Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

falcon87pl: Gałka jest za wolna na tą grę i się zupełnie nie spisuje. Dlatego Mortala kupiłem na PS3 a nie na Xboxa. Żeby na krzyżaku grać.

 

Lepszego Mortala nie mógłbym sobie wyobrazić. Bez kitu. Jakbym miał sobie przed premierą gry wymarzyć idealny remake/kontynuacje Mortala to był by gorszy od tego w co jest mi dane pograć od wczoraj. Naprawdę bardzo dobra gra. Jest dynamika, czuje się postaci którymi się gra, miodność, klimat MK1(uzupełniony jakby pierwszym filmem)+MK2+MK3.

 

 

 

Rozwalił ktoś Shao Khana na expercie? Wczoraj stwierdziłem że zacznę od experta ladder i do Shao Khana szło jak po maśle, ale samego buraka godzinę próbowałem i spasowałem :P

Odnośnik do komentarza

falcon87pl: Gałka jest za wolna na tą grę i się zupełnie nie spisuje. Dlatego Mortala kupiłem na PS3 a nie na Xboxa. Żeby na krzyżaku grać.

 

To fakt, że trochę za dużo machania analogiem jest i też często nie wchodzą mi kombinacje. Zostanę przy krzyżaku chyba. Nie grałem w Mortala od czasów podstawówki na pegasusie, więc na razie mój poziom jest kiepski, ale dzięki temu nauka będzie dawała jeszcze więcej frajdy :D A z tego co wyczytałem w recenzji z psx'a jest co ogarniać :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najlepsze story jakie widziałem w bijatykach , multum nawiązań do poprzednich części , fani będą mieli jak nic łezki w oku heh . Co do Shao we wszystkich walkach story i ladderach single/tag przeszedłem go patentem ze starych części (uskakiwanie na końcu planszy przed pociskami i czekanie na gadki , wtedy w ryj , jedyny wyjątek to twoja walka @caps_Lock nie nawija tam tak często, użyj teleportu Raidena i popraw combo , 3 razy na 4 wchodzi ) .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Wspaniała gra. Świetny tryb fabularny. Grafika bardzo dobra, muza również (można posłuchać klasycznych kawałków). Idealna gra dla "samotników" i nie tylko :P Dziś przez przypadek zrobiłem Dżonym babality...urocze :D Nie przeszkadza mi brak obrażeń/fatality w trybie fabularnym. Zresztą w normalnym "arcade" trybie jakoś dziwnie się czułem jak robiłem fatality Dżonym ;) Tak jakoś do niego to nie pasowało :P Aha da rade robić "toasty" :P Przed chwilą grałem Jade i się udało :P

Odnośnik do komentarza

uciekaj na koniec areny - freeze, 3 ciosowe combo, freeze, 3ciosowe combo, rinse n repeat

po 3 przegranych tauntuje wiecej niz zwykle wykorzystaj to :rolleyes: ofc przeskakuj jego młotek i kucaj pod włóczniami

no wlasnie to zauwazylem. sklepalem go na luzie, dwa razy majac ponad polowe zycia, bo nonstop cos do mnie pie.rdolil. szkoda, ze tak jest wolalbym go pokonac kiedy jeszcze mnie nie lekcewazyl xD

robilem tak jak napisales (gralem w dwojke to wiem hehe), ale o ile takim kung lao nie mialem problemow (jak tauntowal to sie teleportowalem kolo niego) tak subem ciezko bylo mi sie dostac do niego po freezie, na ogol zdazyl sie rozmrozic.

 

w takich momentach uswiadamiam sobie jaki jestem ch,ujowy w bijatyki xD

bez kitu. zeby ku.rwa na medium rzucac ku.rwami xD czlowiek za mlodu gral w rpgi zamiast w tekkena to teraz wychodzi na starosc ;p

Odnośnik do komentarza

uciekaj na koniec areny - freeze, 3 ciosowe combo, freeze, 3ciosowe combo, rinse n repeat

po 3 przegranych tauntuje wiecej niz zwykle wykorzystaj to :rolleyes: ofc przeskakuj jego młotek i kucaj pod włóczniami

no wlasnie to zauwazylem. sklepalem go na luzie, dwa razy majac ponad polowe zycia, bo nonstop cos do mnie pie.rdolil. szkoda, ze tak jest wolalbym go pokonac kiedy jeszcze mnie nie lekcewazyl xD

robilem tak jak napisales (gralem w dwojke to wiem hehe), ale o ile takim kung lao nie mialem problemow (jak tauntowal to sie teleportowalem kolo niego) tak subem ciezko bylo mi sie dostac do niego po freezie, na ogol zdazyl sie rozmrozic.

Po zamrożeniu robisz cały czas dasha, albo skaczesz i uda się do niego spokojnie dojść. Ja wczoraj się poddałem przy Kintaro na hardzie, ale to tylko kwestia czasu i Ladder pęknie na Expercie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

uciekaj na koniec areny - freeze, 3 ciosowe combo, freeze, 3ciosowe combo, rinse n repeat

po 3 przegranych tauntuje wiecej niz zwykle wykorzystaj to :rolleyes: ofc przeskakuj jego młotek i kucaj pod włóczniami

no wlasnie to zauwazylem. sklepalem go na luzie, dwa razy majac ponad polowe zycia, bo nonstop cos do mnie pie.rdolil. szkoda, ze tak jest wolalbym go pokonac kiedy jeszcze mnie nie lekcewazyl xD

robilem tak jak napisales (gralem w dwojke to wiem hehe), ale o ile takim kung lao nie mialem problemow (jak tauntowal to sie teleportowalem kolo niego) tak subem ciezko bylo mi sie dostac do niego po freezie, na ogol zdazyl sie rozmrozic.

 

w takich momentach uswiadamiam sobie jaki jestem ch,ujowy w bijatyki xD

bez kitu. zeby ku.rwa na medium rzucac ku.rwami xD czlowiek za mlodu gral w rpgi zamiast w tekkena to teraz wychodzi na starosc ;p

 

xD

polecam lekcje angielskiego ;]

 

ogolnie wezme sie za gn,oja jeszcze dzisiaj, ale nie wyobrazam sobie przechodzenia story na wyzszym poziomie, przede wszystki m z powodu ze trzeba miec obcykane wszystkie postacie.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy poziom trudności liczy się też w tower czy tam z góry jest ustalony.

 

Ja gram na medium i o ile w story jest prosto (gorzej jak z dwoma typami walczy się) tak w ladder dostaje baty jak pijane dziecko ;p. Na razie przeszedłem Reptilem i Kitaną uczucie jak przy zaliczeniu CoD-ów na veteranie ;p.

 

Ale co tam gra jest boska dosłownie boska ;], dzisiaj jak wbiłem Reptilem klasycznego fatala to :wub:

No i fajnie, że oprócz story i tak są zakończenia dla zawodników w ladder.

 

Btw walczymy w jakimiś trybie albo możemy odblokować Motaro? Bo

widać go na filmiku w story.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Story mode mnie wessało jak odkurzacz, orgazm dla fanów MK gwarantowany, bo mamy idealny przegląd całego uniwersum, nikt nie jest pominięty :ninja: i jakie to długie! /awesomesauce

 

Ciekawostka - prosi polecają grać na dpadzie zamiast arcade sticka (np Justin Wong), w sumie gra była robiona pod pady także nie dziwię się aż tak

 

PS. videosy z wczorajszego turnieju GiantBomb scrubs tournament (festiwal noobów) :teehee:

http://www.justin.tv/giantbomb/b/284272992

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...