Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekoszc ludzi napisala tutaj swoje spostrzezenia, wiec i ja doloze pare cegielek do battlefield'owych wrazen.

 

Grafika

 

Mam niemalze identyczne wrazenia, jak obcowanie z beta Crysis 2. W jednym i drugim przypadku jest masa szczegolow, ktora oblozona slabymi teksturami (szczegolnie park), doczytywaniem sie i kujacym aa, daje wrazenie bardzo nieczytelnego obrazu. Technicznie pewnie jest llepiej niz w BFBc2, ale w multi fps musi obraz byc klarowny i "czysty". 1080p rozwiazalo by sprawe, ale wiadomo ze PS3 tego nie uciagnie. W kazdym badz razie jesli zoptymalizuja gre, wyciganl z niej ostatnie i obraz stanie sie "stabilny" (wszystki sie tak rozlazi i porusza), to bedziemy mieli piekny BF3.

 

Gameplay

 

- jest szybszy, niz w Bc2 (Ja bylem w lekkim szoku, ze polowa sensivity w becie, jest czulsza niz max w BC2), ale gra sie calkiem przyjemnie.

 

- obawialem sie czolgania, jednak nieraz okazuje sie ono zabwienne, gdy jestes pod obstrzalem snajpera. Na plus

 

- niestety nie pasuje mi te niskie HP. Tego nie przeboleje w full'u.

 

- animacje sa swietne. Moge przez murek przez 10 min przeskakiwac :)

 

Gra, jak sporo osob mowi, ma potencjal. Jak usprawnia pare rzeczy, a szczegolnie grafe, to mzoe byc kro multi

 

Nie wiem czy sie ze mna zgodzicie, ale sterowanie, poruszanie sie postacia to takie Killzone 3- tyle ze 10 razy mniej. Czujecie ta lekka ociezalosc zoldaka i leciutki delay broni?

 

Ja nie wiem co sie dzieje. Nie moge sie zalogowac do battlelog. Korzystam z maila i hasla, jakim sie loguje na Playstation Network.

Odnośnik do komentarza

Wylapane z battleloga :

anyone that understands what IN GAMe SERVER BROWSERs mean should not even be questioning this.

 

you will be able to take your entire platoon/ clan and open a room with completely customized setups.

 

this feature is 100% made to allow clan wars.

 

you will be able to browse lists of rooms with clans already in them, or create your own room for others to join.

 

public, private, whatever.

 

which maps, gamemodes,number of players, custom options ....WHATEVER YOU WANT.

 

 

the matchmaking system will basically be for random players.

 

the people wiht large groups or platoons will be using the server browser. trust me, you will be VERY HAPPY.

 

this game is going to be the ULTIMATE clan game.

Odnośnik do komentarza

Komentarz ode mnie:

http://www.youtube.com/watch?v=2pyQ5xsJ11U&feature=channel_video_title

 

Od razu mówię, że gra mi się podoba, a w komentarzu uwzględniam jej wady, więc proszę nie hejtować. Co do moich zdolności komentowania to dopiero co zaczynam, więc bądźcie wyrozumiali :)

 

filmik jak każdy inny, średni raczej mając na uwadze to że chciałeś (chyba) zrecenzować/opisać bete, mało z niego można się dowiedzieć, laikowi mówi tylko że słaba grafa, masa błędów i cod ogólnie lepszy, a jako laik który nie grał w żadną część z serii, albo grał ale chce wiedzieć jakie są różnice, chciałbym się dowiedziedzieć czegoś na temat mapy, trybu, broni, dodatkowych gadzetów, czy są na przykład granaty rozbłyskowe, dymne, czy można w końcu czołgać się, albo czy destrukcja otoczenia ma jakiś wpływ na rozgrywke, abo czy pojazdy naziemne (?) są dostępne, jakie, jak się sprawują, tak samo ze śmigłem i innymi latającymi (ja wiem że nie ma, ale nie wszyscy wiedzą, chyba że są a siakoś je przeoczyłem :)), itp. ..........

