Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No lepiej grać w kłejka, c'nie.

To co się dzieje w tej grze jeżeli idzie o rakiety, to przecież przerasta BC2 jakieś 40 razy. Zwłaszcza że większość map jest tak zaprojektowana, że miało być close combat a wyszło "3 wąskie przejścia do flagi" w których rakiety latają non-stop. Dobrze że sufit jest, bo by jeszcze mortarami nap.ierdalali, no ale Ci znowu odbiją sobie na Seine Crossing.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, ale sytuacje w BF2, gdzie musiałeś gościowi rakietę wpakować centralnie w ryj by zginął, a kiedy wybucha 20cm od niego nie robi mu mu żadnego uszczerbku na hp były bardziej komiczne.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

@Rinek

Nie, nie wyobrażam sobie. Ale to nie jest też moim zdaniem by przesiedzieć całą rundę. Tylko jak widzisz, że Twoje jety są "zamknięte" w obrębie bazy to wtedy wsiadasz, siedzisz chwilę, karzesz wrogów za overextending i odpuszczają.

Miałem taką rundę na Khargu raz. Przesiedziałem chyba z 10 minut w Centurionie, czy jak to się tam zwie, i zrobiłem chyba z 10x disable na jetach. Kolesie odpuścili (o killach nie mówię, bo wiadomo jak działa disable + wychodzenie z pojazdów wszelakich w BF3).

 

 

@co do MaZZika

I sense a rocket lover xD Ktoś nawet jakieś 2 stronki temu narzekał, ze go ciągle z rakiet zabija bo "mu się magazynek skończył" ;p

A potem MaZZeo (bo to był chyba on) na forum pisze: "jakiś łatwy ten HC mode - kille same wpadają" :>

 

W BC2 miałem ten spokój ducha, ze wiedziałem że jak unikam budynków i siedzenia w oknach to rakiet stanowią dla mnie znacznie mniejsze zagrożenie. Mapy w BF3 są bardzo urbanistyczne, ciasne, więc tam rakiety to chleb powszedni i nie da sie iść na danej mapie w miejsce gdzie ich nie uświadczymy.

 

 

 

 

 

 

PS:

Ja tak śmigam jak mi się przyprawy w trakcie robienia obiadu rozsypią xD

 

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Prawie:

1. goście grali engineerami

2. AE-LV4_TW zdobył 94 tysiaki punktów z award score, przy okazji

3. Obaj skaczą 1lvl z każdą rundą

4. serwer był pełny, więc obie sytuacje które opisałeś niemożliwe ;)

 

Masz linke do battle report: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/3539689/1/362708238/

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No to masz ammo i jakies rpg czy cokolwiek, napierdzielasz w czolg, a engi naprawia... pkt leca...

Ja czasem (chyba z Wami nawet) robie tak jak gram assaultem (przy FF), ze wale w swoich jak nic sie nie dzieje i ich lecze a pkt leca (tylko 3 zycia mozna zregenerowac - potem nie dostajesz pkt az do jego smierci, to dajesz ress :P).

Jest duzo opcji tego typu, nawet przy pelnym serwerze mozna robic flag trade (zobacz, ze jeden zginal 5 razy).

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam hax...

Ide na serwer do kolegi, staje przed mcomem... klade cos na E i ide afk... to samo robi on...

Profit.

 

Opcja dwa... wchodze na flag gdzie tylko ja jestem i on... step in, cap, step out, redo...

 

 

aka:

Zaden hax, Point-trade.

 

 

To się nazywa statspadding i jest s(pipi)onym pomysłem banowanym na każdym sensownym serwie ;)

Odnośnik do komentarza

@Rinek

Nie, nie wyobrażam sobie. Ale to nie jest też moim zdaniem by przesiedzieć całą rundę. Tylko jak widzisz, że Twoje jety są "zamknięte" w obrębie bazy to wtedy wsiadasz, siedzisz chwilę, karzesz wrogów za overextending i odpuszczają.

Miałem taką rundę na Khargu raz. Przesiedziałem chyba z 10 minut w Centurionie, czy jak to się tam zwie, i zrobiłem chyba z 10x disable na jetach. Kolesie odpuścili (o killach nie mówię, bo wiadomo jak działa disable + wychodzenie z pojazdów wszelakich w BF3).

