Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli admin jest ogarnięty, to potrafi ustawić spawnowanie jak w BF2 :)

Ostatnio też grałem na HC gdzie nie było minimapy , więc to wszystko jest do ustawienia.

 

Szkoda że na razie brak serwów z tylko jedną mapą ;/

 

 

@edek

 

A tam, bycie fair. Z jakiej paczki dropsów mam czekać do 27 skoro hamerykańce już mogą grać? W (pipi)e mam takie bycie fair ;)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

No właśnie sam się pytałem wcześniej i zauważyłem już że skaczą te mapki co jakiś czas . I tak więcej niż 2 rundy bez error nie udało mi się zrobić . Ogólnie to czuje się trochę jak brzdąc w sklepie z zabawkami , nie wiem od czego zacząć heh wszystko bym chciał naraz wypróbować :woot: .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ja miałem na razie 2 crashe. 1 wczoraj w nocy - wywaliło mnie po 2minutach gry.

Drugi dziś - utraciłeś połączenie z serwerem - choć to mogło być spowodowane jakimiś pracami, bo mi się wyświetlił tekst że od 13,30-15,00 coś grzebią.

 

Poza tym, zero problemów.

 

No ja na razie tłukę CQ na firestorm i tej island khaszftegje cośtam :D

 

WZIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

Pierwszy hax jakiego spotkałem ;/

 

qQTFa.jpg

 

 

 

Zagrałem 2 raz w team deatchmatch [ruski kontra usa] i powiem tak. Za pierwszym razem jak grałem spawny były za(pipi)iste. Teraz jak grałem, to spawnowałem się przed wrogiem który sobie leżał w kącie, biegł czy cokolwiek albo za jego plecami. Nie wiem czy to wina mapy czy serwa. Padaczka.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak kupie wersje na PC. 64 osobowe serwery (i glosniki 5.1, ktorych nie mam na PS3 :)) bardzo kuszą, a przeciez nie musze grac w Full HD (bo z reszta moj monitor nie ogarnia takich rozdzielczosci xD), a po ogarnieciu kilku filmikow na yt widac, ze da sie grac na mojej karcie. Najwyzej bedzie trzeba podkrecic troche kompa.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Witam. Dziś dostałem swoją kopie BF3 i mam problem.

Wyskakuje mi błąd pobierania : Ta gra wymaga zaktualizowanej wersji Windows. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe i zaktualizuj swój system operacyjny przed przystąpieniem do instalacji gry ???

Dodam że wszystko mam zaktualizowane. Komp może demonem prędkości nie jest , ale BETA ładnie chodziła. Może ktoś z was wie w czym tkwi problem? Gra dziś przyszła z Ultimy Limited Edition.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

KTOŚ MI KURFA POWIE JAK PRZEBINDOWAC JECHANY COMM-ROSE ŻEBY SIE NIE BUGOWAŁ?!

 

Chcę z Q zmienic na A.... i potem działa tak, że na obu zostaje przypisany _-_

Pod Q mam strafe, więc wychodzi na to że podczas strafe w lewo nie da się rozglądać mychą, bo ta miast ruszać kamera bryka po opcjach comm-rose _-_

 

 

Ta gra gorzej działa niż beta. Bindowanie zjechane (przebindowanie noża i granatu do myszki działa TYLKO wtedy kiedy nie jest jednocześnie wciskany ŻADEN inny klawisz - aka nie ma strafe i granatu, biegu i granatu etc, muszę się zatrzymać i to też działa różnie, przeważnie raz na każde 5 prób), filtr serwerów też, bo nie da się do żadnego dołączyć (nie ma buttona JOIN w ogóle) - jedynie matchmaking działa.

 

Kolejne ale - nie wiem czemu, ale nie dostałem żadnego DAO-12 ani innych dodatków z Limited Edition. Chyba że musze coś zrobić, żeby odblokowac to bo w wyborze broni nie mam tego dla ŻADNEJ klasy obecnie.

 

 

 

 

Ja sobie chyba grę odpuszczam póki tego nie naprawią, bo dla mnie jest niegrywalne.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

hahahha, czyli norma - nie umiem = z(pipi)ana gra :P

 

Dodatki dostajesz jak wpiszesz kod do origin. Pisałem o tym w tym temacie.

Browser działa LEPIEJ niż w becie, jest normalny przycisk join. Jak nie masz, to wyłącz i włącz przeglądarkę. Mi raz zniknął jak zacząłem latać po menusach.

 

Pewnie dostałeś ostro po dupsku i teraz ciskasz gromami jak to ta gra jest ble XD Trzeba było zagrać jak Cię zapraszałem, to byś się nie denerwował.

 

Ja mam zbindowane 3 i 4 pod mychę i nie mam problemów. Nóż też. Ty zawsze miałeś jakiś spaczony sposób sterowania grami, to teraz cierp ;P

 

 

PS. Z rzeczy które nie działają:

 

- po zmianie serwera trzeba na nowo zmienić kamuflaż - nie zapamiętuje go

- chat - jest zbyt jasny i czasami zamiast zniknąć do końca zostaje na ekranie ( z przejrzystością ok 90%)

- miały być 3 osoby w czołgu, pozostało przy 2. Tego chyba już nie zmienią.

