Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

a ten biedak dalej ból dupy o auto ekskluzywnej marki audi ;//

 

dobra to jednak trzeba bedzie robic te glupoty no nic ale mam jeszcze jedno pytanie, chcialbym wyszorowac alusy, zeby wygladaly jak nowe a sa zayebane w takim czarnym brudzie chyba jak cos leci z klockow hamulcowych cos takiego czytalem zreszta nieistotne no wiec dzwonilem do sklepu i mowili, ze alusy ladnie sie myja jakims srodkiem do czyszczenia silnikow tylko moje podejrzenie budzi podejrzanie niska cena mianowicie 9.80 co sadzicie?

czy lepiej brac jakis mocny srodek na kwasie specjalny do alusow?

Odnośnik do komentarza

a ten biedak dalej ból dupy o auto ekskluzywnej marki audi ;//

 

dobra to jednak trzeba bedzie robic te glupoty no nic ale mam jeszcze jedno pytanie, chcialbym wyszorowac alusy, zeby wygladaly jak nowe a sa zayebane w takim czarnym brudzie chyba jak cos leci z klockow hamulcowych cos takiego czytalem zreszta nieistotne no wiec dzwonilem do sklepu i mowili, ze alusy ladnie sie myja jakims srodkiem do czyszczenia silnikow tylko moje podejrzenie budzi podejrzanie niska cena mianowicie 9.80 co sadzicie?

czy lepiej brac jakis mocny srodek na kwasie specjalny do alusow?

z inter carsu ten srodek fo mycia silnika? Tam maja w takiej cenie, ktory dobrze czysci felgi
Odnośnik do komentarza

Odj.ebałem manianę życia. Przed wczoraj dolewałem oleju do silnika, zaczął nagle padać deszcz, więc szybko dolałem resztę i zamknąłem maskę. Dziś podjechałem na badanie okresowe, a silnik cały w oleju, nie zakręciłem je.banego korka. Korek oczywiście zgubiony, nowy tylko oryginał Mazdy idzie dostać, 130 zł. Szczęście w nieszczęściu, że na trasę nigdzie nie zdążyłem wyjechać, bo bym silnik zajechał. Ze zlotem dziś też chu.j, a chciałem podjechać. Jutro też auta potrzebuję, a jak się okaże, że nie ma zamówionego korka, albo nie pasuje to jestem w (pipi)e.

 

Już samo to jak można takie coś odje.bać doprowadza mnie do depresji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W jednym z pierwszych postów masz link do raportu o tym konkretnym modelu. Tam jest podana ostatnia cena za jaką był wystawiony w belgii (bo ewidencjonowanie tego wymusza tamtejsze prawo). Więc skoro w Belgii podniszczony jest wart 48 000 a w Polsce po "lifcie" 45 000 znaczy tylko jedno - przejechał po "słupie". Gdyby miało się to odbyć legalnie to belgisjski komis wystawi handlarzowi fakturę bezpośrednio, a on wystawi kolejną na całą kwotę kupującemu. W tym wypadku cena wynosiłaby nie 45 000 a 55 000 i traciłaby na konkurencyjności.

 

Nie ma okazji i coś co w niemieckich komisach jest warte 50 000 nie może być warte w Polsce 45 000. Handlarz nie filantrop.

 

Sumując. Wystarczy dwa pytania.

Pierwsze - będzie faktura Vat 23% na całą kwotę za samochód?

Tak - pierwszy krok do sukcesu Nie - wał

 

Drugie - proszę o dokument potwierdzający, że komis/handlarz nabył ten samochód na siebie lub działalność odprowadzając podatek.

Tak - jeśli zobaczymy taką fakturę na której będzie wyliczony vat to zielone światło

Nie - ale najczęściej ostatnim właścicielem była osoba prywatna - brak faktury, wał

 

Przekręt na "słup" jest obecnie najpopularniejszy bo mało kto sprawdza auto pod tym kontem. Zazwyczaj ludzi interesuje przebieg i czy "nie bity" więc biorą takie a4 jak to wyżej do aso albo badają miernikami i wychodzi że fura nie bita. Woow sprzedawca mówił prawdę, że bezwypadkowy. W aso ze sterowników zczytają przebieg który pokryje się ze stanem licznikowym i w mózgu rodzi się myśl. Uczciwe ogłoszenie, nie bity, oryg przebieg, full opcja i ta okazyjna cena. Biorę. I czapa. 98 na 100 osób jeździ tym autem i Urząd skarbowy nigdy do tego nie dochodzi ze względu na ilość transakcji. 2 osoby z tej setki tracą auta na lata i zostają przestępcami skarbowymi.

 

prosze

swoja droga, dzis widzialem goscia ok. 45-50 lat w biedrze, zakupy robil przede mna. jak odpinalem swoj rower od stojaka, on pakowal zakupy do limuzyny Maserati. Jak żyć : (

Odnośnik do komentarza

chryste panie wlasnie odbieralem auto od mechanika zaplacilem 600zl za rozrzad tuleje, pudeszke silnikowa, palec zaplonowy nowy olej z filtrem i okazalo się, ze plyn od wspomagania nie cieknie przewodem tak jak myslalem tylkko wyciec jest i na pompie i na maglownicy ok 700zl jeszcze mialbym robic boze kochany co ten zayebany kart bez szyi mi sprzedal

 

cos mechanik mowil, ze mozna dolac do wspomagania jakiegos plynu, ktory uszczelni obieg ale nie jest to polecany na zime bo wtedy trzeba przed wyjechaniem zostawic silnik zeby pochodzil juz z tego wszysstkiego zapomnialem o jaki srodek chodzilo moze ktos kojarzy?

Odnośnik do komentarza

uszczelnienie maglownicy 300zl ale musialbym wymontowac i im dostarczyc a pompe mozna na allegro za 50zl kupic

 

 

gadałem z typem sprzedajacym pompe i powiedzial ze za 150zl moze mi sprzedac caly komplet od wspomagania, maglownice, pompe, 2 przewody i zbiorniczek o_o wszystko szczelne i w dobrym stanie wymontowywane z niemieckich audi i mowil, ze nie oplaca sie regenerowac

 

ku,rwa to brzmi zbyt dobrze

Edytowane przez najdas85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...