Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna cut-scenka, i 2 sekundowy prawie statyczny kadr, gdzie sie nic nie dzieje. Bawi mnie to do dzisiaj, jak glowna szycha Elektronikow powiedziala, ze Kotick moze byc w opalach, gdyz byl prezentowany material z konsoli na E3. Z czym do ludu czlowieku!... Ja oczywiscie jestem wielkim fanem BF3, ale mydlenie oczu PC footage oraz brakiem materiolow na konsole nadwyreza cierpliwosc posiadaczy BFBC2 na konsole, ktorych jest 4 mln. Buduja hype na kartach graficznych za 1500 zeta. WTF?:down:

Mnie również to prężenie muskułów przez panów z EA irytuje na potęgę, nawet przestałem o tym czytać na portalach newsowych. Zadzieranie nosa i wydzieranie japy - jakoś niefajnie to wszystko brzmi. Jeszcze gorzej jeśli bf3 spróbuje zaatakować niższą wiekowo grupę docelową CoDa. Martwi mnie ten hype, bo taki dragon age 2, po hucznej kampanii marketingowej EA, nie sprostał oczekiwaniom graczy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jedyną różnicą nie będzie tylko grafika i zamiast 60 klatek-30 to ja mam ich w doopie.

mniejsza ilość graczy + mniejsze mapy... ogólnie to coś mi się wydaje, że BF3 wcale nie będzie lepszy od BC2, będą chcieli upodobnić to do CoD i wyjdzie jedna wielka kupa

 

tak tylko wróże, obym się mylił :(

 

Jesli chodzi o "upodobnienie" BF do CoD, to tylko w singlu, multi bedzie szlo swoja wlasna sciezka... Mniejsza ilosc graczy rowna sie mniejsze mapy? Bzdura!. Ja najbaradziej obawiam, ze mapy beda zbyt duze na 24 graczy. BFBC2 na rush'u projektowany byl pod konsole, tak wiec 32 graczy na takim Valparaiso czy Isla, to bylo/ jest lekkie przegiecie na PC. Dlatego obawiam, sie ze rush'owe mapy BF3 moga byc zbyt wielkie, niegrywalne.

 

Litwin25- tez chcialbym, aby jedyna roznica byla grafa i mniejsza ilosc klatek. Tak, niestety nie bedzie, jak w przypadku BFBC2. Moim zdaniem, roznica bedzie taka sam jak w przypadku Medla of Honor: Alllied Assault vs MoH: Frontline.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

Litwin25- tez chcialbym, aby jedyna roznica byla grafa i mniejsza ilosc klatek. Tak, niestety nie bedzie, jak w przypadku BFBC2. Moim zdaniem, roznica bedzie taka sam jak w przypadku Medla of Honor: Alllied Assault vs MoH: Frontline.

jaka ona byla?

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Nie ważne czy BF3 bedzie miał destrukcję w multi taką jak BF:BC2. Mnie to nie obchodzi,bo BF sa dobre bez tego,te samochody,pojazdy,CODY mogą pomażyć. A z dodatkami może być tak jak w BFBC2. VIP Packi i wiekszośc map będzie za darmo,i pewnie wypuszczą z 2 takie duże dodatki po 50zł pokroju Vietnama. Do DLC do BF mogę dać każdą kasę,nie jak do COD gdzie zestaw 5 map kosztuję 50zł. BF3 będzie wtym roku królem potyczek muti.

 

PS

 

Wiecie że do wersji na PS3 BF3 dodają kod do pobrania BF 1942. Taki sam Exliusiv Connet jak z Dead Spece 2

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jedyną różnicą nie będzie tylko grafika i zamiast 60 klatek-30 to ja mam ich w doopie.

mniejsza ilość graczy + mniejsze mapy.

Mniejsza ilosc graczy rowna sie mniejsze mapy? Bzdura!.

 

no nie wiem @walek. mam nadzieję, że będziesz mieć rację, ale patrząc na niektóre mapy (te plany, które były udostępnione, np. metro) to wygląda to klaustrofobicznie. W sumie wpisałoby się to w kanon - mapy w BF:BC były największe, potem przyszło BF:BC2 z nieco okrojonymi powierzchniowo miejscówkami i teraz BF3 który ma być mixem BF i serii BF:BC i niestety może przynieść jeszcze mniejsze mapy. Ja pamiętam moją radość jak dali mapy z BF:BC - od razu czuć, że HARVEST DAY dała większą powierzchnię niż mapy w standardzie BF:BC2. Trzymam kciuki aby było jednak grubo, bo jak pisałem wcześniej - jest to jedyna gra jaką planuję do końca roku :-)

Odnośnik do komentarza

Nie ważne czy BF3 bedzie miał destrukcję w multi taką jak BF:BC2. Mnie to nie obchodzi,bo BF sa dobre bez tego,te samochody,pojazdy,CODY mogą pomażyć. A z dodatkami może być tak jak w BFBC2. VIP Packi i wiekszośc map będzie za darmo,i pewnie wypuszczą z 2 takie duże dodatki po 50zł pokroju Vietnama. Do DLC do BF mogę dać każdą kasę,nie jak do COD gdzie zestaw 5 map kosztuję 50zł. BF3 będzie wtym roku królem potyczek muti.PSWiecie że do wersji na PS3 BF3 dodają kod do pobrania BF 1942. Taki sam Exliusiv Connet jak z Dead Spece 2

 

A dla mnie liczy się tylko destrukcja,pojazdy są fajne ale to ma to jak z czołgu wywalić w budynek,w środku mają przerąbane i nie ma co zbierać.Żeby dali możliwość nagrywania filmików,to by był czad.Z tym kodem to czytałem ze jest to znany(i przeze mnie lubiany)BF1943.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto zlozyc preordera czy lepiej kupic gre w dniu premiery? Z K3 mialem tak ze kupilem w dniu premiery i mialem wczesniej niz kumple ktorzy skladali preordera i to taniej o 20zl.

 

Nie przypominaj nawet.. Ja należałem do tych frajerów, którzy złożyli preorder i czekali 2 dni dłużej (ultima). Ludziska zamawiający do paczkomatu nawet do 2 tygodni opóźnienie.. :/ Mam nadzieję, że tym razem do 24h dostanę swojego BF ( dla odmiany złożyłem w sklepie psx extreme).

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Szpicu dlatego pytam czy karkaland bedzie tylko w pre orderze czy w kazdej limitce?

Teoretycznie limitke dostaje się tylko z preordera. W praktyce pamiętam jak po premierze bc2 na półkach jakiegoś MM czy saturna leżały limitki (też dostępne "tylko" w preorderze).

bo bc2 limitka dawala tylko wczesniejszy dostep do 5 broni.

i do tego byla 10 zl drozsza :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co można przeczytać na PS3Site BF3 ma wieeeeelką przewage w pre orderach nad MW3 no ale czemu się dziwić hehe. Wogóle to na serwerach BFBC2 można spotkać naprawde wielu polaków i albo mi się wydaje albo po prostu polacy wolą BFa.

 

Gdzie najlepiej zamówić? Wiecie, chce mieć pewność że dojdzie tak szybko jak to możliwe hehe. Bo po przygodzie z pewnym sklepem na U wole jednak zebrać jakieś opinie.

 

Na ps3liga.pl napewno wystartuje liga w BF3 więc zapraszam. Co prawda nad portalem ciągle trwają prace i jeszcze nie wygląda on zbyt ładnie ale polecam forum ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...