Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

DICE wyjawiło, że mapy zostały zmniejszone tak aby zmieściły się na konsolach. Mimo to, wszystko wydawało się naprawdę ogromne. Wszystko wyglądało identycznie jak na PC, jedynie obiekty znajdowały się bliżej niż na PC, to jedyna różnica.

Sprytnie. Po prostu zmniejszyli dystans pomiędzy niektórymi obiektami. Nie poszli na łatwiznę.

 

Troche jednak musieli pociac przy 24. Pewnie wytna flagi D i E, przesunal bazy do przodu, i mamy small Caspian Border.

 

708px-Caspian_border_map.jpg

 

PS. Pytanie do ludzi, ktorzy gral na Caspianie. Czy w odrzutowcu od razu sie (re)spawn'owalo, czy trza bylo podbiec do niego z buta?

Odnośnik do komentarza
DICE wyjawiło, że mapy zostały zmniejszone tak aby zmieściły się na konsolach. Mimo to, wszystko wydawało się naprawdę ogromne. Wszystko wyglądało identycznie jak na PC, jedynie obiekty znajdowały się bliżej niż na PC, to jedyna różnica.

Sprytnie. Po prostu zmniejszyli dystans pomiędzy niektórymi obiektami. Nie poszli na łatwiznę.

 

Troche jednak musieli pociac przy 24. Pewnie wytna flagi D i E, przesunal bazy do przodu, i mamy small Caspian Border.

 

 

 

PS. Pytanie do ludzi, ktorzy gral na Caspianie. Czy w odrzutowcu od razu sie (re)spawn'owalo, czy trza bylo podbiec do niego z buta?

 

 

Mozna bylo respawnowac sie w odrzutowcu etc.

Odnośnik do komentarza

Zapisaliście kilkanaście stron i nie wiem czy ktoś już przypadkiem nie pytał, ale wie ktoś może czy będzie wyszukiwarka serwerów w wersji konsolowej? Grałem chwilkę na PC i kurcze fajnie to rozwiązali. Pozdr.

 

tak, ma być takowa. w wersji na PC jest tylko Battlelog, w wersji konsolowej ma być wyszukiwarka serwerów z poziomu gry

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ha, no mowa. Też marzę o takim dodatku na miarę Vietnamu.

imo BF1943 to najlepsza cześć, najlepiej z balansowana i do tego chyba najładniejsza

 

szkoda tylko ze nowych map nie dają, nawet z chęcią bym za nie zabulił... :(

To fakt,tutaj nie wykazali się marketingiem,mogli dać nowe mapy z chęcią bym kupił,do dziś w BF1943 gra mnóstwo ludzi.

Odnośnik do komentarza

nie że wysyłają 24 tylko ze 24-25 spodziewaja sie dostawy ;p

 

ja bede ich śledził i jak tylko beda mieli dostawe to jade odebrac osobiscie, to najszybsza metoda zeby nie tracic 1 dnia na kuriera

 

chociaz też pytanie ile osob dostanie gre przed premierą, moze sie okazac ze bedzie malo ludzi na serverach przez te pierwsze 2-3 dni, niektore kraje przestzregają dat premier i nie mozna tak jak u nas dorwac gry wczesniej

Odnośnik do komentarza

Uhh ja właśnie odkryłem że wszystkie mapki z dodatku z limitki (powrót do karkand) są też w darmowym battelfieldzie z pc (Battlefield play4free), który działa w okienku w przeglądarce więc sobie ukratkiem w pracy pogram tak żeby szef nie widział. Więc jak strukture tych mapek za bardzo nie zmienią to w dniu premiery bede wiedział co gdzie jest ^_^

Odnośnik do komentarza
DICE wyjawiło, że mapy zostały zmniejszone tak aby zmieściły się na konsolach. Mimo to, wszystko wydawało się naprawdę ogromne. Wszystko wyglądało identycznie jak na PC, jedynie obiekty znajdowały się bliżej niż na PC, to jedyna różnica.

Sprytnie. Po prostu zmniejszyli dystans pomiędzy niektórymi obiektami. Nie poszli na łatwiznę.

 

Troche jednak musieli pociac przy 24. Pewnie wytna flagi D i E, przesunal bazy do przodu, i mamy small Caspian Border.

Flagi niech tną, byle były takie same miejscówki jak w PC włącznie z tym przejściem granicznym. Chcę widzieć jaki tam będzie młyn :P

 

P.S.

Znalazłem ten artykuł z PB: http://planetbattlefield.gamespy.com/View.php?view=Articles.Detail&id=29

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to sa kapitalne informacje. Rozgrywka idzie w kierunku BFBC2.

 

http://www.joystiq.c...-battlefield-3/

 

 

 

[...There are major gameplay balance differences between the two. Weapons feel different, with different fire rates and recoil. And the damage model has been radically shifted. Death comes quickly in the beta, situated more towards Call of Duty's durability, or even last year's DICE-developed Medal of Honor multiplayer. Firefights in the beta prioritize reflexes over tactics, which is a departure from Bad Company 2.

 

This is not the case with Battlefield 3 as it is now. The version of Battlefield 3 that I spent hours playing last week has weapons and damage that feel like Battlefield Bad Company 2. This, if you aren't sure, is a good thing. It changes the dynamics of firefights, allowing for each side to take and hold positions, and making flanking and tactical coordination much more viable. The increased player survivability also make vehicles in Battlefield 3 more fair than they would be with the beta's damage models.

 

Getting the drop on someone isn't the end of a fight in the version of Battlefield 3 I played last week. You have to be persistent, and you have to watch your ass to make sure you aren't left holding your, uh, empty gun in your hand if the guy you murdered has a teammate around the corner.

 

As it stands now, Battlefield 3's beta is a wellspring of misinformation about what your final Battlefield 3 experience will be.

It leads to more interesting, frantic firefights, including one moment where I killed one enemy with my M4, shot another that came around the corner from the hip, and had to switch to my sidearm to handle yet another opponent a moment later. This happened all the time in Bad Company 2, and it's one of the things that gave it an identity separate from other modern military shooters. Requiring more ammo per kill also makes the support class more important – as you run out of ammo, you'll be looking for that resupply. Battlefield 3 has made machine gunners your source of ammo, which means you'll probably need to fall back to resupply

 

The main problem with the Battlefield 3 beta – the one that's out right this moment – is that it doesn't play like Battlefield 3 does now ...

...]

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Super info i muszę wam powiedzieć jedno ja już tęsknię za grą. Zaczynam mieć takie uczucie jak w BC2 że jak nie zagrałem chociaż chwilę to mnie nosiło choć ta chwila zawsze przemieniała się w kilku godzinne sesję ;).

Jedni pewnie to nazwą uzależnieniem i pewnie mają rację ale jest to uzależnienie od świetnych gier jakie serwuje nam DICE.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...