Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj tylko na klawie (WSAD + strzałeczki), ja tak latam jak mam heat seekery.

Ale, że zazwyczaj nie mam, a żeby trafić cokolwiek z rocked pods/miniguna potrzeba precyzji, to tak - klawa + mycha. Duża podkładka koniecznie.

 

Całkiem fajnie da się na tym polatać, IMO inwestycja w joya się nie opłaca, aż tak bardzo super to te jety nie są.

 

Po prostu musisz próbować, z czasem to opanujesz. Do momentu kiedy odblokujesz air radar faktycznie może być trochę męka. Najlepiej chyba poszukać jakiegoś nierankingowego serwa i się pobawić.

Odnośnik do komentarza

A na battlefield.ea.troll.uk dalej wieczna nagonka ;] Wiadomo że BF3 nie jest idealny ale wytykanie "200 powodów dlaczego BF3 ssie pauke" z czego połowa jest w stylu "można sobie ustawić nicka z maksymalnie 16 liter" naprawdę powoduje godzilla facepalm.

 

I jak zwykle gloryfikowanie BF2 i BC2, które oczywiście były perełkami bez bugów, idealnie zbalansowane, bez głupot, problemów, mapy były super i patche zawsze przychodziły na czas i poprawiały wszystko.

 

Już nawet nie wspominam o kĄsolowcach głównie z działu PS3, wielkich znafcuf serii dla których wszystko co inne niż w BC2 to złe. Niektórzy nawet kuszą się o stwierdzenia że leżenie to ZUO.

Odnośnik do komentarza

Konsolowcy to w ogóle nie powinni narzekać, dostali tyle możliwości zabijania bez celowania/wysiłku, że gra jest jakby wręcz usmażona pod ich możliwości :P

 

BF2 wiele nie grałem, się nie wypowiadam. BC2 nie była perełką bez bugów, ale szczerze mówiąc, dawała mniej powodów do narzekań, a mapy pod wieloma względami sprawiały wrażenie bardziej przemyślanych. W BC2 było wiele świetnych rozwiązań, których nagle w BF3 zabrakło, co jest dla mnie tajemnicą.

Co do leżenia, sam mam mieszane uczucia, TBH ;)

 

Wracając do BF3 - macie czasami tak, zazwyczaj jak jesteście w budynku i patrzycie przez okno, że obiekty i teren za oknem zaczyna znikać? Ciężko to wyjaśnić, mam to najcześciej na Teheranie. W miarę jak się poruszam to wszystko się pojawia. Coś tak jakby silnik ukrywał obiekty których już nie powinienem widzieć przez ścianę, szybciej niż za ścianę wejdę...

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

@akuś

Nie, nie spotkałem się z tym, albo nie jestem w stanie sobie nic przypomnieć.

 

Leżenie daje fajne możliwości taktyczne. Np czołganie się za murkiem o wysokości 50 cm by Cię snajper nie ubił, czołganie się pod oknami by zaskoczyć wroga po drugiej stronie ściany etc. Mnie tego brakowało w BC2.

A ludzie co to pierdzielą o BC/BC2 z konsol, nie znają serii i jej wcześniejszych części ale uchodzą za znawców mnie po prostu śmieszą.

Odnośnik do komentarza

A na battlefield.ea.troll.uk dalej wieczna nagonka ;] Wiadomo że BF3 nie jest idealny ale wytykanie "200 powodów dlaczego BF3 ssie pauke" z czego połowa jest w stylu "można sobie ustawić nicka z maksymalnie 16 liter" naprawdę powoduje godzilla facepalm.

To jest bardzo poważne uchybienie - przez to nie mogę używać mojego pierwotnego nicka "dwuchlododwufenylotrojchloroetan"

jestem oburzony

 

C4K6R.jpg

 

 

@ako

No i to jest właśnie pierwsza rzecz, która nie powinna a MUSI być znerfiona, bo to co się obecnie dzieje na rushu to jakiś cyrk. Support powinnien supportować team atakiem obszarowym uniemożliwiającym dojście do mcoma a w rzeczywistości jest on atakującym. Nieskończona ilość pocisków, brak jakichkolwiek kar i absolutne zero umiejętności w celowaniu. Powinni albo ustalić limit rakiet - np. 7 albo zwyczajnie usunąć mapę i w zamian dać klasyczny celownik, który stosuje się w granatnikach. Dlaczego? Wtedy raz, że support musiałby się nauczyć jak korzystać z mortara a dwa, że byłby uzależniony od drużyny tj. siedzę z mortarem i słyszę jak mówicie "rzuć dwie bombki na B, bo jest ciężko".

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Pobiegałem sobie dziś z C4.

Ubaw przedni :D Biegniesz kilka minut za czołgiem żeby na końcu go roz(pipi) <albo dostać w plecy od randomowego kolesia który akurat przebiegał obok XD >

MEGA :D

 

Szkoda tylko że nie miałem sprinta <bo musiałem wziąć więcej C4 bo reszta składu nie ogarniała perków ;/> i ciężko było dogonić AA ;)

A rzucanie C4 na przejeżdżający pod pomostem czołg daje mega banana na twarzy :)

Odnośnik do komentarza

DICE wyciąga przyjazną dłoń w stronę graczy, spełniając pewne zachcianki. Jak udostępniono do publicznej wiadomości, część bardzo istotnych, a jednak jeszcze nie poprawionych aspektów gry jest już na celowniku. Część zaproponowanych zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszam.

