Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

jak w temacie: napawa cie optymizmem zblizająca się premiera jakiejś gry? Zdobyłes hardkorowe trofeum/ aczika? upokorzyłes kumpla w sparingu w Fifie/ PES? Roznosi cię z tego powodu pozytywna energia?

 

Pochwal się tym ;-)

 

Mnie napawaja nadchodzace premiery Fify i Pes'a :D

Edytowane przez Orson
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

napawa mnie, że jeszcze mam tyle gier do przejścia na ps2, a na swoją kolej czeka jeszcze gamecube z przynajmniej 10 grami które chce poznać. Ogólnie, currentgeny nie są mi teraz potrzebne, jeszcze żadnego nie kupiłem, nie spieszę się, pewnie kupię któryś gdy będą wychodzić next geny (niska cena konsoli i gry, dobre modele itd).

Odnośnik do komentarza

co wy na to, zeby w jednym temacie umiescic:

 

a) to co teraz czyli optymistyczne rzeczy

b) to co w(pipi)ia,

 

zeby zalatwic to za jednym zamachem, bo w koncu i tak nikt tego nie czyta, a jak czyta to 2-3 ostatnie posty tematu.

 

____________________

 

 

z czego jestem zadowolony?

 

9letni kuzynek wychowany na grach... no nowych grach z zajebiaszczą grafika, nie krzywi sie patrzac na gry z psx'a ;] [nie bede go meczyc nesem ;]]

 

jakie to bylo fajne gdy z wujkiem odkopalismy na strychu "niby padnietego" psx'a i po szybkim czyszczeniu odpaliliśmy SoulBlade'a oraz RayStorma. gralismy w trójke kilka h przekazujac sobie pady z reki do reki :D

był fun, były wspomnienia jak to kiedys sie gralo, ile to bylo nerwów przy co trudniejszych gierkach.

 

kiedys granie mialo jakis taki lepszy klimat niz teraz... normalnie to bym powiedzial, ze za stary jestem, ale to uczucie genialnego klimatu gier powrócilo wraz z magicznym dzwiekiem bootujacego sie psx'a oraz faktu, ze zapomnielismy postawic konsole na boku, zeby wczytala gre xD [oryginaly oczywiscie]

potem przyszla ciotka i pyta: "a crasha znaleźliscie?" heh ja to mam rąbniętą rodzinke, bo chyba wszyscy kiedys w cos / na czymś grali/grają.

 

co mnie w(pipi)ia?

 

to, ze musze wyciszac 12latkow na czacie glosowym w bfbc2... ogolnie mam wrażenie, ze ta gra schodzi na psy :<

Odnośnik do komentarza

Wreszcie sobie aktualnąłem PS3 i ściągam gry z PSS. Do pobieranych dodałem - Burnout Paradise, Wipeout HD, Flower, Battlefield 1943, Tank Battles.

 

W(pipi)ia mnie że po dwóch dniach miażdżenia kumpla w fife teraz ja dostaję w dupę. Dziś przeje.bałem 4 mecze, 0 zwycięstw. Jednak w tym napawa mnie to że wciskałem przycisk na padzie PS przez co nie mógł zrobić cieszynki ;D No tak fajnie się w(pipi)iał że nawet lecące pod moim adresem wulgaryzmy nie popsuły mi zabawy ;)

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze do ukończenia Demon's Souls, może przejdę jeszcze raz, później pożyczę RoE... Tak po za tym to mam tatę, mamę, ciocię, wujka i kuzyna którzy czają gry, a męskie grono gra dosyć często więc jest z kim pograć z rodzinki hehe.

 

Złości mnie brak funduszy na zafundowanie sobie Blura... :-/

Odnośnik do komentarza

Czuje niepohamowaną radość na samą myśl o premierze Mafii 2.

Dwa dni temu zamówiłem PS2, więc lada dzień powinno przyjść.

Mam WII i gry takie jak zelda, metriod, mario i wszystkie inne hity przed sobą.

Nie moge się doczekać Kingdom Hearts w zrozumiałej wersji na psp.

Złości mnie... brak ps3, ale ogólnie to nigdy nie miałem tak dobrej growej sytuacji, więc i tak jestem szczęśliwym człowiekiem :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Cieszy mnie FF9 , w ktorego zaczełem ostatnio grać. Aromatyczny zapach starej szkoły krazy mi w pokoju...