 

 

@co do MaZZika

I sense a rocket lover xD Ktoś nawet jakieś 2 stronki temu narzekał, ze go ciągle z rakiet zabija bo "mu się magazynek skończył" ;p

A potem MaZZeo (bo to był chyba on) na forum pisze: "jakiś łatwy ten HC mode - kille same wpadają" :>

 

W BC2 miałem ten spokój ducha, ze wiedziałem że jak unikam budynków i siedzenia w oknach to rakiet stanowią dla mnie znacznie mniejsze zagrożenie. Mapy w BF3 są bardzo urbanistyczne, ciasne, więc tam rakiety to chleb powszedni i nie da sie iść na danej mapie w miejsce gdzie ich nie uświadczymy.

 

 

 

 

 

 

PS:

Ja tak śmigam jak mi się przyprawy w trakcie robienia obiadu rozsypią xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=jYCoeFlujUI&feature=channel_video_title

 

Inżynierem gram tylko jak używam pojazdów i na dużych mapach (Caspian, Khark itp), rpga uzywam tylko do rozwalania czołgów, chyba że mi sie ammo skonczy to potrafię i z niego walnąć jakiegoś człowieczka (rzadko kiedy pada od razu). Zobacz z resztą na battlelogu moje statsy to zobaczysz o czym mówię. HC nie gram bo nie ma żadnego związku z tru battlefieldem i jest dla kamperów i leszczy. Coś jeszcze? :P

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dlatego widzisz... uzylem "u kolegi na serwerze" - sam mi oferowal, moze skorzystam.

 

 

Spoko, lubisz grać "na kodach" , graj ;)

 

@Mazzeo,

a tam, się tłumaczysz. Ja lubię czasami wy(pipi) z RPG w grupkę staczy kitrających się w na wylocie tunelu. Sprawia mi to satysfakcję i nie wiem z jakiego powodu miałbym się z tym kryć :D

Odnośnik do komentarza

Taaaaa, byłem na tym serwie.

 

Wszedłem, dobiegłem do clusterfuck spota, zobaczyłem, ze lata około 10 rakud co 5 sekund z każdej strony, potem zdałem sobie sprawę z tego, że to soft i albo bierzesz medyka i ressasz ludzi albo bierzesz engi i napierdalasz rakietami... i wyszedłem. Ja dziękuje za takie coś. Może niektórych to bawi.

Odnośnik do komentarza

No też nie ogarniam tych serwów 64 multi OM 24h . Rozumiem RAZ, jak akurat mapka się taka włączy. Ale nerdzić tam non-stop to lekko zawiewa ciągotami do RPG i defi ;)

 

Dziś mi się za(pipi)iście grało combem JET+pocisk powietrze-ziemia. Latam sobie i na(pipi)iam w czołgi które nie wiedzą ocebe :D Nawet Plotka mi nie straszna. .. Do czasu aż na niebie nie pojawią się myśliwce wroga, bo wtedy mam trochę trudno bez rakiet :< Choć znowu tutaj pomaga radar do którego się przekonałem.

Odnośnik do komentarza

Dziś mi się za(pipi)iście grało combem JET+pocisk powietrze-ziemia. Latam sobie i na(pipi)iam w czołgi które nie wiedzą ocebe :D Nawet Plotka mi nie straszna. .. Do czasu aż na niebie nie pojawią się myśliwce wroga, bo wtedy mam trochę trudno bez rakiet :< Choć znowu tutaj pomaga radar do którego się przekonałem.

Widzę, nie tylko ja z takim zestawem latam. Co prawda mam odblokowany beam scanner i mogę rakietami lockować 2x szybciej niż normalnie, ale zabawa już nie ta. Przy ubijaniu z działka się przynajmniej trzeba pomęczyć, żeby gościa nie zgubić. No i nalot z rakietami na pełnej 'pani lekkich obyczajów' to jest to, nawet jak się nikogo nie ubije, to panika na ziemi jest niezła (w kokpicie czasami też, jak z nienacka na trasie przelotu wyrośnie latarnia czy inne drzewo :D)

 

Zadne cheaty, thinking out of the box. Abusing the system.

Nic wiecej.

Nazywajmy oszustwo po imieniu ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ja tam takich wrzucam do worka z haxorami, oszukiwanie to oszukiwanie, bez różnicy czy robi się to wykorzystując błędy gry czy h4xy. Paczyk pewnie poprawi to i owo, skończy się nieskończone spawanie.

Mortard-om i fanom quake jeszcze bym rękę podał, h4xom i statspadderom conajwyżej kopa można sprzedać irl ;)

 

Enyłej, w czwartek późnym popołudniem ciupiemy dalej... tylko gdzie ta ekipa sprzed tygodnia? Dezercja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...