 

 

Nadchodzące zmiany to:

  • Wewnętrzny VOIP.
  • Większe bądź mniejsze nerfy broni i dodatków, w tym latarki taktycznej.
  • Zmiany okna chatu, w tym zmiana pozycji i wielkości.
  • Dodatkowe zmiany do systemu drużyn, w tym opcja tworzenia nowych!
  • Klaksony, na liście do dodania lecz prawdopodobnie nie w nadchodzącym patchu.
  • Zmiany interfejsu graficznego gry, w większości wedle propozycji graczy.
  • Edycje pocisków TV.
  • Dodanie Spectator/BattleRecorder, najbardziej pożądanej rzeczy przez graczy.

 

No KOmpy patch wyszedł z tydzień temu już. I z wymienionych rzeczy nic nie zrobili. Kompletnie to co obiecali, nie spelnili.

Odnośnik do komentarza

DICE wyciąga przyjazną dłoń w stronę graczy, spełniając pewne zachcianki. Jak udostępniono do publicznej wiadomości, część bardzo istotnych, a jednak jeszcze nie poprawionych aspektów gry jest już na celowniku. Część zaproponowanych zmian znajdziecie w rozwinięciu newsa, zapraszam.

 

 

Nadchodzące zmiany to:

  • Wewnętrzny VOIP.
  • Większe bądź mniejsze nerfy broni i dodatków, w tym latarki taktycznej.
  • Zmiany okna chatu, w tym zmiana pozycji i wielkości.
  • Dodatkowe zmiany do systemu drużyn, w tym opcja tworzenia nowych!
  • Klaksony, na liście do dodania lecz prawdopodobnie nie w nadchodzącym patchu.
  • Zmiany interfejsu graficznego gry, w większości wedle propozycji graczy.
  • Edycje pocisków TV.
  • Dodanie Spectator/BattleRecorder, najbardziej pożądanej rzeczy przez graczy.

 

 

No KOmpy patch wyszedł z tydzień temu już. I z wymienionych rzeczy nic nie zrobili. Kompletnie to co obiecali, nie spelnili.

 

 

Przecież to co napisałeś tyczy się kolejnego patcha, a nie tego który wyszedł.

Odnośnik do komentarza

 

 

No KOmpy patch wyszedł z tydzień temu już. I z wymienionych rzeczy nic nie zrobili. Kompletnie to co obiecali, nie spelnili.

+

Przecież to co napisałeś tyczy się kolejnego patcha, a nie tego który wyszedł.

 

 

xDDDDDDDDDDD

 

 

 

Stonka, to już wiesz, czemu tak gram cały czas - kit, ze nie mam imba score ale fun jaki!

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@maxelm

Dział PC, PS3, czy X360 - gdziekolwiek byś to napisał było by to nie prawdą, bo wciąż mylisz patche... bez względu czy wyszedł na konsole, czy nie ;p

 

 

@Mordzia

No Stona ostatnio poleciał z serva za wysokie KD xD Żenada, tym bardziej, że ani nie było w nazwie serva "noobs" ani nic. Ja się domyślam, że to anty hackerskie ma być, no ale jeżeli punish'uje normalnych graczy to tu jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

Ja się domyślam, że to anty hackerskie ma być, no ale jeżeli punish'uje normalnych graczy to tu jest coś nie tak.

To Stona nie ma haxów? xD

 

Ciekawe czy w paczu poprawią "Fuck you, man!" przy resie, polewam z tego za każdym razem.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

F2000 faktycznie nie ma _żadnego_ recoila O_o

Jak większość broni... a tak się śmialiśmy z CoDa :<

http://www.youtube.com/watch?v=6pFuYfBo9jc

 

Przy okazji gość bardzo sensownie gada ;)

 

---------

 

Dla grających CQ:

ShpE9.jpg

Sorry, TDM, SQDM, Rush - no bonus for you ;p

 

---------

 

Ch1x8.jpg

 

---------

 

Wideoteki Battlefieldowca ciąg dalszy:

 

Broń asfalta:

(można się posmiać z niektórych statystyk... balans wg. DICE ;p)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

To Stona nie ma haxów? xD

Shhh, bo się MaZZeo dowie i nie będa się już kłócić!

 

Nie wiem o co wam chodzi :(

 

Ja i tak mam z was miśki najwyższe ratio i SPM :D

 

Co do tych broni asfalta - żeby to wszystko miało sens to AN-94 powinien mieć zwiększony damage do 30tu. No ale DICE tego nie zrobi bo grają w inną grę niż wszyscy xD

 

Wiadomo ile ma teraz po znerfieniu G3A3? Czy zmniejszyli damage tylko trochę np. do 30tu czy może to już 25?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...