Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

...No i z tego co widzę brak tutaj czołgu który był obecny na tej mapie w alphie z PC. Co do ilości graczy 24 to tak akurat. Przy 64 w niektórych momentach tej mapy ginęło się co kilka sekund...

 

Ty grales w Pc alphe, gdzie bylo 64 graczy? Moze sie nie znam, ale rush na blaszaku to max 32 graczy. :sleep:

 

Widze opinie sa rozbiezne, co do grafiki. Jedna krzycza, ze slabiej niz w BFBC2, a kolejni ze lepiej. Kwestia HP chyba raczej jest jednoglosna- co mi sie bardzo k*&a nie podoba! No coz, moze jak konsolowe community mocno zakomunikuje ten problem, to kto wie... moze zmienia. Oby

 

Faktycznie, 32 osoby były :) Zagrałem kilka meczy w alphie jednak było to męczące biorąc pod uwagę fpsy <20 ;) Czekam na porównanie x360 vs ps3.

Odnośnik do komentarza

ta gra mnie coraz bardziej irytuje...

już miałem niebieski ekran tzn trawa itp wszystko było niebieskie...

i już widziałem gościa, który wchodzi w murek

pominę już gości którzy mecze kończą z statami 70-1 czy tez 90 - 10 itp

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

heh w tym streamie od Mazzeo chciał otworzyć drzwi nożem i się nie dało, potem stojąc w odległość pół metra od nich zaczął w nie strzelać z bazooki, zginął za trzecim strzałem...

 

No i zmorą tej mapy bedzie spamowanie rakietami na stacji metra

Odnośnik do komentarza

Widze opinie sa rozbiezne, co do grafiki. Jedna krzycza, ze slabiej niz w BFBC2, a kolejni ze lepiej. Kwestia HP chyba raczej jest jednoglosna- co mi sie bardzo k*&a nie podoba! No coz, moze jak konsolowe community mocno zakomunikuje ten problem, to kto wie... moze zmienia. Oby

W BC2 na konsolach zadawało się 25% więcej obrażeń niż w wersji PC, może tym razem przegięli :)

Byle do czwartku...

Odnośnik do komentarza

pominę już gości którzy mecze kończą z statami 70-1 czy tez 90 - 10 itp

 

no fucking way - rozumiem, że to leżaki trawiaste, względnie czołgacze błotniste? choć z tego co piszecie to mogą być rakietus napindalus

 

oglądam streamingi i pomijając fakt kilku szczegółów - moja ocena jest mega wysoka, strasznie mi się podoba

Odnośnik do komentarza

pominę już gości którzy mecze kończą z statami 70-1 czy tez 90 - 10 itp

 

no fucking way - rozumiem, że to leżaki trawiaste, względnie czołgacze błotniste? choć z tego co piszecie to mogą być rakietus napindalus

 

oglądam streamingi i pomijając fakt kilku szczegółów - moja ocena jest mega wysoka, strasznie mi się podoba

to sa przeszczepy z Cod'a ktore biegaja gdzie sie da napieprzajac z karabinów i oslepiajac przeciwników laserem.

 

rakieta chyba nie zabija. dostalem pare razy z rakiety i zawsze zostawala mi z 10% zycia

