aut na trasie, może jakieś nowe licencje, nowe trasy, lepszy balans AI, jazda w nocy. To moim zdaniem są bardzo realne wymagania i wszystko ponad to będzie mnie cieszyć i tak samo wszystko poniżej tego poziomu będzie mnie napełniać smutkiem :(

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim powinni poprawić sam schemat wyścigów, bo to beka jest jak w Pucharze Peżota obok 908 Le Mans staje zwykła 206tka. A takich wyścigów jest od groma w Forza. Przez co tak na prawdę ścigasz się z może dwoma, max trzema przeciwnikami, reszta to tło.

Odnośnik do komentarza

Czuję w kościach, że to będzie Forza 3.5 jak nie gorzej, obym się mylił.

Powtarzasz się. Od kilku postów w tym temacie. Pewnie wypadnie gorzej, niż forza 2. Nie kupisz. Szkoda.

-_-

 

Może, ale radziłbym nie napalać się nie wiadomo jak, szczególnie po porównaniu screenów które różnią się, owszem... kontrastem.

Gdybym grał w grafikę, to nie kupowałbym konsoli. Dla mnie gra może wyglądać jak FM2. A skreślanie tytułu po 3 wątpliwej jakości screenach jest co najmniej komiczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...