 

no i jak w ogóle można być zawiedzionym oprawą graficzną? kurcze, ile lat na świecie żyjesz? deweloperzy są gorsi nawet chyba od polityków, wciskają kity byle tylko ludziska się podjarali programem, pod każdym trailerem powinno być napisane drobnym druczkiem że gra będzie tak wyglądała w takiej i takiej specyfikacjii na nowo zainstalowanej windzie

 

seria na konsolach wygląda średnio (bf2), lub prawie jak kupa (bbc/bbc2), tak samo nie jarajcie się singlem, cokolwiek by wam naobiecywali, jakie cudowne trailery namontowali to dalej bedzie tylko mooocno średniawy bf

 

tak samo porównywanie serii cod i bf.... to całkowicie (słowo kluczowe) inne gry, łączy je tylko to że wszysko widzimy z widoku pierwszej osoby (?) i że w obu się strzela, sposób rozgrywki jest już całkiem inny, to tak jakby porównywać final fantasy z np. morrowindem albo diablo, niby wszystkie to rpg, ale jednak inne

 

nie odbieraj zle tego komentarza, ogólnie nie jest jakoś specjalnie zle, chodzi o to że mogłeś dłużej pograć i dokładniej opisać niektóre rzeczy, na duuuży plus zaliczam już samą rozgrywke, ja pograłem chyba z 5/6 meczy i ciągle byłem na dole w rankingu, ratio k/d to średnio chyba 2/8 :D ty widać lepiej sobie radziłeś

 

 

tak jak już wcześniej napisałem, spodziewałem się tego że gra będzie tak a nie inaczej wyglądać, w bete zagrałem tylko pare razy i to wystarczy do premiery, osobiście chciałem tylko wiedzieć tylko czy sterowania bardziej nie zepsuli i obłożenie przycisków jest podobne, nie umiem grać ciągle na jednej mapie i do tego bez pojazdów, czekam na pełną wersje z mniejszą ilością błędów i wszystkim mapami tym bardziej że niektóre zapowiadają się ciekawie

Edytowane przez niemrawy
Odnośnik do komentarza

Login do Battlelog to login do konta EA ;)

 

Dzieki, ale tez nie dzialczy. Sprobuje pozniej. Wy sie logujacie danymi z konta EA czy PSN?

 

Ps. Radze nie grac na nowym, nie wyrobionym padzie. To jest totalny dramat! Chyba 20% sensivity moze ujarzmic te "sztywne" galki. :)

Tylko kontem EA. Nawet w miejsce gdzie trzeba wpisać login jest Origin Account E-mail ;)

Odnośnik do komentarza

Z każdym dniem mam coraz większą ochotę brać tę grę od razu jak wyjdzie. Z każdym jednym meczem.

 

Jeżeli grafika pozostanie na poziomie bety to będę trochę zawiedziony, ale rozpaczać z tego powodu nie będę, bo zlewałem dość zapowiedzi gry więc nie nastawiałem się na nie wiadomo co.

 

Swoją drogą sądze, że jest duże prawdopodobieństwo, że gra wyjdzie w premiere na PSN.

 

Po 1. EA bardzo polubiło cyfrową dystrybucję i wydali swoją jedną z najbardziej dochodowych marek w dniu premiery.

Po 2. Na PSN pojawiło się ostatnio sporo "dużych" produkcji jeszcze z tego roku.

Po 3. Gra w premiere wychodzi na Origin Store w premiere, dlaczego na konsolach miałoby się pojawić tylko w wersjach pudełkowych?

Odnośnik do komentarza

A mi to i rak nie dziala. Zalogowalem sie na konto ea, potem dokladnie z tymi samymi danymi na battlelog i pała. Nie dziala

jak się zalogujesz na EA to masz potwierdzony profil? Jeśli nie to przy swoim loginie u góry będziesz miał czerwony napis.

