Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dałem kolejną szansę OM na CQ. Serwer bez RPG/M203 i co ? I pstro. Ta plansza ma sens tylko przy małej liczbie graczy. Na serwie z 48osobami był totalny chaos. Non stop na(pipi)ianie z USASa i nejdspam na schody. Miałem pecha, bo byłem w drużynie która "atakuje" B i po kilku minutach dałem sobie siana i po prostu biegałem z ammo , a w chwilach przerwy wpełzałem na schody (środkiem można ładnie wejść na 1 schodach, bo z boku nie mają jak strzelać) i kosiłem kamperów przy prawym zejściu. Patologia to mało powiedziane.

Odpuszczam tę mapę zupełnie.

 

Poza tym przypadkiem grało mi się lux :) Tak pojazdami jak i z buta. Na Caspianie przy dobrych teamach, jeśli nie ma opcji że ktoś ma wszystkie flagi to można biegać i medykiem i jest kogo zabijać.

 

Tak czy srak boli IRNV, niech w końcu dadzą tego pacza z nerfem.

 

 

 

edit.

 

XD nie wiem z kim ty grywasz morde, ale zmień kolegów. Wbijam do Ciebie na serwa, 2 sekundy i BAN XD Z tego co widziałem zmieniłeś tag na jakiś [GEr]. Sprzedanie się niemiaszkom to warunek wbijania na ten serwer [który niby jest polski XD ]?

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

XD nie wiem z kim ty grywasz morde, ale zmień kolegów. Wbijam do Ciebie na serwa, 2 sekundy i BAN XD Z tego co widziałem zmieniłeś tag na jakiś [GEr]. Sprzedanie się niemiaszkom to warunek wbijania na ten serwer [który niby jest polski XD ]?

 

 

HALT DIE KLAPPE UND FICK MICH POLNISCHE SCHWEINE!!! ARBEIT MACHT FREI UND REICH!!!

 

Chciałem pograć trochę klanowo w meczach o coś, bo jednak takie wesołe hasanie nudzi się na dłuższa metę. Akurat graliśmy trening i musiałeś wbić.

Odnośnik do komentarza

Toż to nie moja wina że:

 

Rinek gra na metro

Morde gra K&P only lub na jakichś niemieckich serwerach gdzie mnie banują

Kruhol włącza grę na 5 minut po czym dochodzi do wniosku że jest za słaby i idzie do sklepu po fajki

Ako jest w akolandii

A Ty już nie grywasz

 

:<

Nom. Edek tylko wisi online ale nie gra, ostatnio coś Ciebie też ciężej złapać, Kruhol jak pisałeś - jeszcze bezczelnie udaje, że ma jakieś życie, Rinek jakieś dziwne upodobania do TDM i Metro, Morde czasami dołączył, a po 5 minutach znikał (pewnie niemcy wołali na jakieś akcje z "grupen" w nazwie xD)

 

Gdyby nie Crash i Daniel_origins to była by susza na friendliście.

 

Ja oszczędzam prąd i zmuszam się do pisania pracy dypomowej, może jutro coś pogram ;-p

Odnośnik do komentarza

No jak jestem na popo w pracy to ciężko mi grać :F

 

Wczoraj i dziś napierdalałem trochę :)

Próbuję dobić snajpera do końca ale ciężko mi idzie* :<

I dziś już 3 razy mnie z serwa wy(pipi)ało co uważam za skandal.

 

 

*niby robię snajpera ale później wchodzę do czołgu i się okazuje że mam jakieś dziwne ratio 40-5, a snajperem mam 2 kile XD

Odnośnik do komentarza

Echh Ako , twoja gra ostatnio tak mnie zainspirowała że siedziałem całą nockę , bite 12h na serwerach :ph34r: niczym rasowy nerd . Mam nadzieje że ściemniacie i w weekendzik będzie się do kogo dołączyć heh . Ja w końcu zagrałem sobie supportem i odblokowałem c-4 , snajper tradycyjnie na koniec bo bez dobrej faji ciężko wysiedzieć mi na górce bez ruchu i polować (chyba że poprawili qs i można grac agresywniej).

Odnośnik do komentarza

@ako

Nawet jak gramy na jednym serwerze to najczęściej ze Stoną lądujecie w maszynach a ja z Edkiem biegam po mapie więc to tak jakby każdy grał na innym serwerze. Ja się z chęcią piszę na jakieś SQDM albo coś inf only, bo powiem szczerze, że te pojazdy mnie nudzą - wlezie taki do czołgu, ustawi się w jakimś dziwnym miejscu i tłucze 20 minut a później cieszy się z 20-0. Jak dla mnie zero zabawy - wolę trollować minami i mavem, bawić się w quickscoping, robić mielonkę USASem i ogólnie grać w sieciowego fpsa a nie w sieciową symulacje jazdy maszynami wojskowymi.

