Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna uwaga odnośnie bety - czy tylko ja uważam, że w BF3 leveluje się zdecydowanie za szybko? Po 4h gry mam 11lvl, podczas gdy w BC2 taki poziom osiągnąłem dopiero po kilkunastu godzinach. I nie jest to kwestia dobrych wyników i zdobywania kolejnych odznaczeń (póki co w becie Bf3 mam wyniki o wiele lepsze niż w BC2), po prostu widać, że pasek postępu pędzi na łeb na szyję.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza
leszcze muszą zmienić grę i zniknąć, wtedy jest nadzieja że ta szopka z camperami się skończy, a przynajmniej zmniejszy. Ludzie potrafią zepsuć każde multi, dosłownie.

 

wydaje mi sie ze to ogromna przesada i typowe polskie biadolenie

przeciez:

1 to sam poczatek gry, nikt nie zna zasad, nikt nie zna map, kazdy probuje sie ograć, i ogarnąć, w takiej sytuacji gra sie inaczej, pewnie z dnia na dzien bedzie lepiej

2 to darmowa beta, kazdy debil moze sobie sciagnac i popróbowac, nie jest powiedziane ze ci debile kupią fulla

3 sporo ludzi sie bawi, dlatego malo kto gra druzynowo, malo kto broni itp, bo porpostu testuja gre, obczająją mozliwosci itp

4 to tylko jedna mapa i to bez pojazdów wiec nie jest wyznacznikiem calosci

 

naiwnym jest oczekiwanie ze w pierwszych dniach bety ludzie bedą grac jak po roku grania w bc2

 

 

za to prawdą są bugi i mala ilosc zycia

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam takiej samej zabawy jak w zeszłym roku przy demie bbc2, ale kupuje na premierę. Trochę inny klimat (pewnie też wynikający ze specyfiki mapy), ale chcę bardzo, zrobiłem sobie 2 miesięczny post od poprzedniej wersji i jestem głodny gry. Żal mi tylko że zbieranie blach jak na razie nie przynosi takiej satysfakcji.

 

Nie wiem jak, albo nie da się zaprosić kogoś do gry gdzie już jesteś to mnie lekko martwi bo nie przetestowałem komunikacji głosowej. Co do ilości życia, moim zdaniem jest w sam raz do grania w drużynie z sensownym wsparciem apteczkami i właśnie komunikacją.

 

Czy można zlikwidować spawn stawiany przez recon? Wiem że to bez sensu bo fajnie można łapać łatwe fragi, ale jeśli ktoś sensownie założy spawn może narobić problemów. Obawiam się tylko takich sytuacji, jakie zdarzyły się często w K2- czyli spawn w miejscu podłożenia ładunków i wyrzynka.

 

co do levelowania to widać że wskaźniki są ustawione dosyć nisko i je imo zmienią, przy okazji dema BBC2 nie dało się chyba wyżej niż do 3-5 levelu i to było złe, teraz jest w sam raz idzie wiele rzeczy sprawdzić.

 

Więc moi drodzy bracia parafianie do zobaczenia za miesiąc, akurat termin 3 potomka i nieprzespane nocki świetnie zgrają się z klimatem pola bitwy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy z tym szybkim umieraniem? Miałem sytuację, że zobaczyłem gościa wbiegającego na mnie, zacząłem strzelać (więcej niż 3-4 kule ;)), a on i tak mnie położył pierwszy. Dla mnie o wiele trudniej jest zabijać, powiedziałbym, że porównywalnie do BC2. Co do kamperstwa - to jest pierwsza styczność ludzi z tą mapą i każdy chce ją lepiej poznać. Kiedy ludzie będą ją znali, będą wiedzieli też jak obchodzić kamperów i sprawa załatwiona (polecam żywopłot przy murze z lewej strony; stawiamy radyjko za skałami i obrońcy nie mają szans).

@ziemia1 Radio da się zlikwidować. Po prostu kiedy je znajdziesz, to je rozstrzelaj. Łatwo je namierzyć po "pikaniu".

 

BTW, od czego zależy stawianie dwójnogu? Leżałem w metrze na podłodze i nie zawsze dawało się go rozstawić.

Odnośnik do komentarza
Czy można zlikwidować spawn stawiany przez recon?

Można go chyba problemu rozwalić, jeśli ktoś zostawi na widoku.

 

Miałem sytuację, że zobaczyłem gościa wbiegającego na mnie, zacząłem strzelać (więcej niż 3-4 kule ;)), a on i tak mnie położył pierwszy.

Laaaag :P Nie raz już miałem taką sytuację, że facet potrafił przeżyć całą serię w górną część ciała/łeb, a zostawało mu 70% zdrowia, podczas gdy mnie ściągał jednym strzałem. Jednak w większości przypadków nie mam najmniejszego problemu z wykoszeniem 3 osób jedną serią, co w BC2 było trudne.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Jedna uwaga odnośnie bety - czy tylko ja uważam, że w BF3 leveluje się zdecydowanie za szybko? Po 4h gry mam 11lvl, podczas gdy w BC2 taki poziom osiągnąłem dopiero po kilkunastu godzinach. I nie jest to kwestia dobrych wyników i zdobywania kolejnych odznaczeń (póki co w becie Bf3 mam wyniki o wiele lepsze niż w BC2), po prostu widać, że pasek postępu pędzi na łeb na szyję.

jest trophy za 45 lvl.

wiec musi wpasc szybko.

