Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiemy czy to prawda ale na filmikach z multi wyraźnie było widać że nie ma żadnej destrukcji oprócz pękającego tynku na rogach... hahahaha ja nie będę zdziwiony ... dziwie się tylko Wam ze ciagle im wierzycie, co gra to samo, kłamią w oczy a Wy wierzycie i macie orgazmy za każdym razem ;)

 

 

ps. wszystko to powyżej dotyczy tylko w sytuacji kiedy info będzie prawdą, jeśli nie będzie to będziemy się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Nie wiemy czy to prawda ale na filmikach z multi wyraźnie było widać że nie ma żadnej destrukcji oprócz pękającego tynku na rogach... hahahaha ja nie będę zdziwiony ... dziwie się tylko Wam ze ciagle im wierzycie, co gra to samo, kłamią w oczy a Wy wierzycie i macie orgazmy za każdym razem ;)

 

 

ps. wszystko to powyżej dotyczy tylko w sytuacji kiedy info będzie prawdą, jeśli nie będzie to będziemy się cieszyć.

dlatego ja z preorderem czekam do bety.

Nie bedzie bety mam w (pipi)e bf3

Odnośnik do komentarza

Nie wiemy czy to prawda ale na filmikach z multi wyraźnie było widać że nie ma żadnej destrukcji oprócz pękającego tynku na rogach... hahahaha ja nie będę zdziwiony ... dziwie się tylko Wam ze ciagle im wierzycie, co gra to samo, kłamią w oczy a Wy wierzycie i macie orgazmy za każdym razem ;)

 

ps. wszystko to powyżej dotyczy tylko w sytuacji kiedy info będzie prawdą, jeśli nie będzie to będziemy się cieszyć.

 

Obejrzyj sobie

. Jest tam fragment jak koles z pojazdu (przypomiajnacego Bradley'a) laduje kilka pociskow w budynek, ktory po chwili zamienia sie w gruz. Poza tym nie oczekuj, ze M16 lub LMG bedzie niszczylo otoczenie niczym taran. Te pukawki jedynie odrapuja sciany. Od RPG tez nie oczekuj wielkiego BOOM- i tak pieknie krusza sie fasady, ktore moga zabic znajdujacegi sie nad nimi wroga. Zreszta wali mnie ten element-jak bedzie tak jak w BFBC2 to spoko.

 

Niech DICE nie zapomina, ze decydujacym polem bitwy sa konsole, i niech pamietaja o tym. Tu bedzie sie toczyc walka o klienta. Niech w koncu pokaza cos konkretnego na Ps3, bo powoli zaczya mnie to irytowac. Z karta graficznie w cenie dwoch PS3, to kazdy developer, moze puscic wodze swojej fantazji. <_<

Odnośnik do komentarza

Wałek co TY tutaj pokazujesz ... trailery wypuszczone przez ea ?? To takie wiarogodne jak zwykle czyli ściema.

 

Przecież mówimy tutaj o multi a nie o singlu. W singlu będzie duża destrukcja (moim zdaniem scryptowana, tylko budynki wyznaczone będą sie zawalać) a tym razem piszą że w multi nie będzie destrukcji. Dodatkowo zobaczymy jaka będzie różnica miedzy konsolami a pc. Być może na kompie destrukcja jakaś będzie ale na konsolach to już nie takie pewne.

 

Tak czy siak mnie też to wali :) i tak kupie bo zapowiada sie dobry, prawdziwy Battlefield. Mnie tylko wkurza że ea z zasady ściemnia i wyolbrzymia wszystko co się da a później ludzie wielce zdziwieni że nie jest tak cudownie. Gra będzie ok i super ale nie taka jaką nam pokazują i wciskają.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

co to za dziewczyny news? wczesniej 10 razy czytalem ze destrukcja bedzie lepsza niz w bc2 a teraz niby odwrotnie?

mowili że nie bedzie mozna calkowicie zrownac mapy z ziemią własnie z powodu sensownosci rozgrywki w multi, ale ze bedzie sie dalo niszczyc wiekszość rzeczy oprocz jakichs wiekszch budynkow ktorych obecnosc na mapie ma sens (a ich brak spowoduje ze sie bedzie glupio gralo)

 

co brzmi logicznie bo na pustej mapie serio by sie dziwnei gralo, ale też brak destrukcji, wg tego newsa brzmi glupio i smutno ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...