Jak dla mnie maszyny są tu źle zbalansowane - na takim Firestorm czuję się jako dodatek do całego żelastwa, które jeździ wokół, na bazarze jak gość wjedzie LAVem pod C i ustawi się tak, że widać B to pozamiatane, na Caspianie jedyne co mogę zrobić heli/jetom to zejść im z drogi, bo i tak ich nie zestrzelę etc.

 

 

a Mordechay na jakichś dziwnych serwerach grywa - wchodze dzisiaj na P/K only, zabijam z G18 i dostaję chamską odpowiedź z serwera polączoną z kickiem; wchodze drugi raz, zabijam z 93R i dostaję drugi raz to samo. Serwer PK bez ustalonych reguł, bo adminowi pewnie nie chciało się dodawać jednej dodatkowej funkcji ale o edytowaniu powiadomienia i wstawieniu w nie chamskiego tekstu to nie zapomniał.

 

 

 

@dc

jak chcesz nabić snajpera to bierz broń z klasy pdw i walcz jak pozostałe klasy - punkty lecą a Ty ominiesz żmudne levelowanie przy użyciu broni, którymi strzela się jak ze słomki

Edytowane przez greah
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Echh Ako , twoja gra ostatnio tak mnie zainspirowała że siedziałem całą nockę , bite 12h na serwerach :ph34r: niczym rasowy nerd . Mam nadzieje że ściemniacie i w weekendzik będzie się do kogo dołączyć heh . Ja w końcu zagrałem sobie supportem i odblokowałem c-4 , snajper tradycyjnie na koniec bo bez dobrej faji ciężko wysiedzieć mi na górce bez ruchu i polować (chyba że poprawili qs i można grac agresywniej).

Ja jutro będę na 100%, po dwóch dniach przerwy mam zamiar zrobić ostry rozpierdziel na serwerach :D

 

Snajperem gram często agresywnie, dużo pistoletu używam, ale m98 + x12 też się sprawdza, nawet na bliższy dystans. Recon jest o tyle ciekawą klasą, że można nią grać na 100 sposobów. Ewentualnie tak jak już pisano, PDW lub shotgun i grasz normalnie :)

Odnośnik do komentarza

Kołko szczerości na forum? ;/

 

@rinek: nie uważasz, że jeśli na serwerze pistol only nie zakazanoby 93r i glocków, to każdy by tym śmigał? imo najlepszy serwer TDM w ofercie, nie ma takiej bezmyślnej juchy jak na innych.

 

Gram sam, bo:

-mam fazę tylko na air maps, ewentualnie sqdm, ale i tak jak gram, to nikt się nie chce dołączyć (chyba dlatego, że dla mnie jest obojętne hc czy sc, a niektorym nie)

-nie zawsze moge gadać przez TS'a (siostra się uczy)

-farmię MVP dog taga ^^

-mam coś zje.bane z dzwiękiem w kompie, bo przez ts'a bf jest ściszany przez mikser do prawie niesłyszalnego poziomu, a ustawianie opcji dźwiękowych na "nic nie rób" nie skutkuje

-1/3 mojego skilla opiera się na słuchu, a wy mi przeszkadzacie :P

 

 

Chętnie pograłbym z kimś SQDM, ale rinka rzadko widzę, a z fl nikt nie raczy zagadać, sam też zagadywać nie będę, bo ostatnio jak się pytałem czy ktos chce grać coopa, to nikt nie raczył napisać nawet "nie".

 

Ako i tak zawsze w chmurach beczki naku.rwia, więc nie widzę sensu się do niego dołączać ;]

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

-mam coś zje.bane z dzwiękiem w kompie, bo przez ts'a bf jest ściszany przez mikser do prawie niesłyszalnego poziomu, a ustawianie opcji dźwiękowych na "nic nie rób" nie skutkuje

W TSie odszukaj ustawienia pluginów i po prostu wyłącz "Volume Control". Powinno pomóc.

 

Ja Cię tu wspieram z powietrza, jak czougiem popindalasz, niewdzięczniku! :D I nie przeszkadzamy, tylko podgrzewamy do walki!

Jedyny valid point w wyliczance to ten z MVP, wiadomka, byś grał z nami to byś miał nadal zero, słabiaku :P

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

W BC2 93r nie było zakazywane i mało kto z nim biegał. W BF3 to wcale nie jest taka kapitalna maszyna jak się ludziom zdaje. Ma swoje wady.

 

No to pytanie:

Na ki ch.uj nam TS skoro jeden nie może grać bo chce MvP i koledzy mu przeszkadzają; Ako kręci beczki solo w samolocie albo małym ptaszku; Stona siedzi w czołgu na dziwnej górce przez 20 minut i ma 20-0; Rinek lubi tylko małe, ciasne i wąskie przestrzenie bez urządzeń mechanicznych - samo ciało, a Kazik nie wie z kim grać?

 

Srać TSa - zaoszczędzi się kasę na Winter Sale _-_

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...