Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, Challenge Tower skonczone i cala krypta odkryta. Musze przyznac ze takich wiazanek przeklenstw co podczas "robienia" tower juz dawno ode mnie nie slyszano :)

Co do krypty to jestem troche nia zawiedziony, w poprzednuch czesciach byly w niej ciekawsze bonusy,a tutaj procz dodatkowych strojow czy fatalities nic ciekawego nie ma.

 

Pozostaje czekac jak PSN wstanie i lepiej przetestowac tryb online ;)

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Dobra, Challenge Tower skonczone i cala krypta odkryta. Musze przyznac ze takich wiazanek przeklenstw co podczas "robienia" tower juz dawno ode mnie nie slyszano :)

 

Pojawiają się w końcu jakies trudniejsze? Jestem na 210 i tylko misja 185

 

Sheeva, Goro, Kintaro na jednym pasku

 

była jakimś wyzwaniem. Praktycznie cała reszta pęka za pierwszym podejściem.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Walki z

shao khanem

w story mode faktycznie irytujące i nudne, pierwsza przeszedłem metodą przeskok + uppercut, drugiej niestety nie udało się jeszcze przejść i szczerze to odechciało mi się ją przechodzić po tym jak się przez 30 minut albo więcej ją męczyłem.

 

Grą ogólnie jestem mile zaskoczony, gdyby nie promocja z Cenegi to pewnie nigdy bym nie kupił. Świetne sotry mode (poza shao), nie spodziewałem się że będzie takie długie myślałem że przejdę je w dwa dni, a już chyba z 7-8 godzi w nie gram. Czekam na multi choć pewnie to nie będzie tryb dla mnie, bo wyuczanie kombosów i wszystkich cisów postaci mnie nie bawi

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o poziom trudnosci w Challenge Tower to jak dla mnie jest to troche dziwnie rozwiazane, niektore wyzwania potrafia niezle zirytowac z kolei inne wchodza za pierwszym razem i co najdziwniejsze nie jest to uwazunkowane numerem pod ktorym znajduje sie dane wyzwanie ( np. 155 trudniejsze niz 210).

Ss oczywiscie i powalone wyzwania jak chocby walka przy odwroconej perspektywie ( walczymy do gory nogami czy tez przy pozmienienych kierunkach na padzie) ktore mnie osobiscie niezle denerwowaly lub walka z trzema Shao Khanami.Jednak co by nie mowic wszystkie z wyzwan sa " do zrobienia" nawet i ostatnie wyzwanie przy ktorem meczylem sie ktocej niz przy niektorych poprzednich.

 

ps. co do ostatniej walki w trybie story to jest ona calkiem latwa, bossowie w tej grze sa ze tak powiem bardzo "oldschool'owi". W normalnej walce nie do pokonania jednak wystarczy znac sposob by sobie z nimi poradzic raz dwa ( co nie zmienia faktu ze troche to trwa za nim znajdziemy ten sposob :))

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Każdym wystarczy się trzymać z dala od Shao i strzelać, omijając włocznie i młotek jak rzuci. A szybszy sposób to przeskakiwać nad nim ładując kombosa. Gdy sie wywróci dash do niego i w momencie gdy wstaje przeskakujesz, on wali jakiś cios w powietrze, a Ty jesteś juz za jego plecami i ładujesz kombosa, znowu dash, przeskok, kombos. Wystarczy wyczuć w jakim momencie go przeskakiwać gdy wstaje.

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie co do tych kodow na rozne bajery odblokowywanych w krypcie (walczenie z nieskonczonym superem, bez glow itd.) - gdzie mozna sprawdzic odblokowane juz kody?

Patrzylem w nekropolis (czy jak to sie tam nazywa) i tam sa jedynie obrazki, biosy postaci, kostiumy itd, ale tych kodow nie ma.

 

Druga sprawa (rozniez dotyczaca tych kodow) - gdzie taki kod sie wpisuje? Mozna z niego korzystac zarowno grajac przeciwko komputerowi, jak i zywemu czlowiekowi (odpalic np. na lokalnym multi)?.

 

 

Tak pozatym - gierka miodzik. Fabula poki co ekstra (hah, myslalem ze gralem juz sporo a nawet trofeum za polowe kampani mi jeszcze nie wpadlo) - oczywiscie jak na mortala. Poprostu dostarcza porcji rozrywki, nie wiem o co dla IGNu chodzilo, jest naprawde przyjemna.

 

Cala gierka oczywiscie mega. Zawiodlem sie tylko troche kratosem - pogralem nim pare minut i wydaje sie taki strasznie wolny, combosy tez nim jakos nie wychodza.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie co do tych kodow na rozne bajery odblokowywanych w krypcie (walczenie z nieskonczonym superem, bez glow itd.) - gdzie mozna sprawdzic odblokowane juz kody?

Patrzylem w nekropolis (czy jak to sie tam nazywa) i tam sa jedynie obrazki, biosy postaci, kostiumy itd, ale tych kodow nie ma.

 

Druga sprawa (rozniez dotyczaca tych kodow) - gdzie taki kod sie wpisuje? Mozna z niego korzystac zarowno grajac przeciwko komputerowi, jak i zywemu czlowiekowi (odpalic np. na lokalnym multi)?.

 

Możesz je odpalić np. w versusie. A kody są w nekropolis, w galerii, chyba pod "design" czy tam "concept", nie pamiętam nazwy teraz ale są, poprzeglądaj a znajdziesz.

 

Liu Kangiem Shao najtaniej można rozwalić stojąc po drugiej stronie ekranu i waląc low fireball. Jak rzuca włócznie to strzelając low fireballa się pod nią schylisz, a rzucany młotek najlepiej przeskoczyć (skok do góry a nie pod kątem)i strzelić mu w ryj fireballem z powietrza. Powtarzać do skutku :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...