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Mi ogólnie gra się świetnie , pierwsze mecze były ciężkie ale powoli ogarniam "zasady" i poprawiam szybkość reakcji . Jeżeli chodzi o grafikę nadal uważam że dobrze to posklejano (ten kto nie oczekiwał cudów i nie łyknął PR Dice na pewno się nie rozczaruje) , sorki ale za szczerość ale BC2 na konsoli był dla mnie lekko zamulony (na pc wygląda to inaczej ) a tutaj jest w końcu dynamicznie i nie rwie przy zadymie , jeżeli chodzi o multi to dla mnie ma kolosalne znaczenie nawet kosztem oprawy . Bardzo chciałbym teraz dla przeciwwagi sprawdzić jak to wygląda na większej mapie z pojazdami. Edit : @szpic rakieta zabija na 100% i widziałem killa i oberwałem już z niej .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Gra mi się coraz lepiej, co nie znaczy, że wymiatam, bo ja nigdy w strzelanki nie wymiatam :]. Są oczywiście błędy, gra się zawiesi, coś tam przytnie przy zmianie kita, ale to szczegóły. Gameplay to sam miód. Czuje się jak dziecko wrzucone do sklepu z zabawkami, cały czas odkrywam mapę. Z tego co zauważyłem broń odblokowuje się osobno dla każdej ze stron, do tego wszystkie pierdołki (celowniki, gripy) dla każdej broni odkrywa się osobno. trudniej połączyć się ze znajomym (spic, zaq) jakoś to nie działa, lub składy są pełne, nie wiem, w każdym razie nie ma o tym informacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to sa przeszczepy z Cod'a ktore biegaja gdzie sie da napieprzajac z karabinów i oslepiajac przeciwników laserem.

 

rakieta chyba nie zabija. dostalem pare razy z rakiety i zawsze zostawala mi z 10% zycia

jak nie narzekanie na kamperów to narzekanie że nie kampią :D nie trzeba byc przeszczepem z coda żeby biegać i zabijać, ja też wole taki styl i sorry ale nie będe siedział pół meczu na karabinie z rozłożonym trójnogiem albo za rogiem czając się jak lamer (chyba że to mecz klanowy i wymaga tego sytuacja :P)

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, pierwsze wrażenia:

-graficznie jest ok choć wpadki typu dogrywanie tekstur i screen tearing są na porządku dziennym. Ta gra to taki BF:BC2 + jeśli chodzi o grafę. Plansza jest dość szczegółowa i momentami dobrze to wygląda. Zniszczenia ograniczone do kosmetycznych zmian otoczenia, a to gdzieś murek pęknie, a to dziura w ścianie się pojawi, nic specjalnego, ale miłe dla oka.

-framerate nie trzyma zawsze 30 fps'ów ALE nie znaczy, że jest niepłynnie. Większość pewnie nawet nie zwróci na dropy uwagi, bo do Crysis 2 na prawdę daleko. Boję się tylko o plansze z większą zadymą jak ta na pustyni ze statkiem w BC 2.

-ginie się... różnie, czasem momentalnie, czasem można oberwać więcej, ale to pewnie wina lagów, bo nieraz kosmosy odchodzą.

-recoil jest dużo większy niż w BC2, spluwy konkretnie kopią i trafić przeciwnika z większej odległości jest dosyć ciężko, ba, nieraz z bliskiej odległości seria poszła i nic. Uchwyty i celowniki, które się zdobywa trochę pomagają, ale nadal jest nieciekawie.

-jeśli chodzi o kampienie to jest różnie, zależy na kogo się trafi. Ludzie zaprawieni w BC2 raczej nie będą leżeć w miejscu, bo wiedzą co i jak. Tak mi się wydaje przynajmniej, ja bym ku*wa nie mógł. Dobrze, że jest kill cam. Zresztą rush to rush, ciekawe jak będzie na CQ.

 

Podsumowując - jeśli ktos nie lubi grać zespołowo lub często ginąć od kuli wystrzelonej przez n00ba kampiącego w krzaku czy za koszem na śmieci, powinien się zastanowić. Ci co szukają skillowej strzelanki również. Pewnie z czasem ludzie wynajdą takie camp spoty, że będzie się odechciewało grać, czas pokaże. Gra na pewno jest bardziej HC niż BC2, oceniając po tym co zobaczyłem. Czy to lepiej? Niech każdy odpowie sobie sam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z innych uwag informacja o podłożeniu ładunku jest opózniona, ale to pewnie błąd, najpierw słyszymy M-com, za 15 sekund dopiero głos z ekranu. Nie ma oznaczonej strefy gdzie nie można iść (czerń na mapie w BC2), wyświetla się tylko komunikat.

