Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się interesował tym jak wygląda sprawa patchów na konsolach? Taka ciekawostka:

 

Ostatni patch. W czasie gdy dopiero przechodził weryfikację w Microsofcie i w SONY, w wersji na PC był już done. Teraz czytam newsa na PPE i widzę:

 

"Jakie jeszcze ciekawostki zdradza studio przy okazji ujawnienia gameplayu z nowego DLC? Np. takie, że aktualnie certyfikację w Sony i Microsofcie przechodzi nowy patch do multiplayera Battlefield 3."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hmmm......

Odnośnik do komentarza

IMHO Dice poszło tutaj złą ścieżką. Wybrali patche co kilka miechów ale tak w (pipi) duże, zamiast robić co kilka tygsów mniejsze, które naprawiają błędy. No sorry ale przecież wuchta rzeczy może być naprawiona od razu, wystarczy zmienić linijkę w kodzie gry [zmniejszyć powierzchnię MAVa, miny/C4 , deadzone na dachach. Do tego nie potrzeba MIESIĘCY przygotowań. A jak coś nie wyjdzie tak jak trzeba, to za 3 dni kolejny kilkunastomegowy patch. I wtedy gra ŻYJE, a nie (pipi)a że bawimy się wczasy wczesnego internetu gdzie patche są raz na ruski rok.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem chwilę w BF2142 i zdałem sobie sprawę z jednej rzeczy której brakuje w BF3.

 

W BF2142 medyk i support nie muszą wyrzucasz skrzynek by kogoś uleczyć/dać ammo, wystarczy wybrać ją z listy broni i ją trzymać, jest taki sam efekt.

 

Jeżeli mam 80hp, chce się szybko uleczyć to nie ma sensu wyrzucać całej apteczki, co niestety jest w BF3.

 

Z drugiej strony w BF2 nie było skrzynek tylko paczki, które trzeba było podnieść (a raczej zwyczajnie najść na nie), co było złe bo momentalnie dostawałeś full ammo/full health. Były sporo momentów m.in. na Karkandzie i innych mapach infantry z dużą ilością medyków, że jakiś typek biegał sobie po tych apteczkach w trakcie walki robiąc z niego terminatora. Nie mówiąc już o tym, że z takiej apteczki skorzysta tylko jedna osoba, nieważne czy miała ledwie jeden magazynek w zanadrzu, czy wywaliła ledwie parę pestek.

 

Ehh gdyby tak BF3 miał swój silnik z paroma dobrymi pomysłami i dodać do tego całą koncepcje jaką miał BF2142 to by była gra czysty miód.

Odnośnik do komentarza

IMHO Dice poszło tutaj złą ścieżką. Wybrali patche co kilka miechów ale tak w (pipi) duże, zamiast robić co kilka tygsów mniejsze, które naprawiają błędy. No sorry ale przecież wuchta rzeczy może być naprawiona od razu, wystarczy zmienić linijkę w kodzie gry [zmniejszyć powierzchnię MAVa, miny/C4 , deadzone na dachach. Do tego nie potrzeba MIESIĘCY przygotowań. A jak coś nie wyjdzie tak jak trzeba, to za 3 dni kolejny kilkunastomegowy patch. I wtedy gra ŻYJE, a nie (pipi)a że bawimy się wczasy wczesnego internetu gdzie patche są raz na ruski rok.

Pewnie to wina konsol bo każdy pacz kosztuje na konsolach grube dorary. Resztę dopowiedz sobie sam.

Odnośnik do komentarza

50 procetowa zniżka na BF3 (67,45 zł) i B2K (24,50 zł) jest teraz na originie. Nie pisałem o tym, bo pewnie wszyscy już to macie.

 

Przy okazji spytam się. Na jakich ustawieniach taki laptop: http://www.komputron...X887V_8_GB.html pozwoli zagrać w BF3.

 

Znajomy ma tego lapka z minimalnie gorszym prockiem i gra na high w natywnej rozdziałce ale ile fpsow wyciaga to nie wiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

no kupiłem sobie ów dodatek w promocji, a co.

 

Ile czasu minie plusminus, od zakupu na store.origin.com, do momentu w którym będę mógł go w originie pobrać?

jak kupolowalem na originie bf2 to moglem go sciagac po jakis 2-3 sekundach ?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy najnowszy pacz też wyjdzie w bundlu z CQC. Potem kolejny dopiero jesienią, przy okazji AK, a na End Game już pewnie pacza nie będzie, bo jak end, to end.

 

No ale tak poważnie, czy oni do kurki nędzy nie potrafią ogarnąć, że można pacza wypuścić osobno i będzie zajmował kilkanaście megabajtów?

To tak przy okazji mnie naszło ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...