Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

kinect zeżarł 3% CPU i A.I. dla 4 samochodów :P

 

don - w multi online tak samo masz fizykę samochodów albo mieli problem z A.I. dla 16 samochodów albo będzie jak w GT5 karierze gdzie chyba tylko parę wyścigów jest z 16.

 

mix muzyki fm3 i mass effecta, dla mnie bomba.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

eee tam porównanie screenów na YT to będzie dobra na bobana na jego forum, znacznie ciekawsze jest porównanie od tego kolesia z top gear obu gier gdzie jest spora różnica na korzyść FM4 ale to nie temat na to :)

 

no i po E3 teraz trzeba czekać 2 miesiące do GC 2011 na kolejne info ;/ bo w tym czasie raczej T10 będzie tylko jakieś screeny wypluwać

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak pokazywałem kumplowi autovista i powiedziałem, że nie mogę się doczekać jak będę mógł sobie w taki sposób obejrzeć Koenigsegg to nie miał pojęcia o jakie auto mi chodzi... czyżbym zmieniał się w "car lover" ;)

Odnośnik do komentarza

tak tak spokojny jestem, jedynie co mnie naprawde wk***a w Forza 4 to tylko czekanie do Października, ale przynajmniej jest czas o poproszenie żeby dostać wolne w pracy, GT5 będzie się kurzyć, aha i rozumiem ze save z Forza 3 się przenosi do Forza 4 i dostajemy jakieś autka?

Odnośnik do komentarza

Inside SimRacing ma w tym tygodniu pokazac obszerny material z FM4 na E3.

Zdaje sie ze gra zrobila na nich bardzo pozytywne wrazenie...ba.. padlo stwierdzenie ze w tej chwili to prawdopodobnie numer jeden na konsolach jesli chodzi o fizyke. :turned:

Powiem szczerze ze nie liczylem na powazne zmiany jesli chodzi o model jazdy....chyba ze in minus (patrz FM2>Fm3). A wychodzi na to ze bedzie pozytywne zaskoczenie.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Inside SimRacing ma w tym tygodniu pokazac obszerny material z FM4 na E3.

Zdaje sie ze gra zrobila na nich bardzo pozytywne wrazenie...ba.. padlo stwierdzenie ze w tej chwili to prawdopodobnie numer jeden na konsolach jesli chodzi o fizyke. :turned:

Powiem szczerze ze nie liczylem na powazne zmiany jesli chodzi o model jazdy....chyba ze in minus (patrz FM2>Fm3). A wychodzi na to ze bedzie pozytywne zaskoczenie.

 

fm181.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...