Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=Ya0-ODdaGOQ

dobrze mi się wydawało przy kamerze TPP na torze TG widać wnętrze samochodu :P

 

Zwróćcie też uwagę na początku jak koleś kręci bączki jak fajnie odbija się słońce w kokpicie na wylotach powietrza które są z innego materiału.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rTmX6rlMlHQ&feature=player_embedded

ciekawe, na tej trasie nie ma wnętrza, czyżby inny build

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Eurogamer:

"Forza's handling has veered from the dry simulation of the second game to the more pliable cars of 3, but the one constant has been its forgiving nature. Within seconds it's clear that Forza has changed dramatically.

 

Switch off all the assists and engage Forza 4's all-new simulation handling mode and it's a strange and quite terrifying experience, a single lap of the fictional Alpine circuit seeing a Ferrari 599 spitting us into the scenery at every opportunity. The front engine, rear-wheel drive car lazily lunges into corners with heavy understeer before, just as it kisses the apex, snapping into aggressive oversteer that sends the rear flailing. After the relative stability of Forza 3's cars, it's a shock to find these cars so alive and so wild. "

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyli przede mną kolejna poprzeczka do podniesienia skilla :P Przyda się bo system z Forza 3 mam opanowany.

 

PS. kiedy ma być ten materiał od Inside Sim Racing ?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

To mi się podoba ze będzie nowy driving engine, trochę śmierdziało Arcade w Forza 3 jak się brało samochody z najgorszymi zawieszeniami i rozłożeniem ciężaru typu Mustang i się robilo spokojnie drifting jak sportowym samochodem i nigdy nie odbijał jak się prostowało n.p

 

(wiem wiem napewno ktoś się nie zgodzi z tym zemną ;) )

Odnośnik do komentarza

No i jest material od ISR

 

Edit.

Podczas wywiadu mozna sie dowiedziec ze mozliwe ze dostaniemy jeszcze jedna kierownice.

"..working with Thomas at Fanatech,. getting the Madcatz guys on board... and there's another partner that may be bringing a wheel out before christmas that we havent talked about yet"

Edytowane przez Magik
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Może na zwieńczenie generacji zrobią zmienną porę dnia i może pogodę zwłaszcza, że już przed Fm3 mieli takie arty i plany ;) chociaż jeśli moc konsoli na to nie pozwala to nie i tyle. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, progres i tak jest bardzo duży. Zmiana pory dnia, nawet po loadingu cieszy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...