Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzilem dzisiaj najnowszym TT cabrio. 2.0TFSI 230hp quattro manual. Ale pieknie to sie prowadzi... Bylem bardzo zaskoczony,ze cabrio moze byc tak sztywne. Bardzo ladne auto, zewnatrz i w srodku (male pokretla do regulacji klimy i grzanych dup w dyszach nawiewu sa mega :) ). Skladany dach w 10sek, jeden z najlepszych wynikow.

 

Audi zblizylo sie do idealu z nowym TT. Jesli nawet go nie osiagnelo.

Odnośnik do komentarza

Ktos tu startuje w kjs'ach? Czytam sobie wlasnie regulamin i trafilem na fajny punkt:

 

'Uczestnicy KJS są normalnymi użytkownikami dróg publicznych RP i muszą przestrzegać obowiązujących na tych drogach zasad i przepisów w szczególności dotyczących ograniczenia prędkości. Za ich naruszenie odpowiada osobiście kierujący pojazdem. Stwierdzone przez policję lub sędziów sportowych KJS przekroczenie przepisów kodeksu drogowego będzie karane:'

 

Hahahaha :D ale to musza byc emocje :D :D

 

Pragnę co nieco sprostować. Zanim uznacie, że kjs to wyścigi melexów i że największe emocje są wtedy gdy inni kierowcy ustępują Wam wjeżdżając do rowów (przeciaż wiadomo, że tu sami tacy rajdowcy :P ), proponuję wczytać się zapisy dotyczące konstrukcji samych kjs.

Wiekszość kjsów składa się OSów i odcinków dojazdowych. Od jednego odcinka specjalnego (gdzie ścigasz się z czasem jak na typowym rajdzie) często dojeżdża się ileś tam metrów/kilometrów normalnymi, nie zamkniętymi, drogami w normalnym ruchu ulicznym. I ten zapis dotyczy właśnie tego elementu rajdu w randze kjs.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

śmiejcie się, ale ja jestem załamny. średnio mam 3-4 mandaty na rok, zwykle przedział od 16-20 punktów karnych utrzymuję stale, czasami wpadnie więcej jak się zapomnę (max 22 do tej pory). ograniczenia typu 50km/h na S1 czy 110 na obwodnicy Wrocławia mnie załamują :(

 

ale ostatnio pocieszył mnie koleś, który mieszka w Oslo i tam mają 80km/h ograniczenia na autostradzie. Koleś za jazdę 120 distał 5000 Euro mandat lol

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...