Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ojtam, jeden dzień grałem ;P

Mam cały czołg :D

 

Jeszcze nie.

 

 

Zauważyliście, że w przeciwieństwie do BC2 nie ma mapy na której snajperzy stanowiliby 50% składu ? ;)

 

Który patch? BO z tego co kojarze to jeden już dawno temu.

 

Ten który "naprawia" latarki tak jak na screenie który wrzuciłem.

Odnośnik do komentarza

No jeden był zaraz po premierze, to wiem. Pytam, bo Stona wrzucił skrina z poprawionym tactical sun.

Ruszyli by dupeczki, co Oni myślą, że premiera poszła, to mają wolne? A robić to nie ma komu! ;p

 

@Stona: i jak trzecia miejscówka? Przydatne to dla tych w czołgu, czy tylko dla tych, którzy ten czołg zniszczą z całą ekipą w środku? ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Może to ruskie, Oni mają wszystko miesiąc przed premierą ;)

Widać tam na ekranie coś jakby debug console, może wyciek kontrolowany.

 

/kiedy wreszczie uruchomią stronę BF3 na statsverse, qrna!

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

@Stona: i jak trzecia miejscówka? Przydatne to dla tych w czołgu, czy tylko dla tych, którzy ten czołg zniszczą z całą ekipą w środku? ;)

 

Nie wiem, bo nikt nie wsiadł :<

Poza tym, ja i tak w czołgu jestem samowystarczalny. Podczerwień+skaner+bonus do wyboru i jestem anstopejbl :D Już jak mam strzelca to się irytuję, że baran nie patrzy na minimapę i nie zabija plebejstwa dookoła.

 

Z tego co wyczytałem, to 3 osoba może nakierowywać pociski + działa jak skaner, czyli mógłbym brać inne anloki. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Perki dla maszyny wyznacza kierowca więc jeśli on nie siądzie za sterami to czołg łapie perki działonowego. W ten sposób Stona siedząc jako drugi pasażer nie oddziaływuje na "budowę czołgu", tak samo widząc czołg 2/2 nie będzie w stanie do niego wskoczyć, bo kierowca nie ma ustawionego perka.

Ja to tak odbieram i wydaje mi się to najbardziej logicznym rozwiązaniem. Jeśli zrobili tak jak napisał szpic to wg mnie jest to strzał w stopę, bo zaraz pewnie znajdzie się ktoś kto znajdzie w tym exploita i czołgiem będą jeździć 4 osoby.

 

 

a wieczorkiem ako to byś ruszyl tyłek i odpalil SC, bo w 1v1 już wychodzę z ligi a w 2v2 ciągle w niej siedzę ;)

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

a wieczorkiem ako to byś ruszyl tyłek i odpalil SC, bo w 1v1 już wychodzę z ligi a w 2v2 ciągle w niej siedzę ;)

No skoro nalegasz... ;) OK, pogramy dziś w SC.

 

Dobry wątek :D

OuJtE.gif

http://www.reddit.co...nt_give_a_fuck/

 

Airplane? Nope, Tunguska.

Attack chopper? Nope, Tunguska.

Transport chopper? Nope, Tunguska x4.

Scout chopper? Nope, Tung- it's dead already?

Jeep? Nope, Tunguska.

Armored car? Nope, Tunguska.

Infantry? ... not sure if serious.

MBT? Nope, gtfo and fire your rockets, fool. Then Tunguska. Maybe rinse, repeat. Still, Tunguska.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

http://battlefield.wikia.com/wiki/CITV_Station

 

"The player can enter a tank already occupied by two teammates (the regular seating limit). He benefits from the tank's mobility and armor, and can assist the crew with day and night optics and laser designation but is not provided a weapon. Other players cannot use the CITV until they have unlocked it."

 

 

Dla tych co to mówili, że kierowca determinuje third seat ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...