Juz nie powtórza tego co w bc1 gdzie trzeba bylo grac z 300h w multi :D

beta trwa 3 dni a juz widzialem ludzi z 40 lvl na 50

Odnośnik do komentarza
beta trwa 3 dni a juz widzialem ludzi z 40 lvl na 50

No właśnie dlatego trochę za szybko to leci :D To samo z Uncharted 3. Owszem, granie nie wiadomo ile, żeby zdobyć sensowny level może być czasem męczące, ale daje dużą satysfakcję i mimo wszystko solidnie motywuje. A 50 lvl w 3 dni to mi się z CoD kojarzy, co jest zresztą imo największą bolączka multi od Acti - co z tego, że jest 15 stopni prestiżu, skoro w tydzień można odblokować wsio, włączając w to wszelkie wyzwania, kontrakty i inne duperele.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
leszcze muszą zmienić grę i zniknąć, wtedy jest nadzieja że ta szopka z camperami się skończy, a przynajmniej zmniejszy. Ludzie potrafią zepsuć każde multi, dosłownie.

 

wydaje mi sie ze to ogromna przesada i typowe polskie biadolenie

przeciez:

1 to sam poczatek gry, nikt nie zna zasad, nikt nie zna map, kazdy probuje sie ograć, i ogarnąć, w takiej sytuacji gra sie inaczej, pewnie z dnia na dzien bedzie lepiej

2 to darmowa beta, kazdy debil moze sobie sciagnac i popróbowac, nie jest powiedziane ze ci debile kupią fulla

3 sporo ludzi sie bawi, dlatego malo kto gra druzynowo, malo kto broni itp, bo porpostu testuja gre, obczająją mozliwosci itp

4 to tylko jedna mapa i to bez pojazdów wiec nie jest wyznacznikiem calosci

 

naiwnym jest oczekiwanie ze w pierwszych dniach bety ludzie bedą grac jak po roku grania w bc2

 

 

za to prawdą są bugi i mala ilosc zycia

Masz racje w tym co mówisz, ale ja nie wylewam żalów na gre, tylko na ludzi. Gra mi się świetnie, ale krew mnie zalewa, kiedy zabija mnie typ, ktory jest pod mapa. Oczywiscie, tak jak piszesz, z nie kazdy z tych idiotow kupi fulla, ale oceniam to co jest na dzien dzisiejszy i chcialbym, zeby DICE staralo sie walczyc z kamperka, bo na dzien dzisiejszy na poczatku gry na OM nic innego sie nie oplaca.

 

I dziwna troche sprawa. Gra od strony wizualnej zdecydowanie sie poprawia w momencie wejscia do metra, bo nawet juz ostatni etap Rusha wylada lepiej niz ten park.

Odnośnik do komentarza
I dziwna troche sprawa. Gra od strony wizualnej zdecydowanie sie poprawia w momencie wejscia do metra, bo nawet juz ostatni etap Rusha wylada lepiej niz ten park.

To chyba dlatego, że aliasing najbardziej daje po oczach właśnie w parku, gdzie jest bardzo duża, otwarta przestrzeń. W dodatku drzewka i krzaki prezentują się tak sobie. Za to w metrze tekstury wreszcie nabierają wyrazistości, a oświetlenie naprawdę może się podobać. Ostatni obszar to podoba sytuacja, bo teren jest jednak mniejszy i bardziej ograniczony niż w parku.

Odnośnik do komentarza
I dziwna troche sprawa. Gra od strony wizualnej zdecydowanie sie poprawia w momencie wejscia do metra, bo nawet juz ostatni etap Rusha wylada lepiej niz ten park.

To chyba dlatego, że aliasing najbardziej daje po oczach właśnie w parku, gdzie jest bardzo duża, otwarta przestrzeń. W dodatku drzewka i krzaki prezentują się tak sobie. Za to w metrze tekstury wreszcie nabierają wyrazistości, a oświetlenie naprawdę może się podobać. Ostatni obszar to podoba sytuacja, bo teren jest jednak mniejszy i bardziej ograniczony niż w parku.

Dla mnie to jeszcze kwestia kolorystyki. W tym parku mam wrazenie, ze wszystko jest jakies "matowe". Dopiero w metrze te niebieskie odblaski, bloom i latarki dodaja klimatu. Po wyjsciu z metra jakby promienie slonca tez byly lepsze. Dziwne, bo przeciez jest sa takie same, ale takie mam odczucia ;)