 

Ja mam niebieski, wiec chyba wszytsko ok. Proboje przypisac moje ID PSN do konta EA (console personas), ale za chooj nie moge. Ja pie*&*(! :verymad:

Odnośnik do komentarza

Wszystko spoko, rozumiem, że ktoś grafiką w BF3 jest jak na dzien dzisiejszy rozczarowany, ale porównywanie jej do MW3 jest wręcz obraźliwe. Nijak mają się zniszczenia i zadyma z BFa do CoDa. Ludzie, troche obiektywizmu.

Jest obraźliwe ale dla MW3. Zniszczenia? Jakie zniszczenia, bo te w becie to śmiech na sali, przecież ta gra wygląda bardzo przeciętnie.

Odnośnik do komentarza

Grałem dziś rano inżynierem, zamiast standardowej broni miałem AKS74U (którego nie odkryłem), zdobyłem do niego 2 celowniki, a na kolejnej mapie znów musiałem korzystać z podstawowego karabinu, bez żadnych upgrade'ów. Zapadłem się też pod mapę w tym parku, a mój skład spawnował na mnie - 4x suicide, co zrobić

teraz podstawowe bronie są inne dla usa i ruskich, grałeś widocznie najpiwer amerykancem i miales m4, potem grales ruskim i miales mini kałacha, to normalne, kazda klasa ma 2 bronie początkowe, jedną dla ruski i jedną dla usa

 

Wszystko spoko, rozumiem, że ktoś grafiką w BF3 jest jak na dzien dzisiejszy rozczarowany, ale porównywanie jej do MW3 jest wręcz obraźliwe. Nijak mają się zniszczenia i zadyma z BFa do CoDa. Ludzie, troche obiektywizmu.

Jest obraźliwe ale dla MW3. Zniszczenia? Jakie zniszczenia, bo te w becie to śmiech na sali, przecież ta gra wygląda bardzo przeciętnie.

 

jak dzis widzialem nowy filmik z coopa w MW3 to grafiak byla dosyc ladna, tyle ze starsznie czysta, sterylna, jakby sie chdozilo po wypolerowaym plastikowym domku dla lalek, w bf3 moze i sa pixele ale cos sie dzieje, otoczenie jest żywe, a i zniszczenia są, moze i nie da sie zrownac mapy z ziemią ale w newralgicznych punktach mozna sporo rozwalić

Odnośnik do komentarza

Wszystko spoko, rozumiem, że ktoś grafiką w BF3 jest jak na dzien dzisiejszy rozczarowany, ale porównywanie jej do MW3 jest wręcz obraźliwe. Nijak mają się zniszczenia i zadyma z BFa do CoDa. Ludzie, troche obiektywizmu.

Jest obraźliwe ale dla MW3. Zniszczenia? Jakie zniszczenia, bo te w becie to śmiech na sali, przecież ta gra wygląda bardzo przeciętnie.

Choćby takie. Wczoraj jako atakujący ekipa doszlismy do wyjscia z metra, przed ostatnim etapem i widze tylko swiatlo z lataki i typ puscil serie, wiec bez namyslu, bo bylem w biegu, przytrzymalem R3, a z racji tego, ze mialem sciane za soba, a bylem od razu przy niej, zamiast mnie, gosciu skroil sciane a mnie na pysk posypal sie tynk, ale w takich ilosciach i przy takim udzwiekowieniu, ze to bania mala.

 

Wiadomo, ze od BF3 wymaga sie wiekszych zniszczen niz w demie, demolowania scian, by dorwac przeciwnika, ale na razie EA i DICE zaaslaniaja sie ze nie wszystko jest aktywowane, a beta ma za zadanie sprawdzic stabilnosc serwerow i inne takie. Z werdyktem strony technicznej wstrzymalbym sie do premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...