Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszą mnie i mocno nakręcają trailery z Batman Arkham City, do tego stopnia, że zaliczam sobie większość komiksów z nietoperzem. Najgorsze jest jednak czekanie jeszcze 3 miesiące. :/

 

Wiem, że jak się czeka na jakiś tytuł to każdy dzień jest męczarnią ale 3 miechy to nie tak źle jeszcze ;p W porównaniu do Bio: Infinite czy GTAV które nawet nie jest jeszcze zapowiedziane :turned:

 

I to mnie strasznie w(pipi)ia, czekam jak głupi aż w końcu R* odpali się z GTAV czy w ogóle jakąś grą (dawajcie chociaż MP3) :confused:

 

Ponadto zavi mnie strasznie w(pipi)iło, zamówiłem grę w wydaniu premierowym a dostałem platinum. Zresztą nie pierwszy raz...

 

A cieszy: przeceny na PSStore dzięki którym zakupiłem parę zaległych tytułów. No i "świetne" multi w Homefront które skutecznie mnie odrywa nawet od Infamous 2.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

wkur.wia mnie sformułowanie "model biznesowy". Ilekro ktoś o tym wspomina znaczy to dla graczy cos przej.banego :/

 

 

 

napawa AC: B , uwielbiam tę serię. Gameplay w sumie taki sobie (gdzie sa poziomy trudności? deflautowy jest żałosny : / ) ale klimat, muzyka i generalna wczuwa urywa jaja

 

 

no i cieszy też kupka gier do zaliczenia na półce :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Również mnie cieszy zbliżająca się premiera Deus Ex oraz wrześniowe premiery/wysyp klasyków-rimejków (w końcu zaliczę Shadow/ICO i GoW-y z PSP wub.png ).

 

A wkurza mnie, że nie mogę nigdzie dostać po "rozsądnej cenie" GTAIV: CE ;/

Oraz jedno cholerne, przegięte (czasochłonne) trophy w Homefront które pewnie "zablokuje" mi platynę...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zakupiony przeze mnie Vagrant Story okazał się Vagrantem bez instrukcji. Tak to jest jak się kupuje gry po okazyjnej cenie.

A kilka dni wcześniej zakupiony Metal Gear Solid ma pudełko w dwóch częściach, no ale tego mogłem się spodziewać bo poniekąd było to ujęte w opisie aukcji. Muszę wrócić do rozważnego kupowania gierek tak jak miałem w zwyczaju kiedyś.

Odnośnik do komentarza

ME 2 na PS3 zakupiony za 69 zł.

 

W sumie nie wiem po co bo mam z 10 gier na półce nie ruszonych jeszcze ale i tak sie cieszę;-)

 

 

a wkur.wia mnie , ze jestem uzalezniony chyba (ta sobie myśle) od kupowania gier, musze do tego rozsądniej podchodzic

Odnośnik do komentarza

gram już z 12 lat , przerobiłem setki gier a RDR jest mą grą życia , w pełni cię rozumiea zrobiłeś to co trzeba po napisach?btw wpisz blaze of glory rdr na youtube, rewela rewela

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po napisach? jeśli mówisz o tych wszystkich subquestach itd to nie, w końcu dzisiaj skończyłem ;p

jeśli chodzi ci o dostarczenie listu to tak :)

 

 

pierwszy raz tak się wczułem w grę, naprawdę mnie zaczęły obchodzić te postacie wszystkie,

a cały wątek prowadzenia farmy ze swoją rodziną wg mnie genialny - wzruszyłem się w misjach z synem :)

... nie znosiłem Rockstara aż do momentu zagrania w RDR. żadna gra, nie ma takiej wspaniałej fabuły - duża w tym zasługa dzikiego zachodu i poczucia, jak się wtedy żyło bez internetu, komórek itd

 

A John Marston to niesamowita, wiarygodna postać - jak można go nie lubić?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Trzymałem dzisiaj w rękach Kula World na PSX'a (stan bdb, komplet w PALu) i nie kupiłem za 2 ojro. Teraz się fejspalmuję, bo ostro pojechałem po bandzie....

 

PS: Pocieszeniem może być to, że zakupiłem Medal of Honor też w PALu i super stanie. Flumarki to jednak dobra rzecz.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

no wiec jednak nie wytrzymałeś do Fifki hehe

 

mnie też chodzi po głowie Shift 2, kumpel pożyczył mi Hot Pursuit i zajawiłem sie autologiem , strasznie fajna sprawa a w poważniejszych wyścigach będzie sprawdzał sie dużo lepiej

 

 

jak będzie promocja to kupię (niech dadza gdzies za 100 zł)

Odnośnik do komentarza

no wiec jednak nie wytrzymałeś do Fifki hehe

 

mnie też chodzi po głowie Shift 2, kumpel pożyczył mi Hot Pursuit i zajawiłem sie autologiem , strasznie fajna sprawa a w poważniejszych wyścigach będzie sprawdzał sie dużo lepiej

 

 

jak będzie promocja to kupię (niech dadza gdzies za 100 zł)

 

Jak chcesz to kup używkę bez kodu to za symboliczną opłatę odstąpię Ci swój (nie wykorzystałem go bo się okazało, że po awarii PSN przez kilka godzin za darmo można było kupić online pass na PSN :D ). Co do samej gry bardzo polecam - mimo skopanych kolizji i kilku śmiesznych błędów, gra jest naprawdę dobrą pozycją, a jazda to czysta frajda.

 

Przeogromnie złości mnie, że cena G27 na allegro wzrosła z 840 (wcześniej 820) na 899zł, a miałem w zamyśle zakup tego kółka jak wrócę do Polski... żałuję, że nie sprężyłem się przed wyjazdem bo teraz znowu będę musiał "polować" na aukcje z nówkami czy inne okazje. Oprócz tego wkurza mnie, że do końca roku sporą ilość pieniążków pochłonie moje hobby, bo trzeba kupić BF3, MW3 no i jeszcze mówią coś o premierze PS Vita jeszcze w tym roku, więc pasuje, żeby portfelik troszkę zgrubiał do tego czasu :).

Odnośnik do komentarza
no wiec jednak nie wytrzymałeś do Fifki hehe mnie też chodzi po głowie Shift 2, kumpel pożyczył mi Hot Pursuit i zajawiłem sie autologiem , strasznie fajna sprawa a w poważniejszych wyścigach będzie sprawdzał sie dużo lepiej jak będzie promocja to kupię (niech dadza gdzies za 100 zł)

 

No nie wytrzymalem, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, ze chec na DJ Hero mialem od... czasu premiery 'jedynki'. A Shifta 2 Ci nie polecam - ma imo beznadziejny model jazdy. Plusem jest kamera 'z kasku'. Natomiast Hot Pursuita kupuj śmiało, ew. DiRT 2/3. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...