Odnośnik do komentarza

Nie chciałem pisać tego posta w dniu czy dzień po pojawieniu się bety. Pograłem trochę, wyrobiłem sobie jako takie zdanie. W bardziej zbugowaną betę chyba nie grałem, zupełnie nie rozumiem ruchu EA. Wydać coć takiego tuż przed premierą gry? Ciekawe ile osób anuluje preordery. Teraz najważniejsze, rozgrywka to kalka CoD, no niemal, bo CoD na tle nowego BF wypada... lepiej. Nie sądziłem, że kiedyś to napisze, że CoD jest lepszy od jakieś gry. Przewaga CoD na BF3 jest taka, że w tej pierwszej grze mamy małe plansze, rozgrywka jest intensywniejsza, jest mniej miejsc do kampienia. Zaś BF3 to ogromne plansze, taki sam idiotyczny DMG broni, możliwość czołgania się (co za idiota to wymyślił?), przez co ta gra powinna nosić nazwę BattleCamp. Jedna wielka kampa, albo koleś leży w krzakach lub kuca za murkami, kamieniami. Ta gra jest wprost stworzona dla kamperów. Może kogoś satysfakcjonuje taka rozgrywka, ale ja lubię konkurować na równych zasadach i jeśli przegram pojedynek 1 na 1, to przynajmniej dla tego, że koleś posiadał lepsze umiejętności niż ja, a nie dla tego, że pierwszy zaczął strzelać z krzaków. Pewnie na mapach z pojazdami będzie lepiej, ale mimo wszystko, to nie moje klimaty.

 

Graficznie, może lepiej nie będę się wypowiadał, bo w pierwszych chwilach sądziłem, że to jakaś produkcja z PS Store.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

TO JEST WOJNA! Na wojnie też biegasz przed siebie na pałę? A tak w ogóle to:

 

wracaj do CoDa i nie piernicz tu.

 

wątpie by ktoś z nas brał udział w prawdziwym konflikcie zbrojnym na dużą skalę, ale napewno żołnierze nie zapadają sie pod ziemię i spod niej nie strzelają.

EDIT: to po chói tryb sie nazywa RUSH skoro wszyscy czekają w krzakach na jelenia.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

TO JEST WOJNA! Na wojnie też biegasz przed siebie na pałę? A tak w ogóle to:

 

wracaj do CoDa i nie piernicz tu.

 

No tak, zapomniałem, że to wojna i niektórym odpowiada siedzenie pół meczu w krzakach.

 

PS. Wracaj do CoD? Dopiero by mnie spotkała kara. :rofl2:

Odnośnik do komentarza

- Graphics are limited to low. You can change the settings but it wont change anything.

A Polygamia porównuje ustawienia Low i High, jak one są takie same :D

 

 

No i dobre informacje niesie DICE, choć zgadzam się z Xantu. BF3 musi odczekać swoje, leszcze muszą zmienić grę i zniknąć, wtedy jest nadzieja że ta szopka z camperami się skończy, a przynajmniej zmniejszy. Ludzie potrafią zepsuć każde multi, dosłownie.

HAHA. Pokazałem wczoraj koledze te porównanie ustawień Low i High, bo nie dostrzegałem żadnych różnic, a on mi powiedział, że chyba mam coś nie tak z oczami i, że różnica jest ogromna ;p

Odnośnik do komentarza

- Graphics are limited to low. You can change the settings but it wont change anything.

A Polygamia porównuje ustawienia Low i High, jak one są takie same :D

 

 

No i dobre informacje niesie DICE, choć zgadzam się z Xantu. BF3 musi odczekać swoje, leszcze muszą zmienić grę i zniknąć, wtedy jest nadzieja że ta szopka z camperami się skończy, a przynajmniej zmniejszy. Ludzie potrafią zepsuć każde multi, dosłownie.

HAHA. Pokazałem wczoraj koledze te porównanie ustawień Low i High, bo nie dostrzegałem żadnych różnic, a on mi powiedział, że chyba mam coś nie tak z oczami i, że różnica jest ogromna ;p

mialem podobnie, jakis typek na innym forum zachwycal sie ze gra na ustawieniach "ultra" wyglada cudownie, juz go zjechałem tym cytatem xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Muszą poprawić kwestie rozbrajania mcomów. Powinno być tak jak w BC2, a nie ten zatrzymujący się zegar. Irytuje to niemiłosiernie. No i te cholerne latarki. Ok w metrze mają prawo oślepiać, ale w parku? Bez sensu. Jeśli ze stingera mogę strzelać tylko do pojazdów to latarką powinienem oślepiać tylko gdy w około jest ciemno.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

No to Rozi powiedz mi, jako człowiek myślący widząc napis RUSH wnioskuje że to bedzie szybka intensywna rozgrywka, z naciskiem na refleks i efekciarstwo. Tymczasem mam kitranie sie 14 racoonów po krzakach i pojedynki snajperów komu bardziej dupa zza krzaka/kamienia/wystaje. jakby to sie nazywało CAMPERHILL etc to ok ale na BOGA JEST NAPISANE RUSH. chyba za Rush znaczy co innego.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
TO JEST WOJNA! Na wojnie też biegasz przed siebie na pałę? A tak w ogóle to

TO JEST GRA.

Jak chcesz się godzinami chować po krzakach to idź grać w paintballa ;)

Nie no, powagi trochę. Już doszło do tego, że będziemy usprawiedliwiać nawet skrajne camperstwo, tylko dlatego, że to BF?

Edytowane przez K@t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...