Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej z 7 + 2 uncapy.

 

 

Shot z 0:40 pokazuje nad minimapą 7 flag: Hotel, Square, Suburbs, Market, Train Accident, Gatehouse, Cement Factory i Warehouse. Factory pewnie będzie uncapem :)

 

 

 

[EDIT]

@stona

Ja tam mam MaZZia na fl i u mnie się wyświetla. Gra chłopak. Battle reportsy tez mi pokazuje jego.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@stona

Ja tam mam MaZZia na fl i u mnie się wyświetla. Gra chłopak. Battle reportsy tez mi pokazuje jego.

 

Oj gra, lubi do mnie z RPG strzelac i mowic ze nie ma ammo w magazynku :D

 

PS. Jesli ktos ma artefakty to proponuje zmniejszyc "siatkowanie terenu" (czy jak to sie tam zwalo, po angielsku meshes texture) do low, wtedy wszystko ustaje, jak widac jest to jednak problem gry nie mojej karty, reszte mozna miec spokojnie na ultra, trzeba czekac na patch :(, z tego co zauwazylem czytajac na zagranicznych forach problem wystepuje tylko na GTXach z serii x60.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Wyłączyłem powiadomienia o unlockach w ustawieniach, a co? :D

Why? O.o

 

 

 

 

 

Biegam dużo reconem i nie doceniałem SOFLAMu, wolałem mieć w ekwipunku mobilny respawn ale chyba zacznę go używać na dużych mapach.

Radyjko i SOFLAM nie mają ze sobą nic wspólnego - można mieć dwa :P

 

 

 

Wlączyłem sobie polską wersję językową dla przetestowania i od kiedy podczas ostrzału wroga żołnierz z innej drużyny powiedział "nakurwiam" nie mam zamiaru przełączać na inną.

Wolę mieć ang. Od "na(pipi)iania" mam ako i stonę na TSie xD

Odnośnik do komentarza

Troszkę pograliśmy, własnie się dziwiłem że tak zniknałeś nagle.

 

Why? O.o

Jakoś mnie to ciągle wkurzało w becie, jak ktoś koniecznie chce zobaczyc co odblokowałem to może przecież zerknąć do statów ;)

 

 

Wolę mieć ang. Od "na(pipi)iania" mam ako i stonę na TSie xD

Zawsze do usług :D

 

IRNV x1 + SV98 = masakracja. Naqrwiasz jak na WH i aimbocie ;]

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, mam pytanko. Praktycznie zawsze jak latam sobie samolocikiem, ginę poprzez dziwną śmierć. Na ekranie pokazuje mi się, że zostałem namierzony. Myślę sobie spoko, jakaś piechota z Javelinem, odlecę na bezpieczną odległość i będzie cacy. Co się jednak okazuje, namierzają mnie inne samoloty wroga i dostaję od nich z rakiet. Po zabiciu widzę jednak, że nic nie mają odblokowane poza powiedzmy maskowaniem.

 

Jak to jest? Czy jety mają jakoś ukryte namierzające rakiety, czy cały czas będę musiał się męczyć z karabinkiem?

Odnośnik do komentarza

błędy. Kiedyś mordechay wjechał na moje miny a pokazalo mu, że go zabiłem z Growlera, bo akurat nim jechałem. Innym razem koleś zwyzywał mnie od cheaterów, bo jak wjechał na miny to mu wyskoczyło, że dostał nożem (mnie zresztą też pokazało, że zabiłem dwóch nożem a wszystko dlatego, że właśnie biegłem z kosą w ręce).

 

 

Coś jest nie tak z serwerami? Nie grałem od wczoraj ale wchodze dzisiaj a tu na liście pusto - nikt nie gra.

Odnośnik do komentarza

takie rzeczy tylko w modern warfare 2

No coooo Tyyyyyy ;)

No ale tak serio, ostatni unlock słaby. Mogli dać miejsce dla dodatkowej osoby, tak jak w czołgach. Albo jakieś bombki, żeby było można lepiej powalczyć z pojazdami na ziemi (mam tutaj na myśli mAA, gdzie 1v1 jet nie ma absolutnie żadnych szans).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...