Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki ten pecetowy Battlefield jest swietny! Ogromne mapy, duza liczba graczy, sterowanie myszka + klawiatura i ciagla akcja - to jest to, czego brakowalo mi w wersji konsolowej. Tam (szczegolnie na duzych mapach) biegalo sie tylko od flagi do flagi, czasami spotykajac przeciwnika. Dlatego gralem glownie na mapach miejskich. Nawet grafika, mimo tego, ze gram na Low wydaje sie byc lepsza od tej z PS3, pewnie przez brak bijacego po oczach aliasingu. Tak wiec, czas sprzedac konsolowego Battlefielda (a wraz z nim chyba pojdzie cala konsola, bo przez ostatnie miesiace PS3 odpalalem tylko do BFa :/) i kupic porzadna myszke, podkladke i pc'ta. :)

 

Jednak, zeby nie bylo tak wesolo - gra zawiesza mi caly komputer. Nie pomaga kombinacja alt+F4, ani alt+ctr+delete. W miejscu staje obraz razem z dzwiekiem, pomaga tylko restart komputera. Ktos wie co moze byc przyczyna takiego zachowania?

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=0ugFEy1pOCQ&feature=g-u-u&context=G204a357FUAAAAAAADAA

 

 

"We're going doooooown, we're going doooooooooown........... I had to make it look cool!" xD

 

Jeszcze tak suchego birgira nie było, ale coż się dziwić, ileż można wymyślać w tym samym temacie.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Juz wiem dlaczego mam te zwiechy, otoz winowajca jest... zintegrowana karta dzwiekowa firmy Realtek! Poczatkowo myslalem, ze to przez zbyt slabego PC'ta i zwyczajnie nie wyrabia na Caspianie przy 64 graczach, ale nawet nie przyszlo mi do glowy, ze BF3 bedzie gryzl sie z karta dzwiekowa. Szkoda tylko, ze malo ktory mecz dokanczam. Dodatkowo powiem, ze gra dziala plynnie, czasami czuc spadek FPSow (szczegolnie w 64 graczach), jednak nie jest to na tyle uciazliwe, zeby mnie zniechecic do wojowania. Na szczescie za jakis miesiac wpadnie zestaw mycha + jakis monitor lcd + nowy pc z niezintegrowana karta dzwiekowa, wiec bedzie bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza

Juz wiem dlaczego mam te zwiechy, otoz winowajca jest... zintegrowana karta dzwiekowa firmy Realtek!

Nie mogę nie zapytać: jak żeś to wywnioskował? O.o

 

 

Na szczescie za jakis miesiac wpadnie zestaw mycha + jakis monitor lcd + nowy pc z niezintegrowana karta dzwiekowa, wiec

Sorry bro, but.... bez klawiatury nie pograsz ;p

 

 

Hmm, peryferia + monitor + PC, budżet 2500 wciąż?

Odnośnik do komentarza

Nie mogę nie zapytać: jak żeś to wywnioskował? O.o

 

Na jakims forum dostalem takie info, pozniej poszperalem troche w necie i podobno wlasnie Realtek powoduje takie problemy, jak na filmiku od 2:45:

 

 

Sorry bro, but.... bez klawiatury nie pograsz ;p

Klawiature mam... jakas. ;)

 

 

Hmm, peryferia + monitor + PC, budżet 2500 wciąż?

 

2500 na bude, na monitor i gryzonia sa osobne fundusze, na szczescie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...