Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy - Wiedźmior 2 na xboxa wygląda coraz lepiej. Na dniach będę miał iona.

 

Szczerze mówiąc - nie wiem czym się ta lud jara jeśli chodzi o wieśka. Grałem na PC i przyznam, że jakoś oczarowany nie jestem. 1 część zrobiła na mnie większe wrażenie...

 

Cieszy mnie Dirt 3(niezmiennie) i nadciągający Escalation do BO.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

napawa mnie Two Worlds 2 , które właśnie ogrywam. Jestem na samym początku , już widze durną fabułę i sporo bugów ale i tak eksploaracja rozległego świata, odkrywanie cóz to sie czai za najbliższym zakrętem/górą , daje sporę frajdy. Jeśli ktoś ma w sobie żyłke odkrywcy to odnajdzie się momentalnie...czuję się odrobinę jak przy eksploaracji prerii w RDR xd

 

a złości brak Wieska na PS3, czekałem na tę gre a chyba przyjdzie mi sie szarpac na 3 letnim pc...jest wogóle sens z kartą z 512 ram na pokładzie?

Odnośnik do komentarza

troche nietypowo ale w ramach "cieszenia sie" ;-)

 

 

gram sobie w Two Worlds II, kazdy kojarzy wiec nie przedstawiam. Robie questa który wygląda tak, ze w wiosce panuje susza, trzeba znaleźć wode a dokonujemy tego znajdując kopce termitów (bo one zakładają swe mieszkanka pobliżu żył wodnych)

 

 

I wszystko byłoby ok....ale ta wioska lezy nad morzem :teehee: :teehee: :teehee: :teehee: :teehee:

 

Polacy rządzą;-)

Odnośnik do komentarza

troche nietypowo ale w ramach "cieszenia sie" ;-)

 

 

gram sobie w Two Worlds II, kazdy kojarzy wiec nie przedstawiam. Robie questa który wygląda tak, ze w wiosce panuje susza, trzeba znaleźć wode a dokonujemy tego znajdując kopce termitów (bo one zakładają swe mieszkanka pobliżu żył wodnych)

 

 

I wszystko byłoby ok....ale ta wioska lezy nad morzem :teehee: :teehee: :teehee: :teehee: :teehee:

 

Polacy rządzą;-)

 

 

Morze ze słodką wodą?! WOOOOOOOW :D Tylko Polacy mogą takie coś wymyślić :D

 

 

Co mnie w(pipi)ia:

 

Stereotypowe myślenie kĄsolomaniaków.

 

 

No i ? xD

 

Trzeba tłumaczyć jak dziecku ?

 

Akurat ja by zagrać w W2 na hihg/ultra na PC musiałbym wywalić koło 5 tysięcy.

 

3,5 tysia kupno kompa 3 latka temu, teraz 1,5- 2 tysie na modernizacje.

 

5 tysie by gra wyglądała trochę lepiej od wersji na 5-6 letnim X360 za nawet 800zł . Pisałem właśnie o takich przypadkach, czytaj rozumnie. To, że ktoś wywalił siano i ma od roku kompa mogącego udźwignąć W2 na high-ultra to inna sprawa.

 

 

Czujecie kupić teraz pieca za 5k? Żeby zagrać w W2 XD

Odnośnik do komentarza

do tego juz w śreniowieczu potrafili uzdatnic słoną wode w celach pitnych. Co ciekawe nie czyniono tego na ogół by spozywac wode a po to by pozyskac drogocenną niezwykle w tamtych czasach sól. Wody tak pozyskanej nikt nie pił bo była obrzydliwa w smaku , jednak w czasie wielkiej suszy mogłaby posłuzyc jako remedium

 

 

taka ciekawostka , mnie to w sumie rozbawiło ;-)

Odnośnik do komentarza

cieszy mnie RDR i immersja świata... TO NIESAMOWITE. Ja się naprawdę czuję jak na dzikim zachodzie. Podajcie jakąś grę która też ma taki poziom wgłębienia w swiat, jakbys tam rzeczywiscie byl.

 

Każda gra od Rockstar!? Heh, nie wiem ja tak mam przy każdej praktycznie ich grze: VC, SA, RDR, Bully, GTAIV (choć tu nie było specyficznego klimatu) to najlepsze przykłady. Dlatego uważam ich za geniuszy...

 

Żeby nie było offtopu, w(pipi)ia mnie, że od ponad dwóch tygodni nie mogę dokończyć L.A. Noire. Odkąd trafiłem na spoiler straciłem chęci a przez to i Infamous 2 leży...

Odnośnik do komentarza

Tutaj to samo było na forum, pajace pisali spoilery w HR (to chyba była jakaś nagonka). Przed rozpoczęciem gry wiedziałem kto jest Origami...

 

A w L.A. Noire przed samym końcem 2-3 sprawy do końca :confused: i straciłem cały zapał...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...