Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z użytkowników polskiego forum o forzy zarzucił takim info - ,,Dostałem telefon od ultima - Microsoft wycofał wszystkie edycje kolekcjonerskie w Polsce."

 

lepiej żeby to był fejk

 

@edit: w zamian proponują zwykła Forza 4 + 2100 MS punktów

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

kuwa co jak co ale ta nagroda niszczy wszystkie inne razem wzięte które były u nas związane z grami :woot:

 

No ja Was prosze :D

 

"WYGRAJ SPORTOWEALFA ROMEO"


  •  
    OSIĄGI
    Prędkość maksymalna (km/h) 187
    Przyspieszenie 0-100 km/h (sec) 10,7

  •  
    SILNIK
    Pojemność skokowa 1.4
    Pojemność skokowa (cc) 1368
    Moc maksymalna (KM) 105

No sport pelna geba, muahaha. Moje Renault Kangoo diesel bylo szybsze :P

W GT5 Signature edition byl SLR :P, takze jednak nie najlepsza nagroda ;]. Inna sprawa ile kosztowal sig. edit.

Edytowane przez dempsej
Odnośnik do komentarza

jeden z użytkowników polskiego forum o forzy zarzucił takim info - ,,Dostałem telefon od ultima - Microsoft wycofał wszystkie edycje kolekcjonerskie w Polsce."

 

lepiej żeby to był fejk

 

@edit: w zamian proponują zwykła Forza 4 + 2100 MS punktów

No bez jaj jak zwykle nas olewają, pamiętam ze Forza 3 limitowana wersja na Polske tez była okrojona z czegoś tam juz nie pamietam chyba jakiegos kuponu brakowało na dodatkowe auta, a teraz jeszcze lepiej.

Jesli to bedzie prawda to na przyszłość nic tylko brać pre-ordery :)

 

Mozesz dać link do tematu

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

dzięki, no miejmy nadzieje ze to jakas plotka :confused: ale nawet w przeciwnym wypadku nie ma co szkodować nic specjlanego ta kolekcjonerka nie miała, nawet ja nie lubie tych kolekcjonerek z racji ciężkich metalowych pudełek ;)

 

A to widzieliście co to ma byc niby za wersja ?

http://www.youtube.com/watch?v=g28loP8RN8g

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

kuwa co jak co ale ta nagroda niszczy wszystkie inne razem wzięte które były u nas związane z grami :woot:

 

No ja Was prosze :D

 

"WYGRAJ SPORTOWEALFA ROMEO"


  •  
     
    OSIĄGI
    Prędkość maksymalna (km/h) 187
    Przyspieszenie 0-100 km/h (sec) 10,7

  •  
     
    SILNIK
    Pojemność skokowa 1.4
    Pojemność skokowa (cc) 1368
    Moc maksymalna (KM) 105

No sport pelna geba, muahaha. Moje Renault Kangoo diesel bylo szybsze :P

 

W GT5 Signature edition byl SLR :P, takze jednak nie najlepsza nagroda ;]. Inna sprawa ile kosztowal sig. edit.

czytaj ze zrozumieniem

 

 

bez jaj że kolekcjonerki wycofują, nie jest to jakiś wielki ból zwłaszcza że dorzucą zdrapki za 5zl ale takie zagranie na 7dni przed premierą...fail

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Mam dp dyspozycji juz forze 4, nie jestem fanem wirtualnych 4 kółek, ale trzeba przyznac ze co jak co zadna samochodówka nie wciagneła mnie na dłużej niz 10 minut, gra jest śliczna, uwage przykuł mi napis better with kinect (tak nie śledziłem newsów co do gry bo miałem na nia wywalone) no i przyznam ze spisuje sie całkiem fajnie. ide zrobic pare kółek, naprawde jestem miło zaskoczony.

