Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, w 49 sekundzie filmiku, który podał Boro, myślałem, że mu kosa nie wejdzie :teehee:

 

Podejrzewam, ze nawet w czwartym Battlefieldzie beda problemy z kosami. :)... Powinien byc tylko, tak jak w BFBC2, jeden przycisk odpowiedzialny z noz. Nie wiem po co jest ta opcja z wyciegnieta kosa- zeby widzial co w dloni trzymam. Zreszta, bedzie jedno i drugie do wyboru.

 

Widzieliscie tego nowego shotgun'a!? To wyglada jak wiatrowka, z cienka lufa. Mimo tego wydaje kapitalny "metaliczny" dzwiek. W ogole udziwiekowanie w Bf3 to jeszcze wiekszy krok naprzod wzgledem BC2, bomba! :)

 

Ja i tak czekam na Bad Company 3! :rolleyes:

 

7 min w HD ! polecam miazga !

http://www.youtube.c...u/0/SDcbaR1THPQ

Uprasza sie o powstrzymanie sie przed wrzucaniem linkow z gameplayem z wersji pecetowej. Kogo to obchodzi w dziale poswieconym konsoli Sony ja sie pytam?

Mnie, i calej reszty forumowiczow, z wyjatkiem twojej jednej skromnje osoby. :) Poza grafa i cieciami map, BF3 na Ps3 zaoferuje praktycznie to co Pc wersja. Ogladam ten gameplay, bo chce zobaczyc jak zaproektowana jest mapa, jakie sa bronie, system punktacji, animacje kill'ow, desing naszych wojakow itd. Nie sadze, aby te rzeczy byly inne niz na blaszaku... chyba. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Uprasza sie o powstrzymanie sie przed wrzucaniem linkow z gameplayem z wersji pecetowej. Kogo to obchodzi w dziale poswieconym konsoli Sony ja sie pytam?

Mnie, i calej reszty forumowiczow, z wyjatkiem twojej jednej skromnje osoby. :) Poza grafa i cieciami map, BF3 na Ps3 zaoferuje praktycznie to co Pc wersja. Ogladam ten gameplay, bo chce zobaczyc jak zaproektowana jest mapa, jakie sa bronie, system punktacji, animacje kill'ow, desing naszych wojakow itd. Nie sadze, aby te rzeczy byly inne niz na blaszaku... chyba. :)

Zebys sie potem brzydko nie rozczarowal ;->

Odnośnik do komentarza

Koles z pixelenemy widzial demo BF3 na PS3, mniej wiecej tej samej miejscowce, co w talk show Jimego Fallon'a. Dla tych co nie znaja angielskiego, streszszczenie:

 

- na obydwu platformach system animacji porownywalny (one to one). Koles nie zauwazyl w tym aspekcie zadnych ciec na PS3. (btw- dla mnie nie jest tak samo, zacina w momencie kiedy skacze przez murek; poodbnie jak w KZ3 kiedy bierzesz granta ze skrzynki)

- dzwiek prawie tak samo swietny jak w pierwowzorze, choc nie taki sam

-destrukcja identyczna tak jak na blaszaku

-gra nie wyglada tak za(pipi)i*&scie jak na PC, ale to najladniejszy FPS na konsoli jaki widzial

 

A co ze swiatlem, ktore nie zachwyca na PS3!?

 

http://www.youtube.com/watch?v=q5KWDt4q9DY

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

walek - czemu animacja miala by byc okrojona na ps3? z tego co wiem to animacja nie jest elementem ktory pożerał by tony mocy, jej jakosc raczej zalezy od przygotowania, czyli np motion capture itp

 

to raczej takie rzeczy jak jakość tekstur, ilość polygonow, efekty swietlne i rozdziałka - to są rzeczy ktore mogą wymagać cięć z powodu mniejszej mocy sprzętu

Odnośnik do komentarza

Jakies ponad 10 sekund (plus kilkanascie zaa placow typa) Operation Metro z Playstation 3, ale slabej jakosc z kamery . Na poczatku myslalem, ze to z PC. Animacja jak sie czolga, czy biega identyko z PieCa. Marna jakosc footage, ale jestem pod wrazeniem. :thumbsup:

 

Moze to dziwnie zabrzmi, ale pierwszemu footage z Ps3 brakowalo "uczucie przestrzennosci", w stosunku do pierwowzoru. A tutaj ono powraca, wrazenie wielkosci mapy jak na PC.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8BCNIG8lgR4

 

 

BTW: Zauwazyliscie, ze direct kill feed jest z prawej strony! :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...