 

Sprawdziłem Battleloga. Działa na bieżąco, zajefajnie, proszę o dodawanie mnie jako znajomego (nic, sprawdzimy jak to działa z poziomu konsoli.

EDIT

Widzę, że w pełnej wersji gry będzie zaimportowana lista znajomych z PSNu.

Odnośnik do komentarza

Dobra, pierwsze wrażenia:

-graficznie jest ok choć wpadki typu dogrywanie tekstur i screen tearing są na porządku dziennym. Ta gra to taki BF:BC2 + jeśli chodzi o grafę. Plansza jest dość szczegółowa i momentami dobrze to wygląda. Zniszczenia ograniczone do kosmetycznych zmian otoczenia, a to gdzieś murek pęknie, a to dziura w ścianie się pojawi, nic specjalnego, ale miłe dla oka.

-framerate nie trzyma zawsze 30 fps'ów ALE nie znaczy, że jest niepłynnie. Większość pewnie nawet nie zwróci na dropy uwagi, bo do Crysis 2 na prawdę daleko. Boję się tylko o plansze z większą zadymą jak ta na pustyni ze statkiem w BC 2.

-ginie się... różnie, czasem momentalnie, czasem można oberwać więcej, ale to pewnie wina lagów, bo nieraz kosmosy odchodzą.

-recoil jest dużo większy niż w BC2, spluwy konkretnie kopią i trafić przeciwnika z większej odległości jest dosyć ciężko, ba, nieraz z bliskiej odległości seria poszła i nic. Uchwyty i celowniki, które się zdobywa trochę pomagają, ale nadal jest nieciekawie.

-jeśli chodzi o kampienie to jest różnie, zależy na kogo się trafi. Ludzie zaprawieni w BC2 raczej nie będą leżeć w miejscu, bo wiedzą co i jak. Tak mi się wydaje przynajmniej, ja bym ku*wa nie mógł. Dobrze, że jest kill cam. Zresztą rush to rush, ciekawe jak będzie na CQ.

 

Podsumowując - jeśli ktos nie lubi grać zespołowo lub często ginąć od kuli wystrzelonej przez n00ba kampiącego w krzaku czy za koszem na śmieci, powinien się zastanowić. Ci co szukają skillowej strzelanki również. Pewnie z czasem ludzie wynajdą takie camp spoty, że będzie się odechciewało grać, czas pokaże. Gra na pewno jest bardziej HC niż BC2, oceniając po tym co zobaczyłem. Czy to lepiej? Niech każdy odpowie sobie sam.

Widze że mniej więcej pół na pół jeśli chodzi o zalety i wady. Fajnie że recoil jest konkretny i animacja jest w miare stała. Szkoda że tak szybko się ginie, zobaczymy co na to PCtowcy (bo to ich zdanie pewnie będzie się najbardziej liczyć dla DICE, jak zwykle zreszta). Mam nadzieje że będą narzekać i DICE zwiększy ilość życia :)

 

Ogólnie rzecz biorąc to chętnie już bym pocisnął :D

Odnośnik do komentarza

dodam ciekawsze bugi :

jak sie wezmie dwojnog. Jak postac biegnie z nim to nogi sa pod katem prostym do lufy i wyglada to jakby ktos z kusza biegal.

jak sie wezmie grip jako perk to postac i tak jej nie uzywa i trzyma karabin dokladnie tak jak wczesniej :D

Odnośnik do komentarza

przecież to beta, zmienią to do czasu wydania fulla... chyba :ph34r: . czuje w kościach że powtórzy sie historia z resistance 3. bete sobie rzucą a gra działa jak działa i bedą łatać wszytsko paczami na bierząco.

 

Mam dla ciebie złe wieści panowie z Dice powiedzieli że dają nam prawie końcowy kod. Więc nic się nie zmieni do premiery może jedynie szybkość schodzenia na tamten świat bo na twiterze i dużych portalach o BF3 aż huczy o tym że przegięli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...