- browser - mógłby być bardziej rozbudowany jeśli chodzi o zaznaczanie HC. Teraz trzeba wejść w szczegóły serwera i sprawdzać co jest włączone, a co nie. Przydałoby się rozdzielenie na pure HC i modyfikowane HC

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

"hahahha, czyli norma - nie umiem = z(pipi)ana gra"..... hahahahaha -ssiesz Stona, bo ludzie zamawiający gre przez Origin nie dostali innych kodów jak tylko samą grę. Żadnego keya na BtK, żadnego Warfare pack etc.

Problemy z bindami są straszne, sprawdź se fora na Battlelogu, nim się zaczniesz nabijać.

 

No jakoś u mnie browser nie działa lepiej niż w becie- wręcz przeciwnie. Widać Ty jesteś idealny i ogólnie za(pipi)isty - mogę Cię dotknąć? _-_

Odnośnik do komentarza

Jeżeli MASA ludzi płacze na forach o tak podstawowe rzeczy jak niedziałające poprawnie keybindy, czy brak kodów do DLC to wg mnie nie można mówić o dopracowanym produkcie. U Ciebie wszystko działa? Ciesze się Twoim szczęściem, ale to są na tyle poważne sprawy, że nie można ich pominąć i na podstawie własnych, pozytywnych, doświadczeń twierdzić że produkt jest cacy że ochy-achy.

 

 

 

Czym nerwowy, może trochę. Ale w(pipi)ia mnie jednak fakt, że jak komuś coś nie działa z przyczyn niezależnych od niego, to wyjeżdżasz z tekstem, że nie umiem grać. Nigga - pls! _-_

Odnośnik do komentarza

Oj, no już już :*

 

Mi wsio działa = gra jest spoczko.

 

Jak kupię sobie nowy samochód i mi będzie za(pipi)iście się jeździło i nic się nie będzie psuło, a 10 innych osób będzie płakało że im siada elektryka, to będę miał na to wy(pipi)ane, bo mi działa :D

Lajf is brutal end ful of zasadzkas!

 

O 15 kończę robotę, wbijaj na TSa i powalczymy. Na pełnej (pipi)ie będzie Ci się lepiej grało :)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie chyba grę odpuszczam póki tego nie naprawią, bo dla mnie jest niegrywalne.

 

Juz chyba gdzies to slyszalem, a nie, ja tak mowilem :ph34r:.

 

U mnie zas sprawa zmienila sie diametralnie, o 180 stopni wrecz, jest okazja na allegro toc grzechem by bylo za taka cene nie skorzystac.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

minusy multi:

 

- piszący na czacie zajmuje dwie linijki. jest "nick said <team>: ENTER wiadomość

- wiadomość ma bardzo ograniczoną ilość znaków

- okienko czata jest wyjątkowo irytujące. chwalili się tym, że ograniczyli do minimum HUD ale co z tego jak wrzucili na środek taki bilboard

- radyjka są całkowicie bezużyteczne, bo gracz zamiast respawnować się na nim respawnuje się w powietrzu na już otwartym spadochronie. skutek? spadając jest wyjątkowo łatwym celem a do tego ciągle znosi nas w jedną ze stron

- działanie rpg jest dziwnie losowe - jednym razem można unieruchomić czołg jednym pociskiem a innym razem trzy strzały w amfibie nic nie dają

- igła/stinger niby są bardzo przydatne ale nie widze celu używania czegoś co nie daje mi fragów - za każdym razem jak trafiłem w heli albo odrzutowiec dostawałem tylko punkty za unieruchomienie

- battlelog:

  • zmieniając serwer gra się restartuje - absurd
  • przy uruchamianiu gry ta automatycznie uruchamia mi battleloga z domyślnej przeglądarki i nie mogę tego zmienić (na codzień używam Opery, do Battleloga chce używać Chrome)
  • podczas gry kliknąłem przez pomyłkę "quick match" i wyskoczyło okienko "matchmaking...", którego nie mogę zamknąć. Skutek? W połowie meczu nagle gra się wyłączyła i uruchomiła inną mapę.
  • przy liście serwerów, po prawej stronie powinien być dokładny opis serwera a nie tylko cztery podstawowe atrybuty, które widać na samej liście

- stacjonarne AA - bezużyteczne względem jetów

- losowość noża - raz zabije a innym razem, nawet przy przeciwniku odwróconym do nas tyłem, zwyczajnie "sieknie" i wtedy leżymy. Chociaż przyznaje, że raz udało mi się założyć instanta na gościu, który wbiegł prosto na mnie. Co ciekawe miał shotguna i wypalił ale gra chyba zgłupiała, bo on zginąl a mnie nałożyl się jakiś dziwny, "stalowy" filtr i wszystko wyglądało jak obraz na TV lampowym.

- Operacja Metro w CQ to jakaś kpina - takiej imby nie widziałem od lat. Wygrywają zawsze ci, którzy biegną od strony banku; ci od strony parku nie mają najmniejszej szansy wejść na schody. Może w przypadku 16/16 by to wyglądało inaczej ale w 64/64 to jest jeden wielki huk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...