Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz. Nawet więcej. Kolega Ci nie pożyczy BF3 jako takiego tylko musi CI dać całe passy do Origina (aka wszystkie gry jednocześnie jakie tam posiada).

BF3 nie ma profili żołnierzy tylko jeden profil domyślny - ten z Origin ID.

 

 

@Gattzu

Co Cie ugryzło dziś?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Nie możesz.

Po co Ci nowy profil w BFie? To nie gra singleplayer, by mieć na uwadze save'y, progress trwa długo, więc profil miałby jakiś sens jak byś miał w to grac pół roku a nie "kolega mi pożyczy".

 

Jedyne co mu zrobisz to popsujesz jego staty, ale skoro się dzieli passami do konta to staty wiszą mu tym bardziej.

 

 

 

 

 

 

http://blogs.battlefield.com/2012/07/building-biggest-bf-map-ever/?sourceid=bf3-fb-wall-na-blogpost%3Futm_source%3Dfacebook&utm_medium=wall-post&utm_campaign=do-not-use&utm_content=blogpost

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

podłączyłem pada od X360 i nie działa, nawet kontrolka się nie świeci

 

da się w ogóle coś z tym zrobić?

 

Mi tam działa, najpierw musisz podłączyć pada a dopiero po tym odpalić grę i spokojnie go wykrywa.

 

ps. ktoś pisał że nie da się grać, ja pocinam na padzie na pc jest ciężko w multi ale nie potrafię grać na klawiaturze, o ile celowanie i bieganie wsad jest ok to reszta (granaty, nóż, przeładowanie itd.) to jakiś dramat u mnie, gubią się palce :),

 

ogólnie to fajnie by było jak by ktoś postawił serwer gdzie by grali sami ludzie na padach a myślę ze taką grupkę by zebrał, taki drugi xbox tylko z 64 graczami w multi i lepszą grafą :)

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza

ale nie potrafię grać na klawiaturze, o ile celowanie i bieganie wsad jest ok to reszta (granaty, nóż, przeładowanie itd.) to jakiś dramat u mnie, gubią się palce :)

Celowanie to najważniejsza rzecz.

 

Granaty etc to też nie jest problem tylko trzeba chwilkę poświęcić i przemyśleć co się gdzie lubi. TO jest osobista preferencja. Jeden będzie miał crouch pod CTRL, drugi pod ALTem, granaty mam na myszce pod kciukiem, to samo z nożem.

Reload to prawie u każdego jest pod 'R'. Używanie przedmiotów etc to najczęściej 'Q' oraz 'E' ze względu na bliskość od WSADa.

 

Nie ma sensu grać padem przeciw ludziom z mychami, bo to jest katorga, masochizm i dobrowolne podkładanie sobie kłód pod nogi. Lepiej się "pomęczyć" chwilę i potem miec równe szanse jak się już człowiek przyzwyczai :)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ale nie potrafię grać na klawiaturze, o ile celowanie i bieganie wsad jest ok to reszta (granaty, nóż, przeładowanie itd.) to jakiś dramat u mnie, gubią się palce :)

Celowanie to najważniejsza rzecz.

 

Granaty etc to też nie jest problem tylko trzeba chwilkę poświęcić i przemyśleć co się gdzie lubi. TO jest osobista preferencja. Jeden będzie miał crouch pod CTRL, drugi pod ALTem, granaty mam na myszce pod kciukiem, to samo z nożem.

Reload to prawie u każdego jest pod 'R'. Używanie przedmiotów etc to najczęściej 'Q' oraz 'E' ze względu na bliskość od WSADa.

 

Nie ma sensu grać padem przeciw ludziom z mychami, bo to jest katorga, masochizm i dobrowolne podkładanie sobie kłód pod nogi. Lepiej się "pomęczyć" chwilę i potem miec równe szanse jak się już człowiek przyzwyczai :)

to jaka polecasz myszke do bf

w rozsadnej cenie?

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/38047621/1/214606491/

 

muahaha, misterny plan zadziałał, przelazłem po cichaczu od swojego spawna do bazy US i podpiertoliłem Abramsa xD team gniótł nas dość ostro, bez czołgu nie dałoby radę wygrać.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Po trzecie: tak więc mówienie, że "BF co roku" jest dalekie od prawdy.

 

ja wiem czy takie dalekie

 

10x9PL.png

 

wiadomo, że to inna pólka niż kolejne części Codów, ale jednak : )

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...