Odnośnik do komentarza

Hmm, poczytałem trochę postów i nie rozumiem jednej rzeczy. Mianowicie narzekania na ciemne kokpity. No kurczę. Kokpit jest oświetlony tak, jak pada światło. Skoro pada od przodu, to logiczne, że będzie ciemno. Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze i uwierzcie, że tam gdzie będzie słońce padać z boku/tyłu, będą pięknie oświetlone zegary. Nie podoba mi się animacja kierowcy. Jego ruchy są jakieś sztywne, zarówno jeśli chodzi o zmianę biegów, jak i o kręcenie kierownicą. Nie zmienia to faktu, że progres względem Fm3 jest ogromny, nie mogę się doczekać aż zagram.

A jechałeś kiedyś samochodem ? ;) Tak w życiu, nie w grze. Ja rozumiem, że dynamiczne oświetlenie w kabinie wygląda fajnie i jest realistyczne, ale podejrzewam, że wynika to z tego, że w widoku z wnętrza nie ma czegoś takiego jak oddanie efektu przechodzenia światła przez szybę, więć cienie padają dokładnie tak samo jak na zewnątrz auta zaciemniając momentami zupełnie deskę. Generalnie oczywiste jest, że nie interesuję ludzi widok nawiewów czy faktury na desce rozdzielczej, ale wypadałoby, żeby chociaż było zegary widać, po coś są daszki nad zegarami, żeby przy pierwszym lepszym słońcu było je widać ;)

Nie, nie jechałem, (pipi)a. Po tym filmiku na TG faktycznie widzę, że jest lipa, ale filmiki z Bernese Alps były imo OK. Faktycznie coś spaprali. A co do mojej jazdy autem, tak. Jeżdżę nim dość często, chodziło mi o to jak jest w grach.

Odnośnik do komentarza
Witam,

 

Niestety z przyczyn od nas niezaleznych wydawca Microsoft tytułu Forza Motorsport 4 Edycja kolekcjonerska obnizyl ilosci dla wszystkich sklepów. Ilości sa na tyle małe, ze nie jestesmy w stanie zrealizowac duzej czesci zamowien. Z tego powodu nie bedziemy mogli zrealizowac Pana zamowienia. W związku z tym proponujemy zmiane zamowienia na wersje zwykłą w cenie 179,90 zł dodatkowo z punktami Microsoft Live 2100 w cenie 6 zł. Bardzo prosze o informacje czy chce Pan podmienic dany produkt czy jednak mamy anulowac zamowienie.

 

Pozdrawiam

z innego forum, czyli nie wycofali limitki tylko obniżyli ilość, jak ktoś wcześnie zamówił pre-ordera limitki to jest szansa że go dostanie

Odnośnik do komentarza

No to wiesz Orion, ze nigdy w aucie w realu nie masz tak, ze nie widzisz deski w ogole bo cien pada ;) Imho to kwestia "braku szyb" w widoku z wnetrza i cienie padaja takie same jak na zewnatrz.

A ja sadze ze to kwestia filmiku. Na youtube jest filmik z drag race Veyronem na tym samym torze( tej samej porze dnia) i tam jednak widac wnetrze zamiast "czarnej plamy".

Nie oceniajmy gry po filmikach ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, spróbujcie w ustawieniach konsoli zmienić poziom czerni na standardowy (kalibracja czerni). Poza tym kontrast na 100%, jasność na 70%. Zdaję sobie sprawę, że każdy ma inne preferencje co do ustawień obrazu, ale wg mnie z takimi parametrami kokpity wyglądają dużo lepiej. Choć to oczywiście też zależy od danego telewizora ;)

 

Trasa w Alpach jest tak oświetlona, że słońce mamy albo z przodu albo z tyłu, więc cały czas coś je zasłania. Zegary są oświetlane tylko wtedy, gdy słońce świeci z boku od strony kierowcy i to też pod specyficznym kątem, co rzadko się zdarza. Nie zmienia to faktu, że cienie same w sobie posiadają zbyt wysoki kontrast. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...