Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

poratujcie, chcę zalogować się na battleloga a wyświetla mi się coś takiego : Your account is not allowed to login. Może ktoś z Was wie jak temu zaradzić?

Poczekac do premiery w EU. czyli 28. nie zalogujesz sie,tylko usa moze sie teraz zalogowac.

 

można się już logować, tylko trzeba najpierw odpalić grę

roznie podobno to dziala.

Odnośnik do komentarza

Nikt mi nie odpowiedział czy te lagi z celowaniem tyczą się ogólnie w grze czy tylko w multi, ale domyslam sie, ze o singla nie chodzi. Wstrzymam sie jednak z zakupem, pozycze jutro z pewnego sklepiku za smieszne pieniadze by przejsc singla, a na multi kupie jak stanieje. Przynajmniej wyjda do tego patche. Jedyny minus, bede niezle w tyle w przeciwienstwie do innych napie........cych w sieci;)

Edytowane przez rela2
Odnośnik do komentarza

Serwery Europejskie jeszcze nie działają,więc łączy wszystkich "szczęśliwców" którzy kupili grę przed premierą (która przypominam jeszcze nie nastała) z USA dlatego macie takie lagi.

Nie siać paniki proszę.

 

Jak kogoś mocno przypili to nie ma wyjscia

 

ale tak na marginesie wejdźcie na youtube wyszukajcie filmiki wrzucone w ciągu dzisiejszego dnia .... jest już trochę tych filmów z wersji ps3

Edytowane przez yarod77
Odnośnik do komentarza

Zagrałem chwilkę na dwóch dużych mapach. Ja tam nie widzę, żadnej pikselozy. Gram na 120 calowym ekranie. I na prawdę jeśli gra ma problemy z powodu braku AA to strasznie to daje u mnie po oczach. Tu jest znacznie lepiej niż w BC2. Z bliska to jest wręcz bajecznie. Tam zobaczycie choćby słabsze tekstury broni i ząbki na nich. Tu jest zdecydowanie lepiej. Kiepsko wypada tylko dalszy plan. Drobne obiekty. Dostają przez to drzewa. Wszelakie siatki czy drabinki z daleka wyglądają średnio. Ale ogólne wrażenie jest pozytywne. Tylko ten lag, który muszą poprawić w najbliższej łatce. Singla i coopa jeszcze nie ruszałem.

Odnośnik do komentarza

Czekam na opinie - moje zamówienie czeka w Sferisie na odbiór i się zastanawiam czy je w ogóle odbierać. Za tą samą kasę mogę kupić Uncharted 3, który na pewno mnie nie zawiedzie.

Jak zamawiałeś to odbierz,a nie się wypinasz,mogłeś czeka na opinie jak ja bez robienia dymu u handlowca.

 

Szabaz nie narzekają na U3 bo jest exem i każdy wie jak będzie u niego wyglądało,tutaj ludzie narzekają bo naoglądali się filmików z PC-ta i myśleli ze to z PS3.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...