 

 

A złości mnie to, że mogli jednak odrobinkę podbić rozdziałke:/ nie mowię o zremasterowaniu do HD ale tak ciut ciut chociaż....jeszcze w FF to tak nie przeszkadza, to statyczne rpg, ale sciągnąłbym sobie medievila ale sie boję...ps sciągnał go ktoś? Da sie grać?

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie, że wygląda na to, iż 2 gry kupione w podejrzanie niskich cenach jednak do mnie nie dotrą:

 

RDR za 100,00 zł

 

GoW ]|[ za 75,00 zł

 

Z drugiej strony, cieszy mnei fakt, że wstrzymałem się z wpłatą i pozostaje mi tylko pier*olnąć negatywa 8)

 

Pamiętajcie na przyszłość bracia konsolowcy - takie okazje NIE ISTNIEJĄ! ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio cieszy mnie przede wszystkim zakup PS3, co w połączeniu z trzytygodniowym urlopem i wypchanym portfelem wręcz napawa mnie jak cholera. Nadrabianie zaległości - najpierw Ninja Gaiden Sigma II, Uncharted:2, SH:Homecoming, a zaraz dojdzie jeszcze Brutal Legend, Bayonetta i Heavy Rain. Czuję się prawie jak podczas pierwszej komunii. Do tego chyba znalazłem swoją grę ideał - Resonance of Fate - jRPG z niesamowicie przemyślanym systemem, świetnym klimatem, całkiem wymagającymi walkami i z za-je-bi-ście Matrixowymi akrobacjami. Coś pięknego. No i bardzo miło rozczarował mnie ten current-genowy Silent, tak mieszany przez graczy z błotem, a w rzeczywistości chyba jedna z najlepszych odsłon serii. Oby więcej takich zaskoczeń na plus.

 

 

Wkurza mnie natomiast olewanie graczy z naszego kontynentu przez japońskich wydawców. Żeby na niektóre gry trzeba było czekać ponad pół roku, to już jest paranoja.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie news a w zasadzie plotka na który czekam od ponad dwóch lat; mianowicie info o nowym GTA.

 

Póki co to plotka ale jeszcze nie zdementowana i brzmiąca bardzo prawdopodobnie.

Nosz kurde cieszę się jak głupi przy okazji odświeżając sobie filmiki i trailery z Sand Andreas i Vice City.

Odnośnik do komentarza

Co mnie wkurza:

 

- to, że rok temu wydałem 1100zł na X360 w wersji Premium 60GB, po miesiącu za tyle samo mógłbym mieć Elite 120GB, a teraz za tyle samo mógłbym mieć slima... Rozumiem, że sprzęt tanieje ale tak znaczące zmiany cen w ciągu roku świadczą tylko o tym, że producent chamsko sztucznie zawyżał ceny dysku twardego

- to, że na wspomnianą wyżej konsolę z exów interesuje mnie tylko Fable 3, które na dodatek wyjdzie na PC i pewnie nawet na swoim antyku mógłbym w to zagrać

- to, że nie opłaca mi się Xpudła sprzedawać, zarówno za konsolę jak i gry na allegro za dużo nie dostanę

- to, że choć mam odłożoną kasę na PS3 zwlekam z kupnem, bo z premierą Move'a może będą przeceny, a jeśli kupię konsolę teraz to będę spłukany a jest kilka gier, które już od dawna chcę a nie mogę sobie nie na nie pozwolić. Część z nich mógłbym kupić na Xboxa ale po cholerę, skoro nie chcę płacić haraczu za Xbox Live

 

Co mnie cieszy:

- zbliżająca się europejska premiera Kingdom Hearts na PSP i parę nadciągających multiplatform :P

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Cieszy mnie news a w zasadzie plotka na który czekam od ponad dwóch lat; mianowicie info o nowym GTA.

 

Póki co to plotka ale jeszcze nie zdementowana i brzmiąca bardzo prawdopodobnie.

Nosz kurde cieszę się jak głupi przy okazji odświeżając sobie filmiki i trailery z Sand Andreas i Vice City.

a mnie to wkur.wia bo mam nadzieje, ze setting bedzie ulokowany poza Usa...tzn o ile te plotki okazą się prawdziwe

 

 

 

 

napawa mnie optymizmem ( tak brzmiał tytuł topicu ale jakas pauka mi zmienila) zakup z psn u, Medievil mianowicie . Mam nadzieje, ze klimat wygra z morderczymi pixelami : -)

 

napawa mnie tryb ZONE i DETONATOR z wipeouta. Miazga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...