Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno zauważyłem na minus. Czas loadingów jeszcze gorszy niż w FM3.

A nie ma co porównywać GT5 do FM4 bo teraz wszystko ładnie wygląda, a jak gra wyjdzie to zobaczymy. T10 ma o tyle lepiej, że wie co nie wyszło w GT5 i tego błędu nie powtórzy. Ale doścignąć GT5 w modelu jazdy będzie ciężko. I JA CHCE SUPPORT DLA G27 !!!!

Odnośnik do komentarza

Chyba czasu loadingów w Forza 3 nie widziałeś :P

 

Kolejny materiał z Dan'em i demem:

 

http://e3.gamespot.com/video/6318570/?hd=1

 

Jakby ktoś się nie zorientował, nie prowadzi Dan tylko Ai ;p

Odnoszę wrażenie że Forza 4 jest zbyt mało promowana w Europie. Jeśli chcą sprzedać przyzwoitą ilość kopii powinni zorganizować eventy promocyjne w największych państwach Europy.

Odnośnik do komentarza

To czego grafice brakuje to faktycznie brak przeźroczystych szyb. Za to trasy są bardzo bogate w szczegóły.

 

Jeśli model jazdy na padzie będzie tak fajny jak w FM3 to ja nie mam pytań. Ale 360 nie kupie. :( (chyba, że wygram ;/)

 

Jeszcze Top Gear. Jestem ich fanem i Clarkson w grze wyścigowej z tą Auto Vistą to mój mokry sen.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawe jak będzie z tymi trasami, bo o kunszt wykonania nowych nie ma co się martwić. Ciekawe czy coś będą zmieniać w tych przeniesionych z FM3. Chociaż w FM3 nawet nudniejsze z wyglądu trasy wyglądały bardzo dobrze, a po N ring, Fujimi Kaido, Camino Viejo, Mapel Valley i tej w miasteczku to jeździłem z bananem na twarzy więc jak tylko dodadzą nowe oświetlenie to już będzie mega :)

Odnośnik do komentarza

Huh przeglądam to wszystko i wygląda to, jakby zebrać prawie wszystkie narzekania na część trzecią i wszystko poprawić :whistling: Nawet przeskok graficzny jest zauważalny przy dodaniu aut na trasie, w co nawet tutaj na forum wszyscy watpili, czy jest w ogole mozliwe ze mna na czele :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Widziałem tam poprawioną fizykę pachołków !! :D

 

Tam jest więcej nowych materiałów (Top Gear Test Track)

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-forza-motorsport/715823

 

Oglądam kolejny raz trailer i sobie przypominam jak myślałem dwa dni temu, że te kadry z autovisty to render podbity na PC bo nie da się na klocku takiej jakości osiągnąć nawet w showroomie ;p

 

Tutaj widać inne tło do showroom'u:

 

http://www.youtube.com/watch?v=i2fi1gvOcW8